Wat dacht je van "goedemorgen"?quote:Op donderdag 19 november 2009 07:42 schreef Chicolate het volgende:
Goeiemorgen. Ik was er al wel, maar wist niet wat te zeggen
.
Mja, dat is een mogelijkheidquote:Op donderdag 19 november 2009 07:48 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Wat dacht je van "goedemorgen"?
Ik ga zo weer naar school en ik ben nerveus. Ik hoop niet dat ik de rest van m'n werkzame leven nerveus blijf als ik naar school ga. Ik hoop dat de nietsnut nog ziek is, dat zou een hoop schelen. Maar ik vrees het ergste
.
Oh dat wil ik vanavond denk ik ook wel eten, goed ideequote:Op donderdag 19 november 2009 09:14 schreef vergeetmewelletje het volgende:
Goedemorgen.
Alsnog gefeli Aknynke.![]()
En sterkte voor Daph en SDB.
Planning voor vandaag Resultaat van gisteren:
O: yoghurt met bosvruchten stuk banketstaaf
L: salade van tomaatjes, mozzarella, zwarte olijven
T: yoghurt met bosvruchten
T: de yoghurt met bosvruchten van vanochtend
D: onbekend nasi met twee gebakken ei
Planning voor vandaag:
O: salade van stronk witlof en twee eieren
L: kliekje nasi
T: salade van tomaatjes, mozzarella, zwarte olijven
D: onbekend
Fijn dat het sneller gaat dan gepland, meestal is het andersom met dat soort dingen!quote:Op donderdag 19 november 2009 08:07 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
Goedemorgen. Ik moet over een kwartiertje weg, kinderen testen weer. De laatste keer voorlopig, na mijn vakantie nog twee dagen en dan is het klaar. Het is me uiteindelijk erg meegevallen, als het goed is ben ik er maar 9 dagen totaal aan kwijt, in plaats van de 12 die ik verwachtte. Moet er vandaag 5, hopelijk gaat het een beetje vlot (net als maandag), dan kan ik rond 2 uur al klaar zijn.
Lijstje had ik gister al gepost. Ben wel trots op mezelf- heb gewoon salade klaargemaakt om mee te nemen! Normaal grijp ik dan toch brood, maar ik heb weer even de knop omgezet voor het échte gezonde eten.
Oh en sterkte Daph! Had ik gisteren helemaal overheen gelezen. Vervelend dat je moeder zo reageert, kun je het haar niet nog eens rustig uitleggen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 19 november 2009 09:51 schreef _Calimero_ het volgende:
Natuurlijk ga je niet afbellen, dat komt allemaal harstikke goed man.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik zit weer in de bieb, het normale leven is voor een dagje begonnen..vandaag hard werken, dan kan ik morgen, overmorgen en zondag vrij nemen!
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
quote:Op donderdag 19 november 2009 10:17 schreef Syrena het volgende:
Moggels! Ik ga geen lijst gevenIk heb wel al bijna een halve pot honing op.
ik vul het altijd in op valtaf.nl, daar kun je ook zien hoeveel procent eiwit/kh/vet je eet per maaltijd en in totaal. Ik vind die wel handig en bijna alle producten staan erin!quote:Op donderdag 19 november 2009 11:10 schreef Webby het volgende:
caloriechecker.nl in gaan vullen van het voedingscentrum. kan je per dag alles registreren, dacht leuke tool. zegt ie dat 'muesli zonder suiker' een fout product is
thanks!!quote:Op donderdag 19 november 2009 11:38 schreef DevilsAndDust het volgende:
dieetinzicht.nl volgens mij, kwak.
mja, maar daar heeft ie toch te weinig keuze. bijvoorbeeld alleen "cruelsi met halfvolle melk" en ik eet het zónder melk...quote:Op donderdag 19 november 2009 11:47 schreef uniekhoorn het volgende:
MOgge...
www.voedingscentrum.nl/eetmeter splits ook alles, t/m alle vitamines e.d.
Lief dat je dat vraagt. Verjaardag was okay, niet zo bijzonder. 's Avonds wat vrienden over, en wat hapjes gegeten en wijntjes gedronken. Was gezellig.quote:Op donderdag 19 november 2009 11:32 schreef shinydiscoball het volgende:
Bonjour!
Dank jullie wel nog![]()
Ik ook weer aan de studie, maar even proberen alles te vergeten en even door. Ben nu al thuis bezig maar de bieb van de uni is toch iets fijner dus daar ga ik zometeen naartoe.
Nynke was je verjaardag leuk?
www.dieet-inzicht.nl geloof ik..quote:Op donderdag 19 november 2009 11:28 schreef kwakz0r het volgende:
wat was ook alwer t adres van die calorieteller online waar je echt álle voedingsstoffen kon uitsplitsen? niet van t voedingscentrum en niet van valtaf. PF had een linkje...
Goh, da's ook niet leuk zeg! Had ze het druk ofzo?quote:Op donderdag 19 november 2009 11:56 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Lief dat je dat vraagt. Verjaardag was okay, niet zo bijzonder. 's Avonds wat vrienden over, en wat hapjes gegeten en wijntjes gedronken. Was gezellig.
M'n zusje is m'n verjaardag compleet vergeten!
In het weekend heb je een leuker feestjequote:Op donderdag 19 november 2009 11:56 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Lief dat je dat vraagt. Verjaardag was okay, niet zo bijzonder. 's Avonds wat vrienden over, en wat hapjes gegeten en wijntjes gedronken. Was gezellig.
M'n zusje is m'n verjaardag compleet vergeten!
Vervelend maar kan gebeuren...ik moet af en toe ook goed nadenken dat ik niemands verjaardag vergeet!quote:Op donderdag 19 november 2009 11:56 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Lief dat je dat vraagt. Verjaardag was okay, niet zo bijzonder. 's Avonds wat vrienden over, en wat hapjes gegeten en wijntjes gedronken. Was gezellig.
M'n zusje is m'n verjaardag compleet vergeten!
ze had blijkbaar een smsje gestuurd, maar dat was niet aangekomen. Ach ja, t maakt me niet zoveel uit!quote:Op donderdag 19 november 2009 12:20 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Goh, da's ook niet leuk zeg! Had ze het druk ofzo?
inderdaad! Nog maar 24 uur wachten. Ik had nooit gedacht dat ik iemand op deze manier zou missen, maar gek genoeg voelt het heel 'fijn'!quote:Op donderdag 19 november 2009 12:52 schreef loveli het volgende:
[..]
In het weekend heb je een leuker feestje
k geloof niet dat ze een vodafone mobiel heeft. Ach, ik maak me er ook echt niet druk om. T kan iedereen gebeuren..quote:Op donderdag 19 november 2009 13:54 schreef ColdFeet het volgende:
Ze heeft nog wel het Vodafone-alibi.... Toch?
Dat laatste. Ik ben niet zo'n broodliefhebber en zeker als ik lang moet doorwerken vind ik een warme hap fijnerquote:Op donderdag 19 november 2009 13:57 schreef Mini_rulez het volgende:
CF, jij hebt altijd van die afwisselende dingen als lunch, dat komt er hier nooit van. Hoe doe je dat? Maak je die er speciaal voor of kook je extra avondeten en eet je dan nog eens hetzelfde?
Nee, heb gewoon een beetje veel aan mijn hoofd en ik ben het tegenovergestelde van een emotionele eter.quote:
Ja, klopt. Maar ik ben nu inderdaad al thuis, dus tis goed gekomen.quote:Op donderdag 19 november 2009 09:17 schreef _Calimero_ het volgende:
[..]
Fijn dat het sneller gaat dan gepland, meestal is het andersom met dat soort dingen!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mont-St-Michel, in Franrijk. Volgens mij heb ik het hier al een keer gespamdquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |