FFA met 4 man vind ik eigenlijk wel relaxter, in mappen als Rust word je anders de hele tijd in je rug geschotenquote:Op zaterdag 28 november 2009 15:07 schreef Agiath het volgende:
Op PSN heb ik er trouwens last van dat ik vaak halfvolle games speel. TD met 4 tegen 3FFA met 4 man. Hebben meer mensen daar last van?
1. oud nieuws.quote:Op zaterdag 28 november 2009 15:59 schreef Personan het volgende:
Nu al glitches
en je kan in afghan in een steen kruipen
Ik ben nu bezig met die challenges voor het riot shield. Met die maraton en lightweight perk had ik de 15 melee kills in 2 ronden.quote:Op zaterdag 28 november 2009 17:13 schreef deepart het volgende:
Ik heb een account gemaakt voor alleen knivenDat is gewoon echt te makkelijk
Je hebt op zo'n handgun een uitbreiding dat je een dolk naast je handgun kunt houden. Dan doe je als perk unlimited run, commando, en nog een die ik vergeten ben.
Heb daar een positieve KD ratio op en haal scores als 30-10![]()
Probeer het eens voor de gein, is te makkelijk zo
Net 16-1 in 1 minuutquote:Op zaterdag 28 november 2009 17:24 schreef mstx het volgende:
[..]
Ik ben nu bezig met die challenges voor het riot shield. Met die maraton en lightweight perk had ik de 15 melee kills in 2 ronden.
Inderdaad erg triest. Iedereen zit maar in een hoekje te wachten tot je langskomt. Leuk johquote:Op zaterdag 28 november 2009 17:29 schreef intraxz het volgende:
Het niveau daalt online. Steeds meer campers en mongolen met hun snipertje..
Als je het leuk vind om steeds op een plekje te zitten kan je beter duckhunt gaan spelen..![]()
Ik vind het sneu als mensen in een hoekje gaan zitten wachten tot er een vijand langs loopt die ze in hun rug kunnen sprayen, meestal gaat het eerste magazijn langs je heen en kun je omdraaien om ze te kniven. Meestal zijn het dus noobs die niet anders kunnen.quote:Op zaterdag 28 november 2009 18:21 schreef Rikketik het volgende:
Maar wanneer ben je nou een camper dan? Ik vind dat er niets mis is met even een tijdje stil gaan zitten op een bepaalde plek als blijkt dat de vijanden zo achterlijk zijn om er telkens langs te lopen. Het is pas campen als je steeds terugkeert naar dezelfde plek.
Of dreigen met anale seksquote:Op zaterdag 28 november 2009 18:46 schreef Merkie het volgende:
De shotgun als secondary gun is wel een goed middel tegen campers. Vooral die AA-12, boh.
Totdat je gekilled wordt. Het is me namelijk opgevallen dat er niet echt een plek in een map is die je totaal onkwetsbaar maakt. Als je ergens een minuut lang ligt de snipen, dan krijg je onherroepelijk een mes in je rug van iemand die zo slim is geweest om je te flanken.quote:
Ligt ook aan de situatie. Als ik ergens loop en mijn radar wordt opeens gescrambled, dan weet ik natuurlijk wel dat er iemand aan komt. Kan ik wel door blijven lopen, maar dan loop ik het risico dat ik zelf gekilled word. Beter wacht ik dan even tot die gozer de hoek om komt en in feite door z'n eigen perk omgelegd wordt.quote:Op zaterdag 28 november 2009 18:43 schreef deepart het volgende:
[..]
Ik vind het sneu als mensen in een hoekje gaan zitten wachten tot er een vijand langs loopt die ze in hun rug kunnen sprayen, meestal gaat het eerste magazijn langs je heen en kun je omdraaien om ze te kniven. Meestal zijn het dus noobs die niet anders kunnen.
Heb er eigenlijk nooit echt last van omdat ik de standaard camp plekjes onderhand wel ken
Die scrambler perk moeten ze er in houden, hoeveel headshots ik wel niet krijg door zon sukkel met die perk aanquote:Op zaterdag 28 november 2009 18:53 schreef Rikketik het volgende:
Ligt ook aan de situatie. Als ik ergens loop en mijn radar wordt opeens gescrambled, dan weet ik natuurlijk wel dat er iemand aan komt. Kan ik wel door blijven lopen, maar dan loop ik het risico dat ik zelf gekilled word. Beter wacht ik dan even tot die gozer de hoek om komt en in feite door z'n eigen perk omgelegd wordt.
Heldquote:Op zaterdag 28 november 2009 19:46 schreef Silv het volgende:
Hoppa. Net alle campers in Estate uit t huisje gekicked. Cold Blooded
K ga altijd met die lui auwehoeren. Na een tijdje stoppen ze gewoon met dingen terugsturenquote:Op zaterdag 28 november 2009 20:39 schreef Catch_me het volgende:
Whaha al die prestige nerdsNet weer een mooie in TDM.
Elke keer als ik die gast killde kreeg ik een PSN berichtje met in de inhoud zoals " L2P" , dirty nigger, aids lover, etc
Haha of gewoon heel zielig gaan doen net of je geschrokken bent van de reactiequote:Op zaterdag 28 november 2009 20:45 schreef Silv het volgende:
[..]
K ga altijd met die lui auwehoeren. Na een tijdje stoppen ze gewoon met dingen terugsturen
AA-12 met Scavenger Pro (extra mags)quote:Op zaterdag 28 november 2009 18:46 schreef Merkie het volgende:
De shotgun als secondary gun is wel een goed middel tegen campers. Vooral die AA-12, boh.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |