Lijkt me beter van niet. Ik ben directeur/eigenaar van een redelijk groot bedrijf en ik kan op het moment niet echt een rechtszaak gebruiken.quote:Op vrijdag 20 november 2009 14:42 schreef Soohr het volgende:
ik denk dat ik een beter oordeel kan geven wanneer je ook foto's hebt
Mijn hart wil geen kinderen. Maar ja, het is ook wel lullig om je secretaresse te vertellen dat je je eigen kind niet moet. Zit er best wel een beetje mee in m'n maag.quote:Op vrijdag 20 november 2009 14:44 schreef Esmerallda17 het volgende:
Je hart volgen, ook al is dat bij veel mannen moeilijk en denken die alleen aan seks en lekkere (overdreven) wijven.
Dan was het ook geen collega die je gepaald hebt,quote:Op vrijdag 20 november 2009 14:44 schreef Kreator het volgende:
[..]
Lijkt me beter van niet. Ik ben directeur/eigenaar van een redelijk groot bedrijf en ik kan op het moment niet echt een rechtszaak gebruiken.
Als je hart geen kinderen wil, dan moet je toch kiezen voor de gene zonder kinderen ?quote:Op vrijdag 20 november 2009 14:45 schreef Kreator het volgende:
[..]
Mijn hart wil geen kinderen. Maar ja, het is ook wel lullig om je secretaresse te vertellen dat je je eigen kind niet moet. Zit er best wel een beetje mee in m'n maag.
quote:Op vrijdag 20 november 2009 14:45 schreef Kreator het volgende:
Beetje jammer van de baggerreacties trouwens. Dit is een serieus topic.
Nee, de vrijgezelle wil geen kinderen. Bovendien is dat een stagiaire van 20, dus daar zit veel meer toekomst in voor mij. Maar hoe pak ik dat aan met mijn secretaresse dan? Die denkt dat ze een nieuwe man heeft gevonden in mij....quote:Op vrijdag 20 november 2009 14:50 schreef Esmerallda17 het volgende:
Als je hart geen kinderen wil, dan moet je toch kiezen voor de gene zonder kinderen ?
En uiteraard bespreken met haar of ze ook geen kinderen wilt,.
Dus jij neukt altijd je werknemers? Dat hoor je als baas sowieso niet te doenquote:Op vrijdag 20 november 2009 14:44 schreef Kreator het volgende:
[..]
Lijkt me beter van niet. Ik ben directeur/eigenaar van een redelijk groot bedrijf en ik kan op het moment niet echt een rechtszaak gebruiken.
quote:Op vrijdag 20 november 2009 14:42 schreef Metalfrost het volgende:
Allereerst, je zit in een fucked-up situatie.
Nu de kern: dump de getrouwde vrouw, raad haar een abortus aan en zeg dat ze met haar man een relatiepsycholoog moeten raadplegen. Ga door met de ongetrouwde- en kinderloze vrouw.
Succes.
Nou, ik keer mezelf uit wat ik wil. Dus dat is niet echt relevant.quote:Op vrijdag 20 november 2009 14:51 schreef Joe-Momma het volgende:
-bagger verwijderd door SAdmin rechten-
Kep trouwens ineens wel wat raad voor je... Leg je december uitkering en je vakantie geld maar vast opzij want in juni heb je een kinderkamer met inhoud nodig...
Nee, maar het liep nogal uit de hand. Qua drank en drugs enzo. Dan gebeurt er wel eens wat. Een directeur is ook maar van vlees en bloed.quote:Op vrijdag 20 november 2009 14:52 schreef boudemaniak het volgende:
Dus jij neukt altijd je werknemers? Dat hoor je als baas sowieso niet te doenSowieso sex met een collega, maar ook nog eens een relatie? Lutser
![]()
En toch vind ik dit serieus een hele goede oplossing:
[..]
Dan moet je met degeen verder die het meeste geld waard is.quote:Op vrijdag 20 november 2009 14:53 schreef Kreator het volgende:
[..]
Nou, ik keer mezelf uit wat ik wil. Dus dat is niet echt relevant.
Dan ben jij dus geen goede directeur. ZO iemand hoort zich te gedragen en het goede voorbeeld geven. Jezelf kapot snuiven moet je in je eigen tijd doen en niet tijdens een bedrijfsuitje. Daarom herhaal ik het nog eens: Lutserquote:Op vrijdag 20 november 2009 14:54 schreef Kreator het volgende:
[..]
Nee, maar het liep nogal uit de hand. Qua drank en drugs enzo. Dan gebeurt er wel eens wat. Een directeur is ook maar van vlees en bloed.
1 klein foutje maken is genoeg om van een directeur van een bedrijf met 480 medewerkers en een jaaromzet van +/- 90 miljoen een slechte directeur te maken...quote:Op vrijdag 20 november 2009 14:56 schreef boudemaniak het volgende:
Dan ben jij dus geen goede directeur.
Dat is toch juist het voordeel van manager/directeur zijn? Een beetje die jonge stagaires e.d. inpalmen met je macht en rijkdo, of juist die dertigers met een vastgeroest huwelijk eens goed doorsmerenquote:Op vrijdag 20 november 2009 14:56 schreef boudemaniak het volgende:
[..]
Dan ben jij dus geen goede directeur. ZO iemand hoort zich te gedragen en het goede voorbeeld geven. Jezelf kapot snuiven moet je in je eigen tijd doen en niet tijdens een bedrijfsuitje. Daarom herhaal ik het nog eens: Lutser
Werkuitje is misschien buiten werktijd om maar is wel werkgerelateerd en omdat er collega's bij zitten moet je je wel gedragenquote:Op vrijdag 20 november 2009 14:58 schreef Kreator het volgende:
[..]
1 klein foutje maken is genoeg om van een directeur van een bedrijf met 480 medewerkers en een jaaromzet van +/- 90 miljoen een slechte directeur te maken...
Wat heeft het toch met mijn functioneren te maken? Dit was gewoon privé. Buiten werktijd.
Want? Er wordt zoveel gerotzooid. Komt misschien ook wel omdat ik in de adult entertainment business zit, dat het allemaal wat losser is, maar toch.quote:Op vrijdag 20 november 2009 15:01 schreef boudemaniak het volgende:
Werkuitje is misschien buiten werktijd om maar is wel werkgerelateerd en omdat er collega's bij zitten moet je je wel gedragen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |