Die heb ik laatst door de gootsteen gegooid. Het gebeurt niet snel dat ik een biertje echt niet lekker vind, maar deze....quote:Op dinsdag 16 maart 2010 14:24 schreef Sadar het volgende:
Laatst aangenaam verrast door een duchesse de bourgogneZuur en fris biertje
![]()
[ afbeelding ]
Barbaar..quote:Op dinsdag 16 maart 2010 17:39 schreef Idler het volgende:
[..]
Die heb ik laatst door de gootsteen gegooid. Het gebeurt niet snel dat ik een biertje echt niet lekker vind, maar deze....
quote:
Mij maak je er ook niet blij meequote:Op dinsdag 16 maart 2010 17:39 schreef Idler het volgende:
[..]
Die heb ik laatst door de gootsteen gegooid. Het gebeurt niet snel dat ik een biertje echt niet lekker vind, maar deze....
Vroeger vond ik ḿ vies en een beetje naar kots smaken. Maar een jaar geleden ofzo heb ik 'm nog eens gehad, en toen vond ik 'm ineens best lekker.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 14:24 schreef Sadar het volgende:
Laatst aangenaam verrast door een duchesse de bourgogneZuur en fris biertje
![]()
[ afbeelding ]
Wel eens op, maar volgens mij niet echt indruk gemaakt, want kan de smaak niet specifiek meer herinneren..quote:Op zaterdag 27 maart 2010 15:51 schreef SwiffMeister het volgende:
Wie heeft er wel eens "La Guillotine" op?
Daarstraks een flesje gehaald voor een vriend van me die vanavond zijn verjaardag viert.
Er stond nog een fles "Delerium Tremens" naast, maar dat vond ik een beetje goedkoop ogen![]()
Natuurlijk maakt het voor de smaak geen drol uit wat voor afbeelding er op de fles staat, maar had ik mss toch beter die Delerium meegenomen?
Ik zou die Delirium zeker een keer proberen, best een aardig biertje. Die roze olifantjes staan er niet voor niets op!quote:Op zaterdag 27 maart 2010 15:51 schreef SwiffMeister het volgende:
Wie heeft er wel eens "La Guillotine" op?
Daarstraks een flesje gehaald voor een vriend van me die vanavond zijn verjaardag viert.
Er stond nog een fles "Delerium Tremens" naast, maar dat vond ik een beetje goedkoop ogen![]()
Natuurlijk maakt het voor de smaak geen drol uit wat voor afbeelding er op de fles staat, maar had ik mss toch beter die Delerium meegenomen?
Ik denk dat half Vlaanderen met een voorraad Tauro zit atm. Een paar weken geleden kreeg je bij de Humo een gratis 6pack + glas + 6 coasters (oa met Kabouter Wesley opquote:Op woensdag 7 april 2010 00:37 schreef Pistoleke het volgende:
Wat vinden jullie overigens van Jupiler Tauro? Het wordt hevig gepromoot in de Belgische supermarkten maar ik vond het eigenlijk een beetje lijken op "Alfa Strong" of een soort Duvel Pils (maar dan niet zoals Vedet).
quote:Op woensdag 7 april 2010 00:37 schreef Pistoleke het volgende:
Wat vinden jullie overigens van Jupiler Tauro? Het wordt hevig gepromoot in de Belgische supermarkten maar ik vond het eigenlijk een beetje lijken op "Alfa Strong" of een soort Duvel Pils (maar dan niet zoals Vedet).
Halverwege de vorige pagina op dit topicquote:Op maandag 25 januari 2010 16:03 schreef SwiffMeister het volgende:
Ik heb voor mn verjaardag een pakket Tauro gehad.
1 of ander speciaalbier van Jupiler. Iemand daar bekend mee?
Ik vond het zelf een typisch voorbeeld van "zwaar pils". Heel speciaal smaakt het niet, maar het is wel 8,3%. Maar dat kan ook komen doordat ik al een aantal gewone pilsjes op had en mijn smaakpapillen toen al zat waren
Ik vond em niet zo, maar smaken verschillen gelukkigquote:Op woensdag 7 april 2010 13:57 schreef Chielus het volgende:
Heb deze week Grimbergen Cuvee D'ermitage binnen gekregen. Even een mooi moment zoeken om open te gooien. Ben wel heel benieuwd.
Ach, ik heb dat met Orval. Toch ook een redelijk hoog gewaardeerd trappisten biertjequote:Op dinsdag 16 maart 2010 18:00 schreef Idler het volgende:
[..]
![]()
Ik heb een paar slokjes geprobeerd, maar ik kreeg 'm echt niet weg.
Flying Dog is toch geen microbrewery. Lijkt het me iets te groot voor.quote:Op donderdag 8 april 2010 01:05 schreef Luuksor het volgende:
[..]
Samen met Deschutes en Oscar Blues toch wel 1 van mn favo microbreweries!
Tjechische pils heeft een goede naam ja. En dan houdt het op.quote:Op donderdag 8 april 2010 17:33 schreef Vasilevski het volgende:
Heeft er iemand een beetje verstand van Tsjechisch bier? Een zaak hier heeft daar wel een aardige keuze in, maar ik koop het bijna nooit. Heb daar 1 keer Krusovice gekocht, wat niet al te best was, dus sindsdien pak ik maar niet meer willekeurige flesjes Tsjechisch bier daar. Tsjechisch bier heeft wel een hele goede naam, dus vandaar deze vraag, dan kan ik volgende keer eens een betere keuze maken.
Maar goed, ben gisteren maar weer eens geweest. Twee bekende biertjes gehaald die er altijd goed in gaan, de Guinness Special Export en Weihenstephaner Korbinian. En twee die ik al een tijd wil proberen, maar nooit aan toekwam: Grottenbier en McChouffe.
Huh, Pilsener Urquell is mijn favoriete pils allertijden. Heerlijk bitter bier, werd er maar meer pils zo gemaaktquote:Op donderdag 8 april 2010 17:49 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Tjechische pils heeft een goede naam ja. En dan houdt het op.
Rond de jaarwisseling was in in Tjechie en toen hebben we in Praag een speciaalbierwinkeltje gevonden. Nou, het was allemaal bocht
Qua pils is er niks mis met de Tsjechische bieren wat mij betreft, smaken prima. Dat zegt echter niks over de speciaalbierenquote:Op donderdag 8 april 2010 17:49 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Tjechische pils heeft een goede naam ja. En dan houdt het op.
Rond de jaarwisseling was in in Tjechie en toen hebben we in Praag een speciaalbierwinkeltje gevonden. Nou, het was allemaal bocht
Dat is precies mijn puntquote:Op donderdag 8 april 2010 22:06 schreef Blik het volgende:
[..]
Qua pils is er niks mis met de Tsjechische bieren wat mij betreft, smaken prima. Dat zegt echter niks over de speciaalbieren
Ik ben toch heel duidelijk of niet? Pils vs. Speciaalbier.quote:Op donderdag 8 april 2010 22:01 schreef Radioheader het volgende:
[..]
Huh, Pilsener Urquell is mijn favoriete pils allertijden. Heerlijk bitter bier, werd er maar meer pils zo gemaakt
Nee, niet echt, maar nu wel. Ik dacht dat je bedoelde dat Tsjechie alleen een goede naam had qua bier, maar dat het niet jouw ervaring was. Maargoed, nu begrijpen we elkaar weerquote:Op donderdag 8 april 2010 22:23 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ik ben toch heel duidelijk of niet? Pils vs. Speciaalbier.
Technisch gezien, hoe het gepromoot word en hoe ze gestart zijn is het zeker wel een micro, dan wel een flink grote.quote:Op donderdag 8 april 2010 16:29 schreef Chielus het volgende:
[..]
Flying Dog is toch geen microbrewery. Lijkt het me iets te groot voor.
Het is een Amerikaanse brouwerij en daar is iets wat wij groot noemen al gauw een microbrouwerijquote:Op donderdag 8 april 2010 23:27 schreef Luuksor het volgende:
[..]
Technisch gezien, hoe het gepromoot word en hoe ze gestart zijn is het zeker wel een micro, dan wel een flink grote.
Het biertje dat ik toen had gekocht (Krusovice) was een schwarzbier dacht ik, en dat was niet bepaald een succes. Al heb ik begrepen dat de brouwerij waar het vandaan komt al een tijd onderdeel van Heineken is, waarop het bier veranderd werd met nieuwe receptuur, pasteuriseren, enz.quote:Op donderdag 8 april 2010 17:49 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Tjechische pils heeft een goede naam ja. En dan houdt het op.
Rond de jaarwisseling was in in Tjechie en toen hebben we in Praag een speciaalbierwinkeltje gevonden. Nou, het was allemaal bocht
De meeste bieren hebben een korte naam en bestaan uit één woord, dus echt waardevol is die informatie nietquote:Op zondag 18 april 2010 23:39 schreef Fogel het volgende:
Ik heb afgelopen week een bier op wat vorig jaar in Leuven de bierprijs won, en dat was niet zonder reden... heerlijk spul! Maar ik kan de naam niet meer herinneren en kan zo ook de naam niet meer vinden online. De naam was kort, 1 woord met vrij weinig letters. Bij een volgend bezoek zal ik het opschrijven...
Ja, maar de meeste bieren winnen niet de eerste prijs in Leuven in 2009quote:Op maandag 19 april 2010 10:20 schreef Blik het volgende:
[..]
De meeste bieren hebben een korte naam en bestaan uit één woord, dus echt waardevol is die informatie niet
Staat die hier ergens tussen?quote:Op maandag 19 april 2010 22:44 schreef Fogel het volgende:
[..]
Ja, maar de meeste bieren winnen niet de eerste prijs in Leuven in 2009
Helaas...quote:Op dinsdag 20 april 2010 08:49 schreef Blik het volgende:
[..]
Staat die hier ergens tussen?
http://www.lbt.be/sites/default/files/boekje%20A5.pdf
Gagelbierquote:Op donderdag 13 mei 2010 17:25 schreef SilkenTofu het volgende:
Doe mij deze maar: Gageleer.
Gageleer
Mooie website trouwens. In Nederland vrijwel niet aan te komen (enkele natuurvoedingswinkels verkopen het, momenteel weet ik er geen)
Waar ga je dat doen? , (Kaatsheuvel, de drie horne toevallig) of echt helemaal thuis? Vorig jaar ook een keer gedaan, erg leuk en nog smakkelijk ook.quote:Op donderdag 13 mei 2010 17:28 schreef Nembrionic het volgende:
De 22e ga ik zelf weer(met een paar vrienden) wat brouwen. 60 liter. Ben benieuwd
Ben niet zo fan van Gruut, Steenbrugge gebruikt dat ook, vind het daar ook niet echt lekker in. Maar ben wel weer benieuwd naar de eucaluptussmaak.quote:Op donderdag 13 mei 2010 17:25 schreef SilkenTofu het volgende:
Doe mij deze maar: Gageleer.
Gageleer
Mooie website trouwens. In Nederland vrijwel niet aan te komen (enkele natuurvoedingswinkels verkopen het, momenteel weet ik er geen)
Helemaal zelf, thuis.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 00:06 schreef Chielus het volgende:
[..]
Waar ga je dat doen? , (Kaatsheuvel, de drie horne toevallig) of echt helemaal thuis? Vorig jaar ook een keer gedaan, erg leuk en nog smakkelijk ook.
beste bijdrage op deze pagina; en dat zeg ik als belg zijnde, wonend in praagquote:Op donderdag 8 april 2010 22:23 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ik ben toch heel duidelijk of niet? Pils vs. Speciaalbier.
Vandaag Belgische bierenborrel op m´n werk. Kennelijk liggen Maastricht en Zoeterwoude tegenwoordig in Belgiëquote:Op donderdag 27 mei 2010 16:05 schreef PaulKersey het volgende:
ik zit nu aan Val-Dieu triple... Beetje te zoet voor mijn smaak.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |