En hiermee ondermijn je je hele betoog en bedoeling.quote:Op zondag 22 november 2009 17:39 schreef bendk het volgende:
Uit de gepubliceerde informatie zou blijken, dat sommige wetenschappers informatie over klimaatverandering hebben gemanipuleerd.
doe dan eens quoten uit de emails wat het onomstotelijke bewijs is dat het een hoax is.quote:Op zondag 22 november 2009 17:49 schreef huhggh het volgende:
E-mails, zijn e-mails.
Hoe je er aan gekomen ben doet niets af aan de kwestie zelf.
De discussie is helemaal niet beslecht. Er bestaat een consensus onder wetenschappers, maar consensus is niet synoniem aan de waarheid. Daarbij kan een consensus ook aan bepaalde sociale of politieke motieven afhangen.quote:Op zondag 22 november 2009 17:47 schreef Monidique het volgende:
Het "debat" is op het punt beland dat het enige wat klimaatveranderingontkenners nog hebben, karaktermoord middels illegaal verkregen e-mailtjes is. Deze diefstal en de daaropvolgende aanval op wetenschappers lijkt mij het bewijs dat de wetenschappelijke discussie beslecht is.
Ga je gang, ze staan inmiddels op mijn topic.quote:Op zondag 22 november 2009 18:04 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
doe dan eens quoten uit de emails wat het onomstotelijke bewijs is dat het een hoax is.
nee, dat moet JIJ doen.quote:Op zondag 22 november 2009 18:23 schreef bendk het volgende:
[..]
Ga je gang, ze staan inmiddels op mijn topic.
Tjeetje, jij schrikt nogal hè.quote:Op zondag 22 november 2009 18:43 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
nee, dat moet JIJ doen.
want het is gewoon bullshit.
nou je bent wel aan het schreeuwen dat het een 'hoax' is, maar uit de emails blijkt dat helemaal niet.quote:Op zondag 22 november 2009 18:47 schreef bendk het volgende:
[..]
Tjeetje, jij schrikt nogal hè.
Maar het zijn er duizenden, dan krijg ik op mijn duvel van de fokdirectie. Ik kwam trouwens nog een document(en) van de Vrije Universiteit Amsterdam tegen !
OMG. Het bewijs dat we hier te maken hebben met een mondiaal complot van sinistere wetenschappers die niets liever willen dan de waarheid verborgen houden om zo de hardwerkende belastingbetaler uit te buiten en te knechten. Ik bedoel, de VU!quote:Op zondag 22 november 2009 18:47 schreef bendk het volgende:
Ik kwam trouwens nog een document(en) van de Vrije Universiteit Amsterdam tegen !
Rustig nou toch, doe eens kalm aan, neem anders even een pilletje of zo. Ik heb nergens geschreven dat het een 'hoax' is en tjeetje zeg...kennelijk heb je de duizenden emails al gelezen...quote:Op zondag 22 november 2009 18:50 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
nou je bent wel aan het schreeuwen dat het een 'hoax' is, maar uit de emails blijkt dat helemaal niet.
nee, ik heb wel de 'belangrijke' stukken gelezen.quote:Op zondag 22 november 2009 18:53 schreef bendk het volgende:
[..]
Rustig nou toch, doe eens kalm aan, neem anders even een pilletje of zo. Ik heb nergens geschreven dat het een 'hoax' is en tjeetje zeg...kennelijk heb je de duizenden emails al gelezen...
Wie iets beweert (en zeker met het woord "bewijs" in de TT), dient het zelf aan te tonen.quote:Op zondag 22 november 2009 18:23 schreef bendk het volgende:
Ga je gang, ze staan inmiddels op mijn topic.
Als je de 'belangrijke' stukken hebt gelezen dan heb ook de 'onbelangrijke' stukken gelezen, dat zijn er duizendenquote:Op zondag 22 november 2009 18:55 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
nee, ik heb wel de 'belangrijke' stukken gelezen.
en dat is mijn fout, je hebt het inderdaad niet over een hoax.
veel nieuwssites etc wel.
nee, ik heb quotes gelezen.quote:Op zondag 22 november 2009 18:58 schreef bendk het volgende:
[..]
Als je de 'belangrijke' stukken hebt gelezen dan heb ook de 'onbelangrijke' stukken gelezen, dat zijn er duizenden
jôh...de v van 'ongelovelijke' moet een f zijn...quote:Op zondag 22 november 2009 18:56 schreef Zith het volgende:
Wat ben je toch een ongelovelijke dombo, bendk
Om maar niet te spreken over "milieu belasting aanslagen" en "auto geleuter".quote:Op zondag 22 november 2009 19:02 schreef bendk het volgende:
[..]
de v van 'ongelovelijke' moet een f zijn...
Je ziet inderdaad duidelijk aan de reacties dat men alles behalve gelukkig is dat dit op straat is komen te liggen.quote:Op zondag 22 november 2009 18:47 schreef bendk het volgende:
[..]
Tjeetje, jij schrikt nogal hè.
Maar het zijn er duizenden, dan krijg ik op mijn duvel van de fokdirectie. Ik kwam trouwens nog een document(en) van de Vrije Universiteit Amsterdam tegen !
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |