Ik zag het al!quote:Op zondag 6 december 2009 00:12 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
volgens mij isstie bijgewerkt: $ 25,200
5 voor Selang = 5 voor Dinoquote:Op zondag 6 december 2009 00:29 schreef SeLang het volgende:
We kunnen die Oostenrijkers ook nog wel hebben! Slechts 20 te gaan....
Ik leg er nu nog 5 in. Als er nog een paar andere mensen meedoen dan kunnen we morgen Oostenrijk uitzwaaien
Done.quote:Op zondag 6 december 2009 00:29 schreef SeLang het volgende:
We kunnen die Oostenrijkers ook nog wel hebben! Slechts 20 te gaan....
Ik leg er nu nog 5 in. Als er nog een paar andere mensen meedoen dan kunnen we morgen Oostenrijk uitzwaaien
GMTAquote:Op zondag 6 december 2009 00:33 schreef SeLang het volgende:
Ik hoop dat er nog meer AEX-ers langskomen zoals LXIV (+ING claims), Drive-r (+bonus) en SittingElfling (+winst)
Super gedaan!quote:
Top, het is tenslotte nog Sinterklaas, de investerings-Sinterklazen zijn vanavond lekker bezig.quote:Op zondag 6 december 2009 00:52 schreef Omniej het volgende:
Aangemoedigd door jullie, heb ik ook weer een nieuwe lening verstrekt.
Nou ja, mijn bijdrage is behoorlijk bescheiden naast al die leningen die vandaag als pepernoten in 't rond zijn gestrooid, maar we doen wat we kunnen.quote:Op zondag 6 december 2009 00:55 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Top, het is tenslotte nog Sinterklaas, de investerings-Sinterklazen zijn vanavond lekker bezig.
Zoals ik al zei, en daar zal ieder lid die wat investeert het mee eens zijn:quote:Op zondag 6 december 2009 01:01 schreef Omniej het volgende:
[..]
Nou ja, mijn bijdrage is behoorlijk bescheiden naast al die leningen die vandaag als pepernoten in 't rond zijn gestrooid, maar we doen wat we kunnen.
Het zou tof zijn als alle Fok!-ers (+klonenquote:Op zondag 6 december 2009 01:03 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Zoals ik al zei, en daar zal ieder lid die wat investeert het mee eens zijn:
"Natuurlijk is het tof dat er rijke investeerders zijn, maar als team is het juist zo tof dat mensen die het zelf niet extreem breed hebben, ook echt invloed hebben."
het is goedkoper dan een abonnementquote:Op zondag 6 december 2009 01:11 schreef SeLang het volgende:
[..]
Het zou tof zijn als alle Fok!-ers (+klonen) één lening van $25 zouden verstrekken.
Dan heb je 250.000 leningen ofzo... = $6.250.000
Klopt, ik heb me daar ook in deel 1 over zitten beklagen, maar toen bedacht ik me dat het een positief topic moest zijn, en heb ik het maar laten gaan, al die lui die iedere dag weer een grote bek hebben op FOK!, maar iets positiefs doen, forget about it.quote:Op zondag 6 december 2009 01:11 schreef SeLang het volgende:
[..]
Het zou tof zijn als alle Fok!-ers (+klonen) één lening van $25 zouden verstrekken.
Dan heb je 250.000 leningen ofzo... = $6.250.000
no worries, kijken hoeveel mensen we met name de komende weken kunnen mobiliserenquote:Op zondag 6 december 2009 01:15 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Klopt, ik heb me daar ook in deel 1 over zitten beklagen, maar toen bedacht ik me dat het een positief topic moest zijn, en heb ik het maar laten gaan, al die lui die iedere dag weer een grote bek hebben op FOK!, maar iets positiefs doen, forget about it.
Nu vind ik 170 leden eigenlijk heel wat, en zeker wat we met zijn allen bij elkaar gekregen hebben tot nu toe.
Jij wilt trouwens niet weten hoeveel geld jij zo rond 15 februari gaat terugkrijgen.
Met al die leningen op hetzelfde tijdstip.
Ik kwam hier ook terecht door een subtiel linkje van jouquote:Op zondag 6 december 2009 01:22 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
no worries, kijken hoeveel mensen we met name de komende weken kunnen mobiliserenGewoon door ze erop te wijzen, meer niet.
Dit dus. Die lage rentes tegenwoordig helpen trouwens wel om dit van de grond te krijgen.quote:Want is is wel heel fantastisch om je geld voor 1,5% naar de bank te brengen, maar je kunt er ook wat hoger menselijk rendement op maken.
Precies, een paar biertjes per jaar verdienen, of een mensenleven veranderen.quote:Op zondag 6 december 2009 01:22 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
Want is is wel heel fantastisch om je geld voor 1,5% naar de bank te brengen, maar je kunt er ook wat hoger menselijk rendement op maken.
snel alles uitlenen en dan defaultenquote:Op zondag 6 december 2009 01:28 schreef SeLang het volgende:Dit dus. Die lage rentes tegenwoordig helpen trouwens wel om dit van de grond te krijgen.
Idee: kunnen we Fok niet omvormen tot een Amerikaanse bank zodat we gratis geld kunnen krijgen van de FED?
Fok is too big to fail, dus....quote:Op zondag 6 december 2009 01:30 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
snel alles uitlenen en dan defaulten
Zouden wel de best bestede bail out centen van het jaar zijn
Yo Wouter, ik heb hier nog een bankje, jeweetz, de FOK! microkrediet bank.....
DAT zou de giller van de eeuw zijn.quote:Op zondag 6 december 2009 01:28 schreef SeLang het volgende:
Dit dus. Die lage rentes tegenwoordig helpen trouwens wel om dit van de grond te krijgen.
Idee: kunnen we Fok niet omvormen tot een Amerikaanse bank zodat we gratis geld kunnen krijgen van de FED?
En dan de aanval krijgen, ze hebben al het geld in nuttige opbouwende projecten gestopt, zonder rekening te houden met hun cashflow, de stinkerds.quote:Op zondag 6 december 2009 01:36 schreef SeLang het volgende:
Die ratten van Goldman Sachs mochten ook een bank worden vorig jaar (waar kan ik een rekening openen?), dus waarom niet een bank zoals Fok die echte kredieten verleent aan echte mensen...
Ja. No worries.quote:Op zondag 6 december 2009 01:31 schreef Twizu het volgende:
Ik heb al wat geld in Kiva zitten en heb weer wat te besteden.
Je kan het uiteindelijk toch weer terug laten storten op je Paypal rekening hè? (voor het geval dat)?
Oké, helemaal goed!quote:
Waar de helden van vanavond jij en Dinosaur_SR zijn.quote:Op zondag 6 december 2009 01:49 schreef SeLang het volgende:
Een paar uur geleden was team-Singapore nog de te kloppen partij.
Nu zijn het een stelletje paupers vergeleken met ons
Nee, je krijgt niet 100% zeker al je geld terug, maar het verlies is gemiddeld iets van 3%, niemand gaat er met je geld vandoor, er worden aangename rentes verleend aan investeerders in onderontwikkelde landen via fieldpartners, die zich aangesloten hebben bij Kiva.quote:Op zondag 6 december 2009 01:58 schreef sitting_elfling het volgende:
Je krijgt dus sowieso 100% je geld terug en iemand gaat er bijv. niet met je geld vandoor? Heb wel eens gelezen van dit soort websites en micro kredieten maar die verhalen waren niet allemaal even positief..
no worriesquote:Op zondag 6 december 2009 01:58 schreef sitting_elfling het volgende:
Ik zal eens kijken of ik iets geschikt kan vinden. Moet wel zeggen dat ik het ietwat vaag principe vind, maar dat zal wel aan mijn levenservaring liggen
er is geen garantie, maar het defaultpercentage is extreem laag. En je kunt het nog lager maken door te letten op de organisatie die bemiddelt (krijgen een rating van Kiva), en als je leent aan groepen zijn leden onderling hoofdelijk aansprakelijk. Zoals de Rabobank zeg maar. Dat verkleint de kans op niet-terubetalen nog meerquote:Je krijgt dus sowieso 100% je geld terug en iemand gaat er bijv. niet met je geld vandoor? Heb wel eens gelezen van dit soort websites en micro kredieten maar die verhalen waren niet allemaal even positief..
Ik geef dan ook wel eens wat geld aan charity, maar doe dat graag op mijn eigen manier zodat ik kan zien of het ook goed terecht komt. Al moet ik zeggen, dat ik daar op mijn leeftijd gewoon nog niet zoveel over na denkquote:Op zondag 6 december 2009 02:16 schreef SeLang het volgende:
Je weet gewoon van tevoren dat een (klein) deel van je geld niet terugkomt, althans daar moet je gewoon op rekenen imo. Daarnaast heb je natuurlijk renteverlies en wisselkoersverliezen. Je doet dit niet om zelf rijker van te worden, laat dat duidelijk zijn.
De verliezen die je oploopt moet je gewoon zien als charity, net zoals je geld aan andere goede doelen geeft. Alleen is deze manier van ontwikkelingshulp juist zo goed omdat je geen geld rondstrooit maar het ter beschikking stelt aan ondernemende mensen die hun best doen om hun leven ermee te verbeteren. Dit is waarschijnlijk de meest efficiente vorm van ontwikkelingshulp die er bestaat.
Nee maar wel belangrijk voor mij voordat ik ergens in investeerquote:
Maar de defaultrates zijn kennelijk nieteens slecht.
Precies, dat is wat mij ook aanspreekt. Als je rekening houdt met je eigen renteverlies (doordat je het geld niet spaart maar uitleent) en met een klein verlies doordat misschien niet iedereen zal kunnen terugbetalen, kost het je toch maar zo'n 5% van wat je uitleent. Conventionele ontwikkelingshulp komt vooral westerse multinationals, wrede dictators, dure vergadertijgers en allerlei jeep-rijdende cowboys ten goede.quote:Op zondag 6 december 2009 02:16 schreef SeLang het volgende:
Dit is waarschijnlijk de meest efficiente vorm van ontwikkelingshulp die er bestaat.
Het is inderdaad wel een goed systeem, maar dit is toch al jaren bekend? Ik kan me alleen niet meer herinneren waarom soortgelijke zaakjes zoals dit KIVA niet lukten in de afgelopen jaren.quote:Op zondag 6 december 2009 02:45 schreef dvr het volgende:
[..]
Precies, dat is wat mij ook aanspreekt. Als je rekening houdt met je eigen renteverlies (doordat je het geld niet spaart maar uitleent) en met een klein verlies doordat misschien niet iedereen zal kunnen terugbetalen, kost het je toch maar zo'n 5% van wat je uitleent. Conventionele ontwikkelingshulp komt vooral westerse multinationals, wrede dictators, dure vergadertijgers en allerlei jeep-rijdende cowboys ten goede.
Ik heb ook geen idee. Ik heb er inderdaad al jaren geleden over gehoord, maar toen was er misschien nog niet zo'n gemakkelijke manier om er aan deel te nemen. Het leukste vind ik nog wel dat je in arme landen nog met een oude naaimachine of een GSMmetje een bedrijf kunt starten waar een heel gezin van kan leven.quote:Op zondag 6 december 2009 02:48 schreef sitting_elfling het volgende:
Ik kan me alleen niet meer herinneren waarom soortgelijke zaakjes zoals dit KIVA niet lukten in de afgelopen jaren.
Ik let daar zelf natuurlijk ook op. Bijna alle leningen die ik heb geselecteerd gaan via een partner met de hoogste of één na hoogste rating. En die hebben dus al een geschiedenis van lage default rate.quote:Op zondag 6 december 2009 02:44 schreef sitting_elfling het volgende:
Nee maar wel belangrijk voor mij voordat ik ergens in investeer![]()
Iets van aard van het beestje.
Ik zag Kiva vandaag voor het eerst, maar ik was wel bekend met dingen als Boober e.d. Maar dat is natuurlijk totaal niet te vergelijken. Boober werd gebruikt door mensen die bij de bank niet meer terecht konden, dus dat waren bijna allemaal mensen met een hele slechte kredietgeschiedenis. Tevens waren die leningen over het algemeen niet bedoeld om inkomen mee te genereren maar voor consumptie of om bestaande schulden (zoals creditcard) mee af te lossen. Dat zijn dus geen schulden die zichzelf aflossen met het inkomen dat ze genereren. Bij Kiva is dat wel het geval. Als alles goed gaat leidt het gewoon tot meer inkomen en kan de schuld netjes worden afgelost. Totaal andere situatie dus.quote:Op zondag 6 december 2009 03:05 schreef dvr het volgende:
[..]
Ik heb ook geen idee. Ik heb er inderdaad al jaren geleden over gehoord,
Hey, zo greedy ben ik niet!quote:Op zondag 6 december 2009 03:13 schreef SeLang het volgende:
[..]
Btw: als je een paar honderd euro uitleent dan kan dat mensen hun leven veranderen. Het gaat om bedragen die in beurstransacties slechts ruis zijn. Als je zo'n bedrag verliest op een FTSE100 CFD dan voel je je hooguit 5 minuten kut, niet langer. Toch?
Zo bedoelde ik het ook niet hoor, maar you get the pointquote:Op zondag 6 december 2009 03:30 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Hey, zo greedy ben ik niet!![]()
Ja, maar hier moet wel een kanttekening bij gezet worden, dat dit erg verschilt per jaren levenservaring! Jongeren geven over het algemeen nu eenmaal minder om charity dan de 30+,ers. En staan er natuurlijk ook veel minder bij stil. De meeste staan net op het punt carriere te maken en centen te verdienen, die denken als ze het woord charity of hulp aan unicef lezen, aan de acceptgiro's die hun ouders betalen.quote:Op zondag 6 december 2009 03:31 schreef SeLang het volgende:
Wat me ook nog even van het hart moet:
Soms moet je je scepsis en (overdreven) voorzichtigheid gewoon even laten varen om goede dingen een kans te geven, anders kom je nooit ergens.
Wederom sprak ik niet jou aan maar gewoon iedereen die meelurktquote:Op zondag 6 december 2009 03:37 schreef sitting_elfling het volgende:
Het idee ben ik gewoon niet bekend mee, en dan is het ook niet zo gek dat ik er wat voorzichtig mee ben.
Of ze kunnen er simpelweg niet zoveel insteken als de gemiddelde 30+er. Zelf zou ik bijvoorbeeld ook graag een veel substantiëlere bijdrage leveren aan projecten als dit, maar ik denk dat '20 en student' al wel genoeg zegt...quote:Op zondag 6 december 2009 03:37 schreef sitting_elfling het volgende:
Ja, maar hier moet wel een kanttekening bij gezet worden, dat dit erg verschilt per jaren levenservaring! Jongeren geven over het algemeen nu eenmaal minder om charity dan de 30+,ers.
Ik denk dat ook wel meespeelt dat zowel SeLang als ondergetekende (of is het nou bovengetekende of naastgetekende?) met veel plezier door dit soort landen reizen, en ook gewoon zien hoe een in onze ogen miniscule onbetekende 'investering' een enorme impact op een concreet mensenleven kan hebben. En als iemand die in een stoffig hoekje autoonderdelen opknapt meer onderdelen koopt, moet iemand ze ook weer transporteren, etc, etc. Als ze meer rijst kunnen aanplanten, leeft daar een heel dorp van door het extra werk wat het genereert. Elke USD gaat door meerdere handen....quote:Op zondag 6 december 2009 03:37 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ja, maar hier moet wel een kanttekening bij gezet worden, dat dit erg verschilt per jaren levenservaring! Jongeren geven over het algemeen nu eenmaal minder om charity dan de 30+,ers. En staan er natuurlijk ook veel minder bij stil. De meeste staan net op het punt carriere te maken en centen te verdienen, die denken als ze het woord charity of hulp aan unicef lezen, aan de acceptgiro's die hun ouders betalen.
Het idee ben ik gewoon niet bekend mee, en dan is het ook niet zo gek dat ik er wat voorzichtig mee ben.
Plaats 94 toch?quote:Op zondag 6 december 2009 10:48 schreef casper4ever het volgende:
Zo, ik heb gister even wat egmist zie ik![]()
Ik zie dat we inmiddels op plaats 104 staan, op naar de 100!
Wellicht dat het mede dankzij Selang toch nog mogelijk is om de 30.000 dollar dit jaar te gaan halen
Ik moet eigenlijk nu weg, maar ik moest hier wel eerst even een lening tegenover zetten.quote:Op zondag 6 december 2009 12:15 schreef SeLang het volgende:
Okee, we staan nu op 969 leningen en het zou tof zijn als we de 1000 nog halen dit weekend!
Daarom match ik elke nieuwe lening die tussen nu en 18:00 NL tijd wordt gemaakt
tot een maximum van 20 leningen
Komop mensen! Laatste push!
Inderdaad... het is dat ik eigenlijk tot halverwege de maand wil wachten om te kijken wat ik terugkrijg...quote:Op zondag 6 december 2009 12:24 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Ik moet eigenlijk nu weg, maar ik moest hier wel eerst even een lening tegenover zetten.![]()
An offer I can't refuse.
Je hebt een credit card?quote:Op zondag 6 december 2009 13:13 schreef staticdata het volgende:
Ik ga me er in verdiepen en doneren. Starten met $50,- moet goed mogelijk zijn.
kan je ook zonder paypal terecht trouwens
quote:
dat ben ik wel gewendquote:Op zondag 6 december 2009 13:42 schreef TeleluvR het volgende:
credit card werkt keimakkelijk, het enige nadeel vind ik dat als je geen paypal lid bent, je iedere keer weer alle gegevens staat in te voeren!
heb er ook 2 verstrekt. Fok staat nu op 988quote:Op zondag 6 december 2009 13:49 schreef casper4ever het volgende:
Een offer i cant refuse
2 nieuwe leningen verstrekt, wat het team totaal nu op 985 zet
Why, why!quote:Uw creditcard of betaalpas is afgewezen voor deze transactie; PayPal kan de kaart niet valideren. Controleer de ingevoerde informatie of probeer een andere creditcard of betaalpas.
Nice.quote:Op zondag 6 december 2009 16:00 schreef Ferdo het volgende:
Gefeliciteerd mensen!
En wat exposure op de FP voor deze sympathieke actie: [Microkredieten] KIVA FOK!-team passeert $25.000! .
ik F5 zoals ik nog nooit ge-F5'ed hebquote:Op zondag 6 december 2009 16:22 schreef dvr het volgende:
Ik heb er ook nog twee bijgedaan, hopelijk staat de teller zodadelijk op 1000+ Fok!-leningen!
jinxquote:Op zondag 6 december 2009 17:05 schreef Omniej het volgende:
$26,675 inmiddels... Die 30k gaan we bij nader inzien dus makkelijk halen voor de kerst.
Mwoah, over een kleine twee weekjes komt er weer een aardige terugbetaalronde, plus een beetje meer FP-aandacht... Moet wel goedkomen denk ik.quote:Op zondag 6 december 2009 17:12 schreef casper4ever het volgende:
Nou, makkelijk weet ik niet. Hoeveel is er bijgekomen bij de laatste terugbetaal ronde van half november? Van de bijna 27.000 welke tot nu toe uitgeleend is, is er 4.000 in dit weekend bijgekomen...
999 Leningen inmiddels...
Heb nog maar ff een lening verstrekt om de 1.000 vol te krijgen
Dat brengt mijn totaal verstrekte leningen op 10
Al van gedachte veranderd over die 30000 dit jaar?quote:Op zondag 6 december 2009 18:00 schreef DennisMoore het volgende:
Da's wel wat rommelig ja. En als Afrika en Azië in 't logo mogen, wordt Zuid-Amerika jaloers.
Simpel wereldbolletje oid?
Waar kun je dat zien?quote:Op zondag 6 december 2009 19:17 schreef casper4ever het volgende:
Net even gekeken en we staan toch echt op plaats 102..
90-ste zelfs.quote:Op zondag 6 december 2009 19:05 schreef SeLang het volgende:
We staan op nu pagina 9.
100-ste op de wereldranglijst
1024 leningen = $27,300.00
Qua aantal leningen zie ik ons toch echt op plaats 90 staan hoor.quote:Op zondag 6 december 2009 19:17 schreef casper4ever het volgende:
Net even gekeken en we staan toch echt op plaats 102..
Maargoed, we komen zeker nog wel in de top 100. Als iedereen elke maand zijn/haar terugontvangen geld weer opnieuw investeerd (evt. met kleine aanvulling) moeten we de top 50 ook ooit nog wel keer kunnen halen!
Als we lenen aan bijna verlopende leningen die het toch niet halen en we krijgen geld terug.. stijgt het aantal leningen dan?quote:Op zondag 6 december 2009 19:23 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Qua aantal leningen zie ik ons toch echt op plaats 90 staan hoor.
Ja, da's wel een beetje verneukeratief, maar dat is nog niet zo vaak gebeurd.quote:Op zondag 6 december 2009 19:32 schreef Peter het volgende:
[..]
Als we lenen aan bijna verlopende leningen die het toch niet halen en we krijgen geld terug.. stijgt het aantal leningen dan?
Welkom in het team.quote:Op zondag 6 december 2009 20:06 schreef Lenn het volgende:
Zo, ook even aangemeld, 200 dollar gestort en de eerste 100 uitgeleend
dit voelt een stuk beter dan doneren aan de een of andere stichting
thx fok!
Waar zie je die statistieken?quote:Op zondag 6 december 2009 20:46 schreef casper4ever het volgende:
[..]
Welkom in het team.
Maar waarom 100 uitlenen als je 200 stort en 100 ongebruikt laten staan
Rating als je kijkt naar totaal aan
leningen: 90
uitgeleend geld: 102
members: 69
Van de teams die boven ons staan qua aantal leningen is er maar 1 later gestart dan wij
No shit Sherlockquote:Op zondag 6 december 2009 20:52 schreef Mindstate het volgende:
Misschien zodat je nog eens 100 aan een ander kunt uitlenen?
Handmatig zoeken door op de kolom te klikken waarvan je de stand wil zien en dan even het team opzoeken.quote:
Auw, is dat goed voor ons of heel slecht van Microsoft, da's wel een pijnlijke inhaalrace, en daarom wel ernstig cool, wat het ook moge zijn.quote:Op zondag 6 december 2009 21:22 schreef SeLang het volgende:
Kunnen we geen Linux types optrommelen?
Nog 83 leningen en dan staan we boven Microsoft
Ik denk het van allebei erg goed is. Waarom zou het pijnlijk zijn als Microsoft werknemers meedoen aan kiva voor haast 30.000 USD?quote:Op zondag 6 december 2009 21:57 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Auw, is dat goed voor ons of heel slecht van Microsoft, da's wel een pijnlijke inhaalrace, en daarom wel ernstig cool, wat het ook moge zijn.
Het is maar een grapje, joh.quote:Op maandag 7 december 2009 01:44 schreef Libris het volgende:
[..]
Ik denk het van allebei erg goed is. Waarom zou het pijnlijk zijn als Microsoft werknemers meedoen aan kiva voor haast 30.000 USD?
Omdat we even in minder dan een jaar een multinational pwnenquote:Op maandag 7 december 2009 01:44 schreef Libris het volgende:
[..]
Ik denk het van allebei erg goed is. Waarom zou het pijnlijk zijn als Microsoft werknemers meedoen aan kiva voor haast 30.000 USD?
Oh, en zo rond kerst als de 30000 bereikt wordt, is het hek van de dam, maar dan op een leuke manier.quote:Op maandag 7 december 2009 10:58 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Tering! Wat is die hier hard gegaan zeg!
Geweldig!
15 december lijkt me daar een uiterst geschikte dag voor.quote:Op maandag 7 december 2009 16:32 schreef Erasmo het volgende:
We kunnen binnenkort eens met z'n allen een flush houden, dat op een van te voren bepaalde dag allemaal tegelijk een lening doen
Dat is alleen maar leuk! Doen!quote:Op maandag 7 december 2009 16:53 schreef Troel het volgende:
Ik zit erover te denken om mijn beide zoontjes een eigen account te geven met 1 of 2 leningen, of is dat wat te voorbarig voor een van bijna 2 en een van nog geen 2 maanden
Wow!quote:Op woensdag 9 december 2009 18:41 schreef Erasmo het volgende:
Ik ga vanaf vandaag tot het einde van het jaar iedere dag een lening doen
Een hoeraatje voor Ruben en Jochem.quote:Op donderdag 10 december 2009 10:47 schreef Troel het volgende:
Mijn twee knulletjes hebben ook allebei een lening gegeven
quote:Bedankt dat u contact hebt opgenomen met PayPal in verband met de
hinderlijke foutmelding.
PayPal staat een aantal malen een webbetaling toe voor ongeregistreerde
gebruikers. Als dit teveel keren gebeurt dan wil PayPal dat u een
PayPal-lid wordt en dat is geheel gratis.
U haalt de "hinderlijke" foutmelding weg door lid te worden van PayPal en
vervolgens gewoon uw betalingen te doen.
Mocht u verdere hulp nodig hebben, laat het dan alstublieft weten.
Je kunt ook gewoon direct via je cc betalen anders, maar wel vaag ja.quote:Op donderdag 10 december 2009 18:38 schreef TeleluvR het volgende:
Wat een totale stierenpoep reactie van Paypal op het feit dat mijn CC plots niet wordt geaccepteerd
[..]
Of ik nou bel, mail of tamtam, ik verwacht een fatsoenlijke reactie. Dit slaat nergens op... Bevestigd wel weer mijn vooroordelen over Paypal...quote:Op donderdag 10 december 2009 19:02 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Je kunt ook gewoon direct via je cc betalen anders, maar wel vaag ja.
Ik zou ze niet emailen, maar bellen, dat werkt meestal beter.
Zie de reactie op mijn vraag waarom mijn CC niet geaccepteerd wordt. Komt op mij weinig professioneel over...quote:Op donderdag 10 december 2009 19:21 schreef Omniej het volgende:
Maar wat heb je tegen Paypal eigenlijk, als ik vragen mag?
Anderzijds zou het misschien ook niet al te professioneel zijn om ongeidentificeerde mensen (bijv. de zakkenroller die jouw portefeuille pikt) maar onbeperkt creditcardbetalingen te laten doen.quote:Op donderdag 10 december 2009 19:32 schreef TeleluvR het volgende:
Komt op mij weinig professioneel over...
Nou ja, hun reactie is een reactie op het feit dat jij je blijkbaar per se niet wilt registreren op Paypal, terwijl je wel van de dienst gebruikmaakt...quote:Op donderdag 10 december 2009 19:32 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Zie de reactie op mijn vraag waarom mijn CC niet geaccepteerd wordt. Komt op mij weinig professioneel over...
Alsof zij verifieren of ik iets invoer of Henk van de Hoek.... Zij kijken enkel of ze er geld vanaf kunnen halen...quote:Op donderdag 10 december 2009 19:46 schreef dvr het volgende:
[..]
Anderzijds zou het misschien ook niet al te professioneel zijn om ongeidentificeerde mensen (bijv. de zakkenroller die jouw portefeuille pikt) maar onbeperkt creditcardbetalingen te laten doen.
Dan moeten ze betalen per CC niet aanbieden... en PP verplichten....quote:Op donderdag 10 december 2009 20:06 schreef Omniej het volgende:
[..]
Nou ja, hun reactie is een reactie op het feit dat jij je blijkbaar per se niet wilt registreren op Paypal, terwijl je wel van de dienst gebruikmaakt...
Vandaar dus mijn vraag: waarom niet gewoon even registreren?
Dat doen ze inderdaad.quote:Op donderdag 10 december 2009 20:12 schreef TeleluvR het volgende:
Alsof zij verifieren of ik iets invoer of Henk van de Hoek....
Nee, dat doen ze niet... dat kunnen ze nl. niet op basis van CC-nummer en E-mailadres...quote:
Als je van je limiet af wil, moet je door een identificatieprocedure waarbij je identiteit wordt vastgesteld via je bankrekening.quote:Op donderdag 10 december 2009 20:35 schreef TeleluvR het volgende:
Nee, dat doen ze niet... dat kunnen ze nl. niet op basis van CC-nummer en E-mailadres...
Topactiequote:Op donderdag 10 december 2009 21:45 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
Lieve Kivisten, Kivaianen of Kieviers.
Wat vinden jullie hier van? Fok!kerstactie 2009: Madalief??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |