Eindelijk!quote:Op woensdag 25 november 2009 18:40 schreef ethiraseth het volgende:
Toch nog wat erkenning voor je harde werk.
ik heb dat helemaal gemist, wat heeft hij gezegdquote:Op woensdag 25 november 2009 17:21 schreef Monolith het volgende:
Gaat z'n column "Mijn gesprekken met de koningin' heten?
zolang je je onvrede uit met: "Ik weiger dat te onderschrijven." zal dat ook niet veranderen.quote:Op woensdag 25 november 2009 22:46 schreef Monolith het volgende:
Mensen vinden mij klaarblijkelijk keurig en beschaafd. Ik weiger dat te onderschrijven.
Hij heeft in de media verteld wat er bij de gesprekken met parlementariers met de Koningin ter sprake kwam. Hij is daarna zelf afgetreden en nu blijkbaar doorgestoomd als columnist van de Elsevier.quote:Op woensdag 25 november 2009 22:47 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
ik heb dat helemaal gemist, wat heeft hij gezegd
quote:'De zon is dood'
DEN BURG - De zon is dood, zegt astronoom Kees de Jager uit Texel. De vermaarde deskundige op het gebied van zonne-explosies stelt dat er momenteel verontrustend weinig van zulke explosies op de zon zijn.
Mogelijk wordt het daardoor kouder op aarde. Tussen 1650 en 1710 ging de temperatuur al gemiddeld iets omlaag door een gebrek aan zulke explosies op de zon.
De zon heeft elke elf jaar een piek en een dal in het aantal zonne-explosies. In 2006 - 2007 was er zo'n dal.
''Inmiddels zou het aantal explosies weer moeten toenemen, op weg naar een piek rond 2011 à 2012. Maar tot onze verbazing werd het aantal explosies alsmaar lager en lager'', zegt De Jager.
Stille periode
''Een paar weken geleden was er nog wel zo'n explosie, na lange tijd. Sommigen dachten dat de stille periode voorbij was. Maar sindsdien is de zon weer dood. Zo dood als een pier.''
Over de reden van de trendbreuk tast De Jager in het duister. ''Geen mens die dat weet'', zegt hij. ''Het is erg intrigerend. We hebben het er met wetenschappers voortdurend over.''
quote:Maar in Haarlem weten ze het wel. Sint en zijn pieten vertrekken daar op 6 december met de boot en kinderen en hun ouders kunnen ze gaan uitzwaaien.
Dat liet de stichting Intocht Sinterklaas Haarlem donderdag weten naar aanleiding van een bericht daarover in het Haarlems Dagblad.
De uittocht wordt gehouden naar aanleiding van een oproep van de actiegroep 'Weg met Sinterklaas' van ouders van autistische kinderen. Vooral voor deze kinderen is het verwarrend dat de sint niet duidelijk vertrekt en er op die manier een einde komt aan de periode dat hij in het land is.
Eindelijk een gelegenheid waar ik in mijn kroegpak naartoe kan.quote:Op donderdag 26 november 2009 13:33 schreef TitusPullo het volgende:
Die gezamenlijke portetfoto is toch zeker niet bedoeld om de bekendmaking van jullie verloving luister bij te zetten?
quote:Op donderdag 26 november 2009 14:36 schreef Reya het volgende:
[..]
Eindelijk een gelegenheid waar ik in mijn kroegpak naartoe kan.
Het hoofd van Reya kan nauwelijks zijn brilleglazen torsen, laat staan een dergelijke uitdossing.quote:
Zo'n prutszeiler kan je niet wezen.quote:Op dinsdag 24 november 2009 17:27 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Kan je aan lagerwal raken als je nooit van wal bent geweest?
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |