SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Amen.
quote:Op donderdag 3 december 2009 23:04 schreef Jivis het volgende:
Vond het einde trouwens best tof.Ik vond vooral die woorden toen Desmond uit de Animus kwam echt geweldig, het was precies wat ik ook dacht.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar doet dat eigenlijk nauwelijks nog.
Inderdaadquote:Op donderdag 3 december 2009 19:16 schreef Jivis het volgende:
Die soundtrack van Venetië is overigens wonderschoon.
Alleen een beetje lame dat het viewpointmuziekje er tussen zit.
quote:Op donderdag 3 december 2009 23:14 schreef Muchachooo het volgende:
[..]
Ik vond vooral die woorden toen Desmond uit de Animus kwam echt geweldig, het was precies wat ik ook dacht.Inderdaad, dat was echt onverwachtSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op woensdag 20 mei 2020 20:27 schreef epicbeardman het volgende:
Ik kom terug in november wanneer Trump weer elected wordt hier speciaal voor jou.
Gamehubs duurt meestal ~10 dagen als je het met de gewone post laat bezorgen.quote:
Ik heb geeneens tijd om te spelenquote:Op vrijdag 4 december 2009 09:39 schreef Herpert het volgende:
Heerlijk spel, heeft me genoeg slapeloze nachten gezorgd afgelopen paar dagen
hehe bij mij ook, wil gewoon niet naar bed als ik AC2 aan het spelen ben.quote:Op vrijdag 4 december 2009 09:39 schreef Herpert het volgende:
Heerlijk spel, heeft me genoeg slapeloze nachten gezorgd afgelopen paar dagen
Ja precies, ze gaan echt niet stoppen met games maken die als een beest verkopen omdat ze zeiden dat er maar 3 zouden komenquote:Op vrijdag 4 december 2009 10:14 schreef Jivis het volgende:
Herkenbaar.
Het lijkt mij overigens best plausibel dat AC3 zich af gaat spelen ten tijde van Napeleon, of misschien het heden (al acht ik die kans vrij klein, dan krijgen we een soort splintercell/hitman kloon). Ik las op diverse sites ook over de Middeleeuwen, maar ik denk niet dat ze weer teruggaan naar het verleden, plus dat dat teveel bij de kruistochten in de buurt zit.
Ik geloof er niks van het een trilogie gaat worden eigenlijk. Als het derde deel weer zo'n succes is krijgen we er waarschijnlijk nog wel een game achteraan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |