soms is het hebben van veel voetbal-kennis ook handig bij andere vragenquote:Op vrijdag 20 november 2009 12:31 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Kerltische harp inderdaad. Goed dat je niet met de klaver/shanrock aankwam
Stand #1797
..
ah mn eyong enoh, eto'o hint is niet eens nodigquote:Op vrijdag 20 november 2009 12:34 schreef tomtomaat het volgende:
kameroen
quote:
nightcowboy ik had je graag 5punten gegevenquote:
Geef mij maar de 'gewone' versie.quote:Op vrijdag 20 november 2009 13:22 schreef skittelman het volgende:
ken je deze al? ik krijg er nu weer kippenvel van!
Stand #1797quote:
Vorige keer gaf ik dat als antwoord en toen bleek dat ding houtribdijk te heten. Eerste keer dat ik die kennis kan gebruikenquote:Op vrijdag 20 november 2009 13:34 schreef skittelman het volgende:
ik ken hem eigenlijk als de dijk enkhuizen - lelystad
Misschien, maar dat zullen we nooit weten want er was al iets anders gebeurd voor de verkiezingsdag zelfquote:Op vrijdag 20 november 2009 13:40 schreef lubje25 het volgende:
Omdat de partij niet op de verkiezingslijst stond. Het was immers een fictieve partij.
Staat inderdaad op hier jaquote:Op vrijdag 20 november 2009 13:41 schreef skittelman het volgende:
de_hertog luister claudia de brei
ze werden op het binnehof neergeschoten tijdens een poging tot een coup
Stand #1797quote:Op vrijdag 20 november 2009 13:51 schreef nightcowboy het volgende:
fred & ria
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |