Bij supermarkt 1 de boodschappenquote:Op zondag 22 november 2009 19:28 schreef Banzaiaap het volgende:
Waar had je nou een karretje voor nodig dan? Zoveel heb je nou ook weer niet bij je, bij de kassa.
Oh. Topic niet gelezen, kwam alleen voor de paints.quote:Op zondag 22 november 2009 19:30 schreef Remqo het volgende:
[..]
Bij supermarkt 1 de boodschappen
Bij supermarkt 2 alleen het vlees
Misschien niet, maar ik vind het wel lekkerquote:
Er hoort ook geen poep in je mond, maar dat houdt je ook niet tegen hequote:
QFTquote:Op zondag 22 november 2009 20:01 schreef beertenderrr het volgende:
[..]
Er hoort ook geen poep in je mond, maar dat houdt je ook niet tegen he
Klacht: Engelse uitdrukkingen die in het Nederlands niet bestaan tòch vertalen naar het Nederlands.quote:
Autisten alertquote:Op zondag 22 november 2009 18:59 schreef Remqo het volgende:
Het begon al op de parkeerplaats waar ik m'n boodschappenwagentje probeerde te pakken, waar 2 dames volop zaten te ouwehoeren en ik niet bij een karretje kon komen:
[ afbeelding ]
"Oh, sorry meneer! Ik zag niet dat u er bij moest" klonk het dan en kon eindelijk met m'n karretje de winkel in.
Het is altijd beter dan een enkel plaatje van een mannetje achter een computerquote:
Het is gewoon zwaar irritant als er 2 beppies zitten te ouwehoeren voor de karretjes, of je er wel wat van zegt of niet.quote:Op zondag 22 november 2009 20:04 schreef Choad het volgende:
Ook gewoon niet vragen of je even bij die karretjes mag zodat jij verder kan maar gewoon gaan wachten tot je wordt opgemerkt![]()
. En niet even de kassameisjes met bijvoorbeeld een harde vuistslag in het gelaat laten weten dat jij het niet op prijs stelt als ze je laten wachten
![]()
.
Paints zijn wel baas
Tussen de15 en 30 minuten per paint.quote:Op zondag 22 november 2009 19:58 schreef swaffelsmurf het volgende:
dude hoelang heb je over die paints gedaan?
ik kan amper een rondje maken
Omdat de paint in november 2009 is gemaakt, toen vielen de laatste blaadjes net uit de bomen.quote:Op woensdag 24 april 2013 10:49 schreef elplato het volgende:
Hoezo vallen de bladeren van de bomen in je paint? Het is gvd net lente ja
Let maar op... over een paar jaar zal het vast wel weer anders zijn.quote:Op woensdag 24 april 2013 12:56 schreef Remqo het volgende:
[..]
Omdat de paint in november 2009 is gemaakt, toen vielen de laatste blaadjes net uit de bomen.
Toch wel weer leuk om oude paints te zien, maar is er een hoop veranderd in de loop van tijd.
Die winkel bestaat nu niet meer.
Paints zijn geen losse plaatjes meer, maar stripjes.
Ik draag geen rode trui meer, maar altijd in een bruin (leren) jasje, met een grijs t-shirt.
Ik ben overgestapt naar een ander fictief naamloos biermerk, altijd te herkennen aan een groene krat of blikje met een wit 'Ø' logo.
Tegenwoordig lopen er wel eens Galliërs of andere stripfiguren langs op de achtergrond.
Friesland loopt dan wel heel erg achter dan, volgens mij kom je net van je terp af. dit is een van mijn eerste paint-topicsquote:Op woensdag 10 december 2014 22:25 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Goede digitale-tekening.![]()
Meesterlijk.![]()
Sorry voor de late reactie, ik zie de draad nu pas. Wij Friezen zijn iets trager dan de rest van Nederland, sinds vorig jaar hebben we riolering en er zijn plannen om volgend jaar elektriciteit aan te leggen.![]()
Afwachten verder maar, ik ben wel benieuwd hoe dat is, een aansluiting op het elektriciteitsnetwerk. Nu valt de stroom uit als onze opa moe is van het fietsen en de generator dientengevolge stilvalt.
quote:Op woensdag 10 december 2014 22:27 schreef Remqo het volgende:
[..]
Friesland loopt dan wel heel erg achter dan, volgens mij kom je net van je terp af. dit is een van mijn eerste paint-topics
Remqo heeft meer toffe digi-tekeningen, ik ontdek ze nu pas. Ik kom ook niet zoveel in ONZ.quote:Op woensdag 10 december 2014 22:33 schreef hugecooll het volgende:
Remqo is in de laatste paar jaar wel afgevallen
Mhm hijs wel baasjequote:Op woensdag 10 december 2014 22:39 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Remqo heeft meer toffe digi-tekeningen, ik ontdek ze nu pas. Ik kom ook niet zoveel in ONZ.
Ik wilde hem eigenlijk nomineren, maar hij post meer in ONZ en de nominaties zijn voor KLB. Zijn verkiezings-digi-tekeningen waren echt meesterlijk en ik proestte soms bijna mijn biologische wortelsap uit over mijn toetsenboord van het lachen.quote:
Dat zeker, zeer creatief ook. Ik zou bijna denken dat hij Iederwijs of Vrije School moet hebben genoten. Zoveel creativiteit is echt geweldig, ik ben best wel jaloers.quote:
Jij bent altijd zo lekker verkapt uit op een pak slaagquote:Op woensdag 10 december 2014 22:45 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Zijn verkiezings-digi-tekeningen waren echt meesterlijk en ik proestte soms bijna mijn biologische wortelsap uit over mijn toetsenboord van het lachen.![]()
Zo vaak kom ik niet op ONZ, ja die kennisquiz die nu loopt doe ik af en toe aan mee, da's wel leuk.quote:Op woensdag 10 december 2014 22:45 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Ik wilde hem eigenlijk nomineren, maar hij post meer in ONZ en de nominaties zijn voor KLB. Zijn verkiezings-digi-tekeningen waren echt meesterlijk en ik proestte soms bijna mijn biologische wortelsap uit over mijn toetsenboord van het lachen.![]()
Maar ik had daarvoor al gestemd, anders had ik wellicht toch voor Remqo gekozen, zijn digi-tekeningen postte hij op FOK! toen ik reeds gestemd had. Een stem herzien vind ik niet netjes.
Het kost sowieso heel erg veel tijd volgens mij, ik denk dat een echte tekening maken met kleurpotlood en deze inscannen minder tijd in beslag nemen dan de projecten van Remqo. Wellicht een tip voor Remqo: maak een echte tekening van papier met kleurpotloden (kleurpotloden op waterbasis kan je zelfs mee verven, wel louter kleine oppervlakten) en scan deze in, vermits je een scanner hebt en post de scan op FOK!
Ze zijn gewoon tijdloos, en supermarkt-struggles uit de OP komen nog steeds wel eens voor.quote:
Jouw topics krikken het niveau van dit forum wel op! Soms erger ik me rot aan zoveel bagger en users (gebruikers) die denken grappig te zijn, maar het echt niet zijn - vooral 's nachts - en dan zijn jouw posts echt een verademing.quote:Op woensdag 10 december 2014 22:51 schreef Remqo het volgende:
[..]
Zo vaak kom ik niet op ONZ, ja die kennisquiz die nu loopt doe ik af en toe aan mee, da's wel leuk.
Dat ik jouw stem misgelopen heb, daar zit ik echt niet mee, als mensen maar kunnen lachen.
Met de hand tekenen en schilderen doe ik ook wel eens, maar ik vind painten toch net even leuker.
Zoals je ziet is dit een van mijn eerste topics, en leg ze naast de paints die ik nu maak.
[..]
Ze zijn gewoon tijdloos, en supermarkt-struggles uit de OP komen nog steeds wel eens voor.
Dat vind nou een waardig compliment.quote:Op woensdag 10 december 2014 22:54 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Jouw topics krikken het niveau van dit forum wel op! Soms erger ik me rot aan zoveel bagger en users (gebruikers) die denken grappig te zijn, maar het echt niet zijn - vooral 's nachts - en dan zijn jouw posts echt een verademing.
Beter minder posts en kwaliteit dan een hoeveelheid bagger.
Je bent hierin werkelijk een voorbeeld voor dit forum. Meen ik echt.
Die moesten nog geboren worden toen dit topic gemaakt werd.quote:
Respect.quote:Op woensdag 10 december 2014 22:54 schreef Remqo het volgende:
Gewoon met de muis, soms wel lastig als er een stofje onder het oogje komt, dan kriebelt een lijntje alle kanten uit.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |