Je kon er voor kiezen dat of kortingquote:Op maandag 19 november 2009 14:28 schreef purplerose het volgende:
[..]
Sorry! doekje?
[..]
Het is alweer een tijd geleden maarre ja, als welkoms cadeau kreeg je een vibo
Dat was het ja!quote:Op donderdag 19 november 2009 14:31 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Je kon er voor kiezen dat of korting
Zeg BB hoe weet jij dat allemaal eik?quote:Op donderdag 19 november 2009 14:31 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Je kon er voor kiezen dat of korting
Ik ben helemaal geen beginnerquote:Op donderdag 19 november 2009 14:27 schreef HSG-BOMBER het volgende:
[..]
Dat maakt niet uit, maar ik kom toch niet in KLB om te zien wat jij allemaal naar binnen laat glijden?
Mn baas keek alleen een beetje vreemd maar mn scherm is alweer schoonquote:
Oudere zussen en nu een vriendin. Ik heb jarenlange viva ervaring. Lees het wekelijks om te zien wat de ideale man nou weer moet doen.quote:Op maandag 19 november 2009 14:35 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Zeg BB hoe weet jij dat allemaal eik?
misschien zelfs moedersquote:Op donderdag 19 november 2009 14:36 schreef Bosbeetle het volgende:
Okay dan nu de schokkende onthulling van het topic voor iedereen die zussen of zusjes heeft.Zussen en Zusjes hebben vibrators
quote:Op donderdag 19 november 2009 14:36 schreef Bosbeetle het volgende:
Okay dan nu de schokkende onthulling van het topic voor iedereen die zussen of zusjes heeft.Zussen en Zusjes hebben vibrators
Dank jequote:Op donderdag 19 november 2009 14:38 schreef Ladylike het volgende:
[..]
misschien zelfs moeders
en oma's
Okay kut.. dat was een gore MI
Je zou maar een stuk of 11 zussen hebben, dan liggen er wel heel veel vibrators in huis.quote:Op donderdag 19 november 2009 14:36 schreef Bosbeetle het volgende:
Okay dan nu de schokkende onthulling van het topic voor iedereen die zussen of zusjes heeft.Zussen en Zusjes hebben vibrators
Gelukkig heb ik mijn vriendin nog niet op een lidmaatschap van de Viva kunnen betrappen.quote:Op donderdag 19 november 2009 14:37 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Oudere zussen en nu een vriendin. Ik heb jarenlange viva ervaring. Lees het wekelijks om te zien wat de ideale man nou weer moet doen.
Grote kans dat je broertje een vibo heeft liggenquote:
De vïväö dan? Of hoe hij ook heet in het finsquote:Op maandag 19 november 2009 14:39 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Gelukkig heb ik mijn vriendin nog niet op een lidmaatschap van de Viva kunnen betrappen.
Dat is algemene kennis. Zeker onder de postbodes. Heb ze regelmatig moeten bezorgen bij hitsige vrouwtjes. Helaas was het nooit bij een lekker wijf.quote:Op donderdag 19 november 2009 12:29 schreef yvonne het volgende:
[..]
Hoe weet jíj nou dat een pakje uit Hulst een sexspeeltje bevat?
Het huis schud op zn grondvestenquote:Op maandag 19 november 2009 14:39 schreef GoodGawd het volgende:
[..]
Je zou maar een stuk of 11 zussen hebben, dan liggen er wel heel veel vibrators in huis.
en uit zijn voegenquote:Op donderdag 19 november 2009 14:41 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Het huis schud op zn grondvesten
quote:Op donderdag 19 november 2009 14:40 schreef ManianMan het volgende:
Kom op zeg, wat een klapjosti is TS. Hij mag wel rond neuken fappen en zijn zusje mag nog niet eens een vibrator gebruiken.
Trouwens ik zou je zusje zo nemen en dan stak ik die vibrator lekker in haar kontje tijdens het neuken
Geen idee, maar dat is misschien maar beter ookquote:Op donderdag 19 november 2009 14:40 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
De vïväö dan? Of hoe hij ook heet in het fins
quote:Op maandag 19 november 2009 14:44 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Geen idee, maar dat is misschien maar beter ook
en daarom ben je dus wrs nog maagdquote:Op donderdag 19 november 2009 14:40 schreef ManianMan het volgende:
Kom op zeg, wat een klapjosti is TS. Hij mag wel rond neuken fappen en zijn zusje mag nog niet eens een vibrator gebruiken.
Trouwens ik zou je zusje zo nemen en dan stak ik die vibrator lekker in haar kontje tijdens het neuken
You said it bro!quote:Op donderdag 19 november 2009 14:53 schreef Ladylike het volgende:
[..]
en daarom ben je dus wrs nog maagd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |