quote:Drie jaar geleden werd ze door de bladen nog gekoppeld aan Jantje Smit.
euhm...quote:Op woensdag 18 november 2009 14:21 schreef tong80 het volgende:
Erben Wennemars jan Bos Marianne Timmer Renate Groenewold Yvonne van Gennip Ab Krook en Ard Schenk zijn hetero.
Beat that.
En Rintje Ritsma?quote:Op woensdag 18 november 2009 14:21 schreef tong80 het volgende:
Erben Wennemars jan Bos Marianne Timmer Renate Groenewold Yvonne van Gennip Ab Krook en Ard Schenk zijn hetero.
Beat that.
Da's een latente homo. Net als John de Wolf.quote:
Hoe harder ze roept van niet hoe meer ik denk van wel.quote:Op woensdag 18 november 2009 14:28 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Ja die is inderdaad alles behalve hetero
Dat zal geheel wederzijds zijnquote:Op woensdag 18 november 2009 14:35 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Ik heb m'n perverse dagen, maar voordat ik me haar ga voorstellen in allerlei wilde sexbeelden, ga ik nog liever afwassen.
Moet toch haast wel inderdaad.quote:Op woensdag 18 november 2009 14:28 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Ja die is inderdaad alles behalve hetero
quote:Op woensdag 18 november 2009 14:54 schreef Rikketik het volgende:
[..]
Moet toch haast wel inderdaad.
Grappig, ik krijg nu allerlei beelden in mijn hoofd van Annette Gerritsen die ook lesbisch blijkt te zijn, die samen met een toch wel nieuwsgierige Marianne Timmer op één kamer slaapt tijdens trainingskamp.
quote:Op woensdag 18 november 2009 15:53 schreef Adelante het volgende:
Ik dacht altijd dat ze doof was ipv lesbisch, ze praat zo raar
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Metalman. Maar ook ESF fan. Solo vakantiefietser met tentje. Dichter.
26-10 Attila/Eskimo Callboy (Amsterdam), 21-11 The Algorithm (Haarlem)
quote:Op woensdag 18 november 2009 15:11 schreef Haaibaaike het volgende:
Kan ze ook niks aan doen.Het is haar leven, respecteer haar gewoon..En idd als ze maar goed schaatst!
Als dit tpoic niet was geopend, had ik dit nooit zo zelf gedacht....(druk, druk, druk) en dan zou m'n leven toch minder rijk zijn geweest. Dus hulde voor TS.quote:Annette Gerritsen die ook lesbisch blijkt te zijn, die samen met een toch wel nieuwsgierige Marianne Timmer op één kamer slaapt
Die kan ik je ook wel vertellen.quote:Op woensdag 18 november 2009 17:21 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Dus je kent de reden waarom ze is geswitched! Mag ik je aanraken?
Oud nieuws ook.quote:
Nee. Maar je mag me wel aanraken.quote:Op woensdag 18 november 2009 17:21 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Dus je kent de reden waarom ze is geswitched! Mag ik je aanraken?
quote:
Of met dode dieren.quote:Op woensdag 18 november 2009 20:21 schreef Barca het volgende:
Al doet ze het met dieren of lijken. Het is haar (seks)leven!
Dan word je FAquote:
Duurde even voordat ik uit de kast kwam.quote:
quote:
Jij had verwacht dat Renate Groenewold met Henk Timmer getrouwd zou zijn?quote:Op donderdag 19 november 2009 15:10 schreef Anniebab het volgende:
Maarre ff serieus, Marianne timmer is die niet getrouwd met die keeper, Henk timmer, toevallig dezelfde achternaam,????En ik had t eigenlijk eerder van Renate Groenewold verwacht....
Nee dat ze op vrouwen viel... maar die tweeTimmers zijn toch met elkaar getrouwd??quote:Op donderdag 19 november 2009 15:13 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Jij had verwacht dat Renate Groenewold met Henk Timmer getrouwd zou zijn?
Henk Timmer is de vriend van Marrianne Timmer..quote:Op donderdag 19 november 2009 15:13 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Jij had verwacht dat Renate Groenewold met Henk Timmer getrouwd zou zijn?
Heb ik niks van vernomen sinds eergisteren dan..quote:Op donderdag 19 november 2009 16:07 schreef -Strawberry- het volgende:
Dit was al een tijdje bekend. Begin November ongeveer.
Heel wat voorspellingen zijn uitgekomen. Ireen pot en Peter Mueller iets seksistisch met Haugli of zoiets.quote:Op maandag 23 november 2009 18:59 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Amoureuze neukroddels over Olympische schaats(t)ers
we kunnen deze wel weer openen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |