Ze ziet er wel vriendelijk uit.quote:Op dinsdag 17 november 2009 21:56 schreef Adelante het volgende:
[ afbeelding ]
Die is vast niet alleen geweigerd op haar sexuele voorkeur
Omdat hij 12 vrienden had toch?quote:Op dinsdag 17 november 2009 22:00 schreef Enchanter het volgende:
TS is echt eenkneus , terwijl Jezus Christus () zelf homofiel was
Wat is er raar aan dat deze kerel op vrouwen valt?quote:Op dinsdag 17 november 2009 21:56 schreef Adelante het volgende:
[ afbeelding ]
Die is vast niet alleen geweigerd op haar sexuele voorkeur
Mensen die niet zo heel knap zijn, zijn wel vaker heel vriendelijk.quote:
Precies , ouwe darmtoerist dat het wasquote:Op dinsdag 17 november 2009 22:01 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Omdat hij 12 vrienden had toch?
Jep, blijkt dus dat religie en geloof an sich erg interpretabel is, en in de persoonlijke beleving minder afhankelijk van gangbare dogma's.quote:Op dinsdag 17 november 2009 21:59 schreef rutger05 het volgende:
[..]
De meeste mensen hangen een religie aan uit geloof, maar er zullen ook wel mensen zijn die een religie uitkiezen die bij hun levensstijl past.
Dan komen we weer terug bij de reactie die je daarvoor hebt gegeven.quote:Op dinsdag 17 november 2009 22:05 schreef Hukkie het volgende:
Maar goed laten we het bij de CU houden.
En jij gelooft dat echt. Zoals je ook gelooft dat je pedofilie en overspel op een lijn kunt zetten met homoseksualiteit.quote:Op dinsdag 17 november 2009 22:08 schreef matthijs.. het volgende:
Kijk maar wat die vrouw in het filmpje zei, ze kwam naar Jezus zoals ze was als homoseksueel en hij veranderde de verlangens van haar hart.
Ik volg je niet. Als je homo bent en dat vervolgens niet mag van je geloof, dan kun je toch beter verder kijken of een ander geloof beter aansluit bij je eigen overtuigingen?quote:Op dinsdag 17 november 2009 22:07 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Dan komen we weer terug bij de reactie die je daarvoor hebt gegeven.
Bijvoorbeeld dat je dan boeddhist gaat worden. Shoppen voor een religie die bij je past, dat doen sommige mensen ook. Sommige mensen wijzen religie weer helemaal af of staan er erg vijandig tegenover als het niet bij hun levensstijl past. Voor andere mensen is het christendom de enige ware religie en die zullen dan niet voor een andere religie kiezen.quote:Op dinsdag 17 november 2009 22:12 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Ik volg je niet. Als je homo bent en dat vervolgens niet mag van je geloof, dan kun je toch beter verder kijken of een ander geloof beter aansluit bij je eigen overtuigingen?
Wat heeft dat met levensstijl te maken?
Je wilt toch niet beweren dat er binnen het christendom niet een scala aan keuzes is die niet zo zwart en achterlijk zijn als CU of SGP? Volgens mij is de normale christen toch echt iets liefhebbender en toleranter hoor.quote:Op dinsdag 17 november 2009 22:16 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld dat je dan boeddhist gaat worden. Shoppen voor een religie die bij je past, dat doen sommige mensen ook. Voor andere mensen is het christendom de enige ware religie en die zullen dan niet voor een andere religie kiezen.
Er zijn inderdaad genoeg christenen die homoseksueel zijn en die ook vinden dat dat kan als christen. Zelfs dominee's e.d. Binnen de meeste kerken, ook de meer conservatieve, is er ook nog steeds een discussie gaande, waar vaak ook homoseksuele kerkleden bij betrokken zijn natuurlijk, over homoseksualiteit en hoe daar mee om te gaan.quote:Op dinsdag 17 november 2009 22:18 schreef Disana het volgende:
[..]
Je wilt toch niet beweren dat er binnen het christendom niet een scala aan keuzes is die niet zo zwart en achterlijk zijn als CU of SGP? Volgens mij is de normale christen toch echt iets liefhebbender en toleranter hoor.
Nou dan. Waarom kom je met boeddhisme als alternatief voorbeeld aan. Dat is bijna net zo raar de vergelijkingen die TS maakt.quote:Op dinsdag 17 november 2009 22:21 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Er zijn inderdaad genoeg christenen die homoseksueel zijn en die ook vinden dat dat kan als christen. Zelfs dominee's e.d. Binnen de meeste kerken, ook de meer conservatieve, is er ook nog steeds een discussie gaande, waar vaak ook homoseksuele kerkleden bij betrokken zijn natuurlijk, over homoseksualiteit en hoe daar mee om te gaan.
Je mag zelf ook wel een voorbeeld bedenken hoor.quote:Op dinsdag 17 november 2009 22:26 schreef Disana het volgende:
[..]
Nou dan. Waarom kom je met boeddhisme als alternatief voorbeeld aan. Dat is bijna net zo raar de vergelijkingen die TS maakt.
Je moet niet verdedigen wat domweg slecht is.
Jaquote:Op dinsdag 17 november 2009 22:12 schreef Disana het volgende:
[..]
En jij gelooft dat echt. Zoals je ook gelooft dat je pedofilie en overspel op een lijn kunt zetten met homoseksualiteit.
Juist als christen heb je een extra verantwoordelijkheid om andere mensen (die het vaak al erg moeilijk hebben) niet onnodig te kwetsen.quote:
De kerk hoort o.a. dit te doenquote:Op dinsdag 17 november 2009 22:21 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Er zijn inderdaad genoeg christenen die homoseksueel zijn en die ook vinden dat dat kan als christen. Zelfs dominee's e.d. Binnen de meeste kerken, ook de meer conservatieve, is er ook nog steeds een discussie gaande, waar vaak ook homoseksuele kerkleden bij betrokken zijn natuurlijk, over homoseksualiteit en hoe daar mee om te gaan.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |