Ja dat had ik ook, vertelde mijn moeder iets in vertrouwen op vrijdag.quote:Op dinsdag 24 november 2009 20:50 schreef Synthesist het volgende:
mijn moeder lult alles wat ze van mij hoort door aan anderen. ik moest bijvoorbeeld een kleine operatie laten doen. echt fucking iedereen in de familie weet dat dan opeens. haat dat echt
enige remedie is om zo min mogelijk te vertellen. wat ik dan ook doe.
Blikbierquote:Op woensdag 25 november 2009 00:17 schreef Maurice0 het volgende:
Dat ik geen blikken bier meer mag drinken doordeweeks maar een kratje moet kopen omdat vuilcontainer zo vol zit.. IK WIL GVD BLIKBIER
&verder vinden ze mij lief (zolang ik huishoudgeld maar overmaakt)
Daar zou ik melding van maken, of zorgen dat ik voortaan als eerste de koekenpan te pakken heb.quote:Op dinsdag 24 november 2009 21:34 schreef zwartemarktplaats het volgende:
Dat slaan.
Daar moeten ze echt eens mee ophouden.
Of anders geloof je hem.quote:Op woensdag 25 november 2009 13:26 schreef Divel het volgende:
[..]
Daar zou ik melding van maken, of zorgen dat ik voortaan als eerste de koekenpan te pakken heb.
Zeg TS,quote:Op dinsdag 24 november 2009 17:58 schreef Renesite het volgende:
TS begint!
Mijn ma vertelt ieder jaar op een verjaardag het zelfde verhaal weer, bijvoorbeeld wanneer het gaat over rijlessen. 'En toen stopte de rijinstructeur opeens uit het niets. Dus ik roep: WAT DOE JE NOU? Zegt-ie als ik dat niet deed zat je DAAR tegenaan!'
Mijn pa: woordgrapjes! Dan zeg je aan het begin van het eten, morgen eten we patat toch? Later komt er opeens het woord zwarte piet voorbij (op de tv in dit geval) en dan zegt-ie uit het niets: morgen zwarte friet.
!
Wie volgt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It all makes sense after the 'shrooms and the purple haze.
Dit kan ik beamen, nu ik op kamers woon erger ik me eigenlijk bijna nooit meer aan zequote:Op dinsdag 24 november 2009 19:10 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Waar ik me aan erger bij mijn ouders, nu lekker meer aan helemaal nietsals ik er ben eens in de twee weken is het heeeerlijk, leuk om elkaar weer te zien en geen verspilde tijd aan gekibbel.
Mijn vader eet sinds hij 50-plusser is ook ontiegelijk langzaam. Moeten we altijd nog 15 minuten op hem gaan wachtenquote:Op donderdag 26 november 2009 23:05 schreef kanovinnie het volgende:
Mijn ouders eten echt SUPER traag.
Elk hapje moet eerst goed op de vork geschoven worden, 20 keer op gekauwt worden en dan doorgeslikt ELKE KEER!
Ram die vork in je eten, hap slik weg!
Ja hier ook! En dat geluid ook. Ik kan echt niet meer stil zitten dan, zo zenuwachtig word ik ervan!quote:Op donderdag 26 november 2009 23:05 schreef kanovinnie het volgende:
Mijn ouders eten echt SUPER traag.
Elk hapje moet eerst goed op de vork geschoven worden, 20 keer op gekauwt worden en dan doorgeslikt ELKE KEER!
Ram die vork in je eten, hap slik weg!
Deze met wat kleine aanpassingen, zie quote.quote:Op woensdag 25 november 2009 16:05 schreef Soempie het volgende:
Dat de eerste vraag altijd is hoe het op school was.
Dat ze altijd een discussie moeten uitlokken (ook al zei je alleen maar iets!) en je dus haast nooit ontspannen op bezoek bent.
Dat ze haast nooit eens iets makkelijk accepteren, maar altijd willen horen waarom ik iets besloten heb en daar vervolgens heel kritisch over zijn.
Dat ze veel commentaar kunnen hebben op anderen.
Dat ze zichzelf helemaal geweldig vinden.
Dat ze vinden dat de relatie tussen ouders en kinderen nooit gelijkwaardig zal zijn: kinderen (ook al zijn ze volwassen) moeten altijd de ouders uit laten praten en zacht praten, maar andersom geldt dat niet.
HAhahahah jah he, als ze boos op je zijn moet je opeens minder zeuren, kamer opruimen enz.quote:Op vrijdag 27 november 2009 12:43 schreef joepie91 het volgende:
[..]
Deze met wat kleine aanpassingen, zie quote.
EDIT: Oh ja, en klagen dat ik nooit eens wat vertel over hij mijn dag is geweest enzo als ik thuiskom. Waarna, als ik dat wel vertel, ik op alles zwaar bekritiseerd wordt en nog een shitstorm "ruim je was op, ruim je kamer op, etc etc" over me heen krijg. Ja, dáárom vertel ik dus niets
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |