Dan even een domme vraag mijnerzijds: WIE IS DENISE?quote:Op woensdag 17 augustus 2005 16:42 schreef Beanstalk het volgende:
ze mag zich tenminste meer latino noemen dan Denise
Volgens mij bedoelt die Elize, dat grietje heeft ook een plaatje in die stijl gemaakt.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 21:04 schreef Muziekstad2000 het volgende:
[..]
Dan even een domme vraag mijnerzijds: WIE IS DENISE?![]()
Als je er naartoe gaat wil ik wel meequote:Op dinsdag 20 september 2005 10:30 schreef Cybart het volgende:
BELLE PEREZ IN HEINEKEN MUSIC HALL
Mega Latino Concert
Woensdag 30 november a.s. is Heineken Music Hall “The place to be” voor het eerste Mega Latino Concert van Belle. Met haar eigen 13-koppige band, swingende latinosongs, dansers én een wervelend lichtspektakel neemt Belle al haar fans mee in een groots Mega Latino Concert.
De voorverkoop gebeurt via TicketBox voor de Nederlandse fans en in België via de Nationale Theaterkassa (NTK).
Belle Perez Mega Latino Concert
Datum: 30 november 2005
Aanvang: 20u00
Duurtijd concert: 2 x 50 min
• Voorverkoop Nederland: TicketBox 1000 verkooppunten
of tel: 0900 9393- www.ticketbox.nl
• Voorverkoop België: Nationale Theaterkassa –
Tel: +31-10 5919000 www.ntk.nl.
• Prijzen: ¤ 22,50 en t/m 16 jaar ¤ 17,50 (excl. Servicekosten
[afbeelding]
Euh.. die enige airplay krijgt Belle bij ons wel hoor..Dime toch zeker als sinds begin September. Alleen regionale tellen ze niet mee,he?quote:Op zondag 2 oktober 2005 15:04 schreef Cybart het volgende:
Yeah!
Dime, de nieuwe single komt aankomende week binnen op #38 in de Mega Top 100!
en dat zonder vrijwel enige airplay !!!
Herstel (and i quote...):quote:Op zondag 16 oktober 2005 12:14 schreef Cybart het volgende:
Release "best of" dvd op komst
Op 11 november is er de release van The Best Of DVD met alle clips van Belle, Karaoke versies van haar hits en exclusieve, nooit eerder getoonde beelden van promotours en making of's.
(verwacht wel dat deze alleen in belgie gaat verschijnen)
en stiekem is het natuurlijk hopen op een DVD opname op 30 november
quote:Op dinsdag 1 november 2005 09:04 schreef Sandraugiga het volgende:
Sinds ik de Trektocht volg (RTV Drenthe) ben ik haar steeds meer gaan waarderen.
Dat ze een duet heeft gedaan met Jodi heeft haar carriere in Nederland niet echt goed gedaan. Gelukkig is bijna iedereen dat nu vergeten.
Alle 15-jarige breezerchickies die een concert moeten bezoeken voor hun CKV-verslag.quote:Op dinsdag 1 november 2005 08:27 schreef Cybart het volgende:
Er waren gisteren (precies een maand voor het HMH concert) nog 1400 kaartjes beschikbaar
dat betekent dat er al 3500 verkocht zijnen het concert richting uitverkocht gaat!
Ja klopt: was in Maart 2004: ik was erbij op uitnodiging van Belle's NL management. Was een super show!quote:Op vrijdag 10 februari 2006 17:44 schreef creno het volgende:
Ik ben gisteren naar het optreden in het Chassé Theater geweest. ze vertelde dat ze daar 2 jaar geleden haar eerste nederlandse optreden had. De show was ongeveer zoals in de HMH, al had ik het idee dat ze hier meer van stond te genieten.
Het optreden was weer super !
daar staat ze twee dagen, maar het zal nog wel niet uitverkocht zijn, of ze is niet op de hoogte aangezien ze na afloop iedereen opriep om vooral naar het sportpaleis te komen.quote:Op vrijdag 10 februari 2006 23:04 schreef Cybart het volgende:
*jaloers @ creno*
ik kan niet wachten tot 6 mei
antwerpen, uitverkocht![]()
![]()
![]()
en El Mundo Bailando
hoop dat belgie haar naar eurovisie stuurt met dit nummer
zondag de halve finale
binnenkort kaarten halen voor een concert in juni (wat nog niet bekend is)
de zaterdag is uitverkocht voor zover ik weetquote:Op zaterdag 11 februari 2006 15:33 schreef Ryan_R het volgende:
[..]
daar staat ze twee dagen, maar het zal nog wel niet uitverkocht zijn, of ze is niet op de hoogte aangezien ze na afloop iedereen opriep om vooral naar het sportpaleis te komen.![]()
en dan te bedenken dat ze de pre selectie van Eurosong niet won, en de winnares (Kate Ryan) op plaats 14 binnenkomt daar !quote:Belle Perez krijgt goud voor "El Mundo Bailando" 23/02/2006
Ontstuitbaar verpulvert Belle Perez de laatste dagen alle verkoopcijfers in de muziekbusiness. Op amper anderhalve week tijd pakt de Spaans Belgische de nummer één-stek met EL MUNDO BAILANDO. Op amper twee weken tijd is de single goed voor goud.
Meer dan 25.000 exemplaren gingen er over de toonbank. Hiervoor krijgt BELLE PEREZ dan ook een gouden plaat uitgereikt in het Sportpaleis van Antwerpen. Datzelfde Sportpaleis tovert ze 6 en 7 mei om tot een waar LATINOpaleis. 6 mei uitverkocht, 7 mei loopt intussen als een trein!
quote:Belle Perez nieuw op 13 in Nederlandse charts
Belle Perez heeft niet alleen in Belgie een dikke hit te pakken met "El Mundo Bailando", ook in Nederland heeft ze prijs!
Deze week komt ze op 13 binnen in de Nederlandse Mega Top 100 en dat is een heel goede prestatie. Alleen Madonna doet beter, want haar "Sorry" komt binnen op 2.
De schouwburg is toch leuker daarquote:Op donderdag 16 maart 2006 10:56 schreef Cybart het volgende:
antwerpen komt langzaam maar zeker dichterbij
komt enkel en alleen omdat de single van Kate Ryan later id winkels lag, intussen heeft ze Belle Perez verstoten van de nr 1. En iedereen in Belgie vindt het goed dat Belle Perez niet gaat, want sorry El Mundo Bailando is 1 van haar minste nr's ooit.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 09:05 schreef Cybart het volgende:
Belle scoort opnieuw #1 in Belgie
[..]
en dan te bedenken dat ze de pre selectie van Eurosong niet won, en de winnares (Kate Ryan) op plaats 14 binnenkomt daar !
quote:Net voor het laatste Best Of-theaterconcert afgelopen donderdag in Rotterdam werd Belle’s nieuwe theatertour in Nederland voorgesteld. Het brengt haar in januari, februari en maart 2007 in heel Nederland! LATIN FEVER... meer latino kan er niet inzitten, meer gevoel-sfeer-emotie-fever kan niet uitgedrukt worden!
Belle doet begin 2007 een rondje Nederland en daar zullen ze in bij onze Noorderburen niet kunnen naast kijken...Het kan haast niet anders met een lijst van 30 theaters :
JANUARI 2007
11/01 Oosterhout
12/01 Cuijk
13/01 Nijmegen
18/01 Helmond
19/01 Hoogeveen
20/01 Meppel
23/01 Almelo
26/01 Weert
27/01 Middelburg
FEBRUARI 2007
02/02 Amersfoort
03/02 Bussum
16/02 Terneuzen
17/02 Haarlem
21/02 Rotterdam
22/02 Breda
24/02 Amstelveen
26/02 Utrecht
MAART 2007
01/03 Kerkrade
02/03 Bergen op Zoom
03/03 Roosendaal
07/03 Eindhoven
09/03 Uden
14/03 Doetinchem
15/03 Leeuwarden
16/03 Zoetermeer
17/03 Capelle a/d IJssel
21/03 Sittard
24/03 Alphen aan de Rijn
30/03 Roermond
31/03 Maastricht
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |