Nice! Super johquote:Op maandag 23 november 2009 11:35 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Mijn kastje (alstie het doet) is geweldig. Het is een digitale ontvanger/recorder. Met 1 druk op de knop kun je de timer inschakelen of opnemen. Ik hoor vaker klachten over Ziggo maar ik moet zeggen dat het bij mij meestal goed gaat, heb er internet, telefoon en tv van. Alleen het activeren van de smartcard was wat problematisch.
Zo, ik ga douchen, eten en aankleden (al dan niet in die volgorde) en dan de regen in, naar het werk. Misschien kom ik vanmiddag illegaal nog even terug.
Ja? Joh daar was ik echt niet op gekomen.quote:Op maandag 23 november 2009 11:34 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Kijk es op marktplaats, die hebben een hele categorie luisterboeken
Meeste is wel te downloaden volgens mij ook?quote:Op maandag 23 november 2009 11:32 schreef Ml-etje het volgende:
Eff een vraag tussendoor; weet iemand waar je luisterboeken voor op de ipod kunt krijgen?
Lijkt me wel handig voor de wintersport op de berg
Ja maar waar en hoe vraag ik me af.quote:Op maandag 23 november 2009 11:47 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Meeste is wel te downloaden volgens mij ook?
itunes misschien tegen betaling?quote:Op maandag 23 november 2009 11:48 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Ja maar waar en hoe vraag ik me af.
Goed idee!quote:Op maandag 23 november 2009 11:51 schreef tombolafan het volgende:
[..]
itunes misschien tegen betaling?
quote:Op maandag 23 november 2009 11:55 schreef tombolafan het volgende:
maar die link die ik postte is "gratis luisterboeken downloaden" op google...beter voor de portemonnee...
als je lid bent van een bibliotheek kan je ze ook lenen en overzetten (denk ik toch...)quote:Op maandag 23 november 2009 11:59 schreef Ml-etje het volgende:
[..]maakt me niet zo heel veel uit hoor ik betaal voor gewone boeken ook tenslotte.
Ga op een zaterdagavond eens kijken, heb nog wel tot feb maar ken mezelf.
WTF meer zuipen nieslief!quote:Op maandag 23 november 2009 12:16 schreef nieslief het volgende:
En dan ga je de voorraadkast opruimen kom je gewoon een hele stapel bierflesjes tegen. En niet zo'n klein beetje over de datumis gewoon zonde
Ik ben helemaal vergeten te kijken. Wij hadden net de Onrendabelen gezien en zaten daar druk over te praten aan tafel en zijn de rest van de tv helemaal vergeten. Die had ik wel willen zien, though.quote:Op maandag 23 november 2009 10:56 schreef oh-oh het volgende:
Ik slaap echt weer als een roosje sinds uhm, vrijdag geloof ik.
![]()
Oh shit, Nok, heb jij vrijdag ook die film over die Zuid-Afrikaanse weeskinderen gekeken?
We are together?
Damn, ik wilde net mn bed in toen ik dr langs zapte, wat een mooie film en wat heb ik zitten janken
Pils of trappistenbier?quote:Op maandag 23 november 2009 12:16 schreef nieslief het volgende:
En dan ga je de voorraadkast opruimen kom je gewoon een hele stapel bierflesjes tegen. En niet zo'n klein beetje over de datumis gewoon zonde
Jammer was gewoon pils.....quote:Op maandag 23 november 2009 12:26 schreef Pagan het volgende:
[..]
Pils of trappistenbier?
Pils wordt er niet beter op, trappist daarintegen rijpt na op fles, net als wijn.
Oooh ik moest echt zo aan je denken, je kunt m mss wel op uitzending gemist terug kijken, of downloaden, ik zou m graag willen hebben.quote:Op maandag 23 november 2009 12:25 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Ik ben helemaal vergeten te kijken. Wij hadden net de Onrendabelen gezien en zaten daar druk over te praten aan tafel en zijn de rest van de tv helemaal vergeten. Die had ik wel willen zien, though.
We hebben trouwens net min of meer besloten dat we de uitgestelde huwelijksreis in de week van 7 december gaan doen. Het is lekker weer in Zuid Frankrijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |