Ah.quote:
Dat is inderdaad wel heel erg mooi danquote:Op zaterdag 21 november 2009 22:19 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Ah.
Net het mooiste van de hele oefening meegemaakt.:
Er kwam net een meisje van een jaar of 9 bij ons de commando container in gelopen om een fles Glenfiddich (18 jaar![]()
) te geven. Met de mededeling dat wij lief zijn omdat wij er voor hebben gezorgd dat zij weer (met de bus) naar school kan gaan.
![]()
Het is erg lang geleden dat ik met 4 mannen in een kleine ruimte heb gestaan die allemaal met tranen in de ogen stonden.
Ik denk niet echt dat dat te vergelijken valt.quote:Op zaterdag 21 november 2009 22:25 schreef TradeMarkie het volgende:
[..]
Dat is inderdaad wel heel erg mooi dan
Aan de andere kant, als ik morgen weer een goeie scheet laat in de kleedkamer zitten er 14 volwassen mannen met tranen in hun ogen in 1 ruimte
Je vorige sig is mooier.quote:
quote:Op zaterdag 21 november 2009 22:05 schreef Cobra4 het volgende:
We zitten nu met z'n allen te genieten van a wee dram en bier en hebben een heerlijke maaltijd achter de rug. Met als hoofdgerecht Haggis!.![]()
Een slager uit het dorpje waar wij hebben uitgeholpen met de weg en spoorlijn vrijmaken heeft een inzameling onder de dorpelingen gehouden. Hij heeft geen geld verzameld maar eten en drinken. Dit als dank voor ons werk.
Rond 1700 waren onze koks net van plan de laatste noodrantsoenen op te warmen. (morgen hebben we een bbq) toen er een aantal wagens bij ons stopte en de mensen allerlei heerlijke dingen begonnen uit te laden.
Er zijn nu zo'n 40 dorpelingen bij ons op het terrein en er schijnen nog een paar bagpipers onderweg te zijn.
Dat gaat dus laat/vroeg worden.![]()
Ik ga weer verder met feesten.
Thx.quote:Op zaterdag 21 november 2009 22:36 schreef iamredleader het volgende:
C4, jullie hebben echt puik werk geleverd, het is bijzonder mooi dat de locals dit zo laten blijken
quote:
Eigenlijk organiseert 3FM Serious Request om zo de strijd aan te binden met Radio 2, die in december haast onverslaanbaar is.quote:Op zondag 22 november 2009 20:55 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
waarom doen ze dit soort acties in weekenden dat je niet veel te doen hebt. Ik vind dat ze de volgende keer wel eens mogen inventariseren onder de deelnemers welk weekend het beste uitkomst
Lekkere late reactie:quote:Op woensdag 18 november 2009 23:07 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Een kwart daar van is echter burger personeel (niet uitzendbaar)
Mogguh broerlief, waar heb je die hoofdpijn van? Zuipen, vechten of gewoon omdat je een watje bent?quote:Op maandag 23 november 2009 09:23 schreef DiabloSam het volgende:
Goeiemorgen...![]()
Nauwelijks geslapen, nog nooit zulke erge hoofdpijn gehad de hele nacht...en dan ook nog op je werk horen dat je donderdag geen vrij krijgt...waardoor ik IAmRed geen slapsgiving kan geven...
quote:Op zaterdag 21 november 2009 23:01 schreef Cobra4 het volgende:
We hebben net een overleg gehad met de local police constable. We hebben besloten om 2300L een minuut stilte te houden voor de omgekomen constable in Cumbria. Hij stond bij een brug mensen tegen te houden omdat de brug op het punt stond om weggespoeld te worden. Toen dat gebeurde is hij meegesleurd.![]()
Mochten de pipers op tijd komen dan zullen zij na de minuut stilte Amazing Grace spelen.
Mogguh broer, geen idee waar de hoofdpijn vandaan kwam, had echt het gevoel dat ik dood zou gaan van de pijn, kon helemaal niks meer doen, bleef maar wakker enzoh...denk dat ik wat meer aan mn dag/slaap ritme moet werken...Kan ik btw woensdag bij jou eten?quote:Op maandag 23 november 2009 09:34 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Mogguh broerlief, waar heb je die hoofdpijn van? Zuipen, vechten of gewoon omdat je een watje bent?
Enne..... dat belletje met je werk heeft dus geholpen
Woensdag.... zal even met Tinuviel overleggen, denk niet dat het een probleem is, tenzij ik dan moet overwerken. Dan ben ik namelijk pas tegen 21:00 thuis...quote:Op maandag 23 november 2009 09:39 schreef DiabloSam het volgende:
[..]
Mogguh broer, geen idee waar de hoofdpijn vandaan kwam, had echt het gevoel dat ik dood zou gaan van de pijn, kon helemaal niks meer doen, bleef maar wakker enzoh...denk dat ik wat meer aan mn dag/slaap ritme moet werken...Kan ik btw woensdag bij jou eten?
Dat kan ik niet.quote:Op maandag 23 november 2009 06:18 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
[..]
ja, kijk maar op de blog van PS
Dat is geen grijns aan z'n blik te zien...quote:Op maandag 23 november 2009 16:01 schreef iamredleader het volgende:en natuurlijk een foto van z'n eerste tand!
[ afbeelding ]
Midden-onderin, voor ons links en voor hem rechts. Geen voortand maar een snijtand![]()
op de originele foto kun je na goed inzoomen de tand prachtig zien
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |