Ik denk niet echt dat ik onder de nieuwkomers val en Iblis evenmin, hoewel die voornamelijk in de voormalige WFL forums actief is en wat minder in POL.quote:Op donderdag 19 november 2009 00:50 schreef Ryan3 het volgende:
Overigens vind ik jou en Iblis wel de waardevolste nieuwkomers op dit deel van Fok! hoor, Monolith.
User die beter niet kan zeggen wat hij of zij denkt?quote:Op donderdag 19 november 2009 10:40 schreef EchtGaaf het volgende:
Arend_Jan Boekestein trofee: de grootste kletskous
Hm. Ik zou haast willen zeggen de user die het spel minst tactisch speelt.quote:Op donderdag 19 november 2009 10:46 schreef Monolith het volgende:
[..]
User die beter niet kan zeggen wat hij of zij denkt?
Dat kan ze als de bestequote:Op woensdag 18 november 2009 23:32 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dat is iets voor sigme om te doen..
User die zichzelf door onhandige uitlatingen diskwalificeert?quote:Op donderdag 19 november 2009 10:50 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Hm. Ik zou haast willen zeggen de user die het spel minst tactisch speelt.
Yepquote:Op donderdag 19 november 2009 11:40 schreef Monolith het volgende:
[..]
User die zichzelf door onhandige uitlatingen diskwalificeert?
Balkenende coup voor de stugge volhouder.quote:Op vrijdag 20 november 2009 12:45 schreef Monolith het volgende:
Nog even een administratieve mededeling:
Maandag maak ik het definitieve lijstje, dus suggesties kunnen nog tot maandag worden ingediend.
Die wil ik graag in mijn kast zetten.quote:Op vrijdag 20 november 2009 20:38 schreef Hexagon het volgende:
De JP Balkenende award
Iemand die de grootste posts kan maken zonder iets te zeggen
bendkquote:Rita Verdonk award
User met de meest slappe vervelende oneliners
Jijquote:Barack Obama award, vrolijkste optimistische user
Wat ik niet mis, ken ik niet.quote:Jorg Haider award, user die totaal niet word gemist ondanks dat hij weg is
Goud uitreiken aan Ryan3, wat een durf!quote:Op vrijdag 20 november 2009 17:30 schreef TitusPullo het volgende:
De Engelse trompetter - Beeldje van massief goud, dat wordt uitgereikt aan degene die het vaakst nodeloos Engelse uitdrukkingen bezigt. Ryan3 is een belangrijke kanshebber.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |