Heb je voor het ontvangstfunctionaris gedeelte rapport gehad?quote:Op zaterdag 26 december 2009 18:42 schreef Bouke-p het volgende:
Laatst ook ruzie gehad met zo'n nieuwe flapdrol van de KMS, na 2 uur buiten in de kou zitten op de schietbaan(CLS'er spelen) wilde ik koffie gaan drinken(schietbaan budel) en warm worden. Kwam meneer met zn handen in zn zakken en met droge ogen meedelen dat ik nog ff buiten ontvangst functionaris mocht gaan spelen(terwijl dr minstens 10 man buiten stonden te niksen/roken).
Heb m dus uitgelegd dat ik al een tijdje buiten gezeten had en niet echt van plan was om buiten te gaan staan. Maar nee, t was een bevel. En toen ging bij mij t lampje uit, heb gewoon gezegd dat ie t lekker zelf mocht doen en ben binnen gaan zitten.
En dan zal ik nog maar niet beginnen met de figuren die op de KMS rondlopen, vooral die kneuzen (voornamenlijk spijkerbroeken) die hun VTO niet fixen en dan terug komen naar de KMS om daar les te geven....
[..]
Ongeveer t zelfde pad ja, maar jij hebt de KMS afgemaaktik ben maar n eenvoudige soldaat
Jij kunt makkelijker iemand die op zn strepen staat negeren. Ik doe t ook wel als het nodig is, maar als sld1 trek je dan toch meestal aan t kortste eind.
Dienstbevel kan kloppen idd, maar had je wat tips willen bieden enz. op 't moment dat je die wel had gekregenquote:Op zondag 27 december 2009 15:25 schreef Bouke-p het volgende:
Nope, ben zelf naar mn Sergeant-majoor gegaan en t verhaal gedaan. Ik heb dr niks meer van gehoord en die sgt wel.
Je had dr bij moeten zijn, die flapdrol vertelde dat t een dienstopdracht was en tegelijkertijd maakte hij een hoofdbeweging dat ik moest opzouten. En daar kan ik niet tegenZeker niet bij een figuur dat net de KMS gedaan heeft en nu denkt god toegevoegd te zijn.
Bij de Natres zitten zover als ik weet meer beroeps in de officieren kringen. Maar hier reageren idd beroepsquote:Op maandag 28 december 2009 16:52 schreef wiver het volgende:
Hebben natresses ook met beroeps sgt's te maken dan?
of reageren hier ook beroeps?
Thanks, ik had zelf ook wel verwacht er nog wat van te horen. Zeker omdat ik wel vaker mn mening laat blijkenquote:Op zondag 27 december 2009 22:46 schreef Esses het volgende:
[..]
Dienstbevel kan kloppen idd, maar had je wat tips willen bieden enz. op 't moment dat je die wel had gekregen
Terreinopzichters vallen ook onder de natres geloof ik, maar zijn wel beroeps(en altijd adjudanten)quote:Op maandag 28 december 2009 18:08 schreef Esses het volgende:
[..]
Bij de Natres zitten zover als ik weet meer beroeps in de officieren kringen. Maar hier reageren idd beroeps
Geen dikkertjes afzeiken hequote:Op donderdag 17 december 2009 01:12 schreef Rave_NL het volgende:
Nou, het zal je verbazen.
Bij mijn keuring was er een dikkertje persoon die na 2 minuten zat te zweten als een gek, na drie minuten werd afgedept met een handdoek door de artsen omdat die napjes er anders van af zouden glijden en na 3,5 minuut was ie gebroken en stapte ie af..!
Hoofdtaak is bewaking en beveiliging. En het is wel lachen om een nacht de boel in de gaten te houden, niet 'helemaal geweldig' maar wel leuk. Met name de lol die je met elkaar hebt natuurlijk..quote:Op maandag 28 december 2009 19:12 schreef Bouke-p het volgende:
Vraagje aan de het natres personeel hier, wat is nou jullie hoofdtaak? Niks te nadele van jullie, maar ik heb nu een paar keer met reservisten gesproken(tijdens oefeningen) en die kregen echt de kutklussen. Wachtlopen tijdens oefeningen, wachtlopen op MOB complexen en heel af en toe een keertje oefenvijand.
De mensen die ik gesproken heb vonden het helemaal geweldig om snachts rondjes op een mob complex te lopen. Ik kan me eerlijk gezegd wel spannendere dingen voorstellen maar deze mensen keken me toen ik "liever jullie dan ik" riep aan alsof ik niet goed bij mn hoofd was.
Padvinderij kost alleen maar geld..quote:Op dinsdag 29 december 2009 11:29 schreef JaFFe het volgende:
En het levert nog wat geld op ook.
Het is uiteraard ook gewoon werken, als ik die taken zo lees, denk ik dat het nou niet het leukste tijd vermaak is, maar ok, ieder ze dingquote:Op dinsdag 29 december 2009 11:29 schreef JaFFe het volgende:
En het levert nog wat geld op ook.
Werk je stiekem voor een banenwinkel ofzo?quote:Op donderdag 31 december 2009 11:41 schreef wiver het volgende:
Het is natuurlijk niet alleen wachtlopen.
Je moet ook je mannetje staan bij rampen en eventueel bij calamiteiten.
En het is een sportief verzetje naast het werk.
En als de dijken doorbreken, of een vuurwerkramp, wat een paar keer gebeurd was, ben je blij als er mensen zijn die hulp bieden.
Als ie half zoveel energie had gestopt in de fietstest..quote:Op zondag 3 januari 2010 16:09 schreef Bouke-p het volgende:
[..]
Werk je stiekem voor een banenwinkel ofzo?
Ongetraind een Marathon lopen is onmogelijkquote:Op dinsdag 29 december 2009 00:45 schreef raptorix het volgende:
[..]
Geen dikkertjes afzeiken heIk ben ook niet de slankste maar heb brute conditie
Oa de Marathon ongetrained gelopen
Haha lolquote:Op zondag 3 januari 2010 16:12 schreef Rave_NL het volgende:
[..]
Als ie half zoveel energie had gestopt in de fietstest..
quote:Op zondag 3 januari 2010 16:12 schreef Rave_NL het volgende:
[..]
Als ie half zoveel energie had gestopt in de fietstest..
neuh, maar ik vond dat men het werk van de Reservist wat laag afspiegelde...quote:Op zondag 3 januari 2010 16:09 schreef Bouke-p het volgende:
[..]
Werk je stiekem voor een banenwinkel ofzo?
Edit:
Fok doet weer vaag, net had ik maar 5 pagina's van dit topic nu weer 10
Theorie is anders als praktijk hè?quote:Op zondag 3 januari 2010 16:12 schreef Rave_NL het volgende:
[..]
Als ie half zoveel energie had gestopt in de fietstest..
Paspoort of ID-kaart.quote:Op zondag 3 januari 2010 16:00 schreef Jac0bus het volgende:
Brief binnen! Ik heb 18 februari een voorlichtingsavond op de Frederikkazerne bij Natres bataljon 20. Even een vraag: Er staat dat ik een paspoort mee moet nemen. Deze heb ik nu niet(verlopen en met gaten erin), maar ik neem aan dat een ID-kaart ook telt?
Dat valt nog heel erg mee, kom maar eens op een beroepskazerne en vraag eens een mening over de Natres. Bovendien praat je wel heel erg de wervingsfolder na, iets dat wel heel erg geweldig en mooi klinkt... iets dat niet echt met de werkelijkheid overeen komt.quote:Op maandag 4 januari 2010 02:11 schreef wiver het volgende:
[..]
neuh, maar ik vond dat men het werk van de Reservist wat laag afspiegelde...
Moet ook wel zeggen dat ik tot nu toe maar één beroeps (buiten ons kader tijdens de AMO om, want die vonden het volgens mij wel relaxed om even géén zeventienjarig ongedisciplineerd zooitje te hoeven onderwijzen) meegemaakt heb die gewoon eerlijk was in zijn mening over de Natres, en dat was de sergeant bij wie ik mijn papieren inleverde voor mijn huidige sollicitatie voor de KMA.quote:Op maandag 4 januari 2010 11:48 schreef Bouke-p het volgende:
[..]
Dat valt nog heel erg mee, kom maar eens op een beroepskazerne en vraag eens een mening over de Natres. Bovendien praat je wel heel erg de wervingsfolder na, iets dat wel heel erg geweldig en mooi klinkt... iets dat niet echt met de werkelijkheid overeen komt.
Nooit geschoten, altijd mis!quote:Op maandag 4 januari 2010 15:50 schreef PugaPyga het volgende:
Over anderhalf jaar verwacht ik af te studeren en wil ik solliciteren als officier bij het KMARNS. Het lijkt me dus erg nuttig om alvast kennis te maken met het 'werk in het groen' tijdens mijn studie, bij de NATRES. Volgende week woensdag heb ik voorlichtingsavond (Den Haag), maar ik heb al via de officieele wegen te horen gekregen (info-nummer en website) dat het eigenlijk niet mogelijk is om nu te solliciteren, na een half jaar AMO te doen (want naar ik begrijp is dat zo'n beetje de wachttijd) en dan maar een jaar lang werkzaam te zijn bij de NATRES alvorens door te stromen naar een opleiding als beroeps. Er is namelijk een minimaal dienstverband van vier jaar en de hele aanmelding duurt al een half jaar (volgens een reply over Email zelfs ongeveer een jaar!).
Nu heb ik het idee dat het in werkelijkheid niet zo strikt zal zijn, maar dat ze zulke ideeen officieel niet willen aanmoedigen met het huidige hoge aanbod van recruten (door recessie). Wat zijn jullie ideeen hierover? Kan je bijvoorbeeld wel in je eerste werkzame jaar bij de NATRES 'opeens' zo geenthousiasmeerd worden voor defensie dat je na een jaar overstapt naar een beroepsfunctie?
gast, zeg alsjeblieft dat je dit zegt om te trollen...quote:Op maandag 4 januari 2010 12:10 schreef wiver het volgende:
Voor wie niet kan wachten op zn AMO, moet hier maar eens kijken: http://www.mipapo.nl/index.htm
Elk bataljon heeft een maal per jaar een beëdiging. Dus je in januari AMO doet en in februari is de beëdiging, ben je al snel beëdigd. Doe je in januari en de beëdiging van het betreffende bat is in november, dan moet je een tijdje wachten. Beëdiging is overigens meer een formaliteit. Het is niet zo dat je daarvoor niet als volwaardig wordt beschouwd ofzo.quote:Op maandag 4 januari 2010 23:10 schreef zipta het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met de beëdiging? Is dat een paar weken later na je AMO ofzo? Of kan dat nog langer duren?
Nog 2,5 week en dan gaat mijn AMO van startNouja eigenlijk 3 maar moet ook nog kleden
alsjeblieft, al je denkt dat dit op de natres lijktquote:Op maandag 4 januari 2010 12:10 schreef wiver het volgende:
Voor wie niet kan wachten op zn AMO, moet hier maar eens kijken: http://www.mipapo.nl/index.htm
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |