Haha, ik heb gister hetzelfde gedaan in WSG, 3x een WSG achter elkaar waarin dezelfde rogue zat, hij nukte me 2x in de eerste game toen ik low hp was, 10 man vechten, hij pikt mij eruit, nukt me en vanished en doet voor de rest niets, ik de 2 games erna alleen maar bezig gehouden met hem, in stealth gebleven op me rogue totdat ik hem zag of een teammember zag aanvallen en hem nuken, vond hij niet zo heel leukquote:Op maandag 30 november 2009 14:31 schreef jagga het volgende:
Gisteren kreeg ik een pm van een snel aangemaakte horde
Of ik wel wilde ophouden met het continue opzoeken van zijn rogue in bg.![]()
Het verhaal erachter:
WG begon... in de eerste rush werd ik gesapped, en stunlock killed door de rogue.
Ik heb dezelfde rogue gewoon elke keer gehunt en koekje van eigen deeg gegeven (stunlock-killing)
ik houd van mijn prot-warrior(lvl 66 atm)
Is er trouwens een manier om toch aggro te houden als prot warrior als je DK's in je team hebt die continue death grippen? (en dan vooral de mob die ik charge en dus mis)
het trieste was...het waren er 2... in rampartsquote:Op maandag 30 november 2009 14:49 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jesis, dat is wel heel tragisch als je als DK gaat Deathgrippen terwijl er een Tankwarrior in je party zit![]()
hoe krijg je dat voor elkaar?quote:Op maandag 30 november 2009 15:06 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik faal altijd met mn protwarrior in BGs
RAWquote:Op maandag 30 november 2009 15:07 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Maar hoe heet je vunzige guild nou, Jagga?
Ja zoiets doe ik meestal wel, maar omdat mn internet nogal bout is, heb ik voor de ander net genoeg lag om compleet ingemaakt te wordenquote:Op maandag 30 november 2009 15:08 schreef jagga het volgende:
[..]
hoe krijg je dat voor elkaar?
charge > shield block + devastate. > revenge + hs > shield slam. Alsie al niet dood is..dan wel bijna
(BTW spellreflect is echt te OPhelemaal als je erin specced zoals ik. /point /laugh @ casters
)
Dat heet tank training.quote:Op maandag 30 november 2009 14:55 schreef ufopiloot het volgende:
Death Knight gewoon kicken.. stelletje idioten altijdSowieso als er een dpser eerder pullt dan jij, gewoon niets doen en dood laten gaan.
...nee dat heet fucking irritantquote:
Vind je het irritant dat zij doodgaan? Ik zou er keihard om moeten lachen eerlijk gezegd. Als iemand agg van je pakt dan taunt je of je laat ze kapot gaan. Zo simpel is het.quote:
ik dacht dat je bedoelde tank training als in: leren aggro terug te pakken als tank zijndequote:Op maandag 30 november 2009 15:42 schreef Katth het volgende:
[..]
Vind je het irritant dat zij doodgaan? Ik zou er keihard om moeten lachen eerlijk gezegd. Als iemand agg van je pakt dan taunt je of je laat ze kapot gaan. Zo simpel is het.
hoeveel ms heb je dan? ik schommel tussen de 80 en 150 ms.... kan me niet voorstellen dat jij hoger hebt dan eigenlijk?quote:Op maandag 30 november 2009 15:17 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ja zoiets doe ik meestal wel, maar omdat mn internet nogal bout is, heb ik voor de ander net genoeg lag om compleet ingemaakt te worden
edit: hmm, Horde dus. Ik had net zin om een nelf rogue te maken ofzo
Ja ook dat, maar als tank heb je gewoon de keuze. Wel of niet doen. Als de DK huilie gaat doen dan lach je hem toch vierkant uit?quote:Op maandag 30 november 2009 15:45 schreef jagga het volgende:
[..]
ik dacht dat je bedoelde tank training als in: leren aggro terug te pakken als tank zijnde
mijn fout.
ja dan welquote:Op maandag 30 november 2009 15:51 schreef Katth het volgende:
[..]
Ja ook dat, maar als tank heb je gewoon de keuze. Wel of niet doen. Als de DK huilie gaat doen dan lach je hem toch vierkant uit?
Tja, ik zit de ene keer rond de 100, maar veel te vaak rond de 400quote:Op maandag 30 november 2009 15:50 schreef jagga het volgende:
[..]
hoeveel ms heb je dan? ik schommel tussen de 80 en 150 ms.... kan me niet voorstellen dat jij hoger hebt dan eigenlijk?
Precies, dat vind ik de beste instelling als tank :pquote:Op maandag 30 november 2009 15:58 schreef SharQueDo het volgende:
Ik heb zoiets van: 'Je taunt hem, je tankt hem.'
Overaggro vind ik een beetje anders, dat doe je niet expres dus dan taunt ik wel gelijk terug als ik tank. Tenzij het echt keer op keer gebeurt, dan heb ik wel zoiets van 'Je red je er maar mee met die mob'.quote:Op maandag 30 november 2009 15:59 schreef Katth het volgende:
[..]
Precies, dat vind ik de beste instelling als tank :p
Zelfs als ik als mage overaggro ga ik er niet vanuit dat de tank de mob terug taunt, mijn schuld. Deal with it.
Beetje gemiddelde pug heb ik meer aggro dan de tank, tenzij ik met guild bezig ben. Ik pull ook gewoon packs, ik red me er wel mee :pquote:Op maandag 30 november 2009 16:03 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Overaggro vind ik een beetje anders, dat doe je niet expres dus dan taunt ik wel gelijk terug als ik tank. Tenzij het echt keer op keer gebeurt, dan heb ik wel zoiets van 'Je red je er maar mee met die mob'.
Overaggro taunt ik ook wel, maar je mag ook wel verwachten dat mensen op hun aggro letten tijdens het spelen. Maargoed, vaak kan het net zo goed de tank zijn die geen goede aggro kan opbouwen. Kneuzen tanks heb je ook genoeg. Ik heb trouwens ook nog NOOIT gehad dat een tank bij Emalon zich aanbod om de adds te tankenquote:Op maandag 30 november 2009 16:03 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Overaggro vind ik een beetje anders, dat doe je niet expres dus dan taunt ik wel gelijk terug als ik tank.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |