FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / AKQ #1793 waar de jicht al op speelt
mr_anonimouszondag 15 november 2009 @ 21:13
Welkom bij het 1793ste deel van de Algemene Kennis Quiz!


De opzet van dit spel is dat je elkaar vragen stelt die met algemene kennis te maken hebben. Dat kan heel uiteenlopend zijn van geschiedenis tot muziek en van aardrijkskunde tot auto's. Probeer de vragen zoveelmogelijk af te wisselen. Uiteraard mogen er best een paar vragen achter elkaar gesteld worden in dezelfde categorie maar doe dit niet meer dan drie keer achter elkaar.

Vermijd de wanneer, hoeveel etc. vragen
Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.

Eerlijk spel

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op, dus kijk uit wat je hier doet.
Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus. Als je je toch schuldig maakt aan dingen opzoeken en we komen daar achter dan krijg je of minpunten of je wordt uitgesloten voor een paar delen.


Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is.
Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming in een antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.
Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold.
Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren.

Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende spelers. Als echter blijkt dat ook welwillende spelers hier zich schuldig aan maken dan worden ook zij bestraft.

Een keer kan voorkomen omdat je huis in de fik vliegt, de telefoon gaat of je hond accuut naar de dierenarts moet maar probeer altijd een nieuwe vraag te stellen! Door te antwoorden op een vraag ga je de verbintenis aan om, indien het antwoord goed is, zelf een nieuwe vraag te stellen!

Eén antwoord per keer

Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het
is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de
anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen
komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Wat te doen als het topic stil ligt?


Het kan af en toe gebeuren dat het topic even stil ligt omdat iemand het antwoord niet weet of omdat de vraagsteller even verhinderd is. Dit is niet erg. Om toch de vaart erin te houden mag iemand een nieuwe vraag stellen als de vraagsteller 20 minuten niets van zich heeft laten horen. Indien een vraag niet meteen geraden wordt en men toch door wil met het spel dan blijft deze vraag open staan. Zolang het topic nog loopt kan iemand daar antwoord op geven. Als het topic dicht is dan vervalt deze vraag.

Dit om te voorkomen dat vraagstellers te snel de antwoorden weggeven en met een nieuwe vraag komen.

Punten

De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.

Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing.
Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt
uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit
dikgedrukt. Zo dus: gebruikersnaam +1 Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het
makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling

Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editten

EDIT JE ANTWOORD NOOIT!, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Nieuw topic

Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel
je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic.
Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand! Zie hier wat er gebeurt als je zo onsportief bent.

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat
    Probeer slowchat tot een minimum houden. Als je echter lekker wilt bespreken hoe je dag was ga dan naar het speciale AKQ SC topic.

    OP-discussie
    Omdat er veel vragen en kleine irritaties zijn mbt de regels van deze Quiz is er een topic in het leven
    geroepen waar men hun ergernissen en nieuwe ideeën kunnen spuien, zodat het speelplezier optimaal blijft.
    AKQ OP Discussie topic 2

    Hall of Fame
    De Overall Stand bijgewerkt tot topic 1750, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2. Vanaf topic 1751 zijn we opnieuw begonnen met tellen.

    Tussenstand na deel 1791
    262 tomtomaat
    196 qonmann
    175 nightcowboy
    143 ScottTracy
    116 De_Hertog
    97 Yankee
    96 skittelman
    95 Rucebo
    92 banaantjeEE
    76 GimmeGore
    67 Ofyles2
    53 PhysicsRules
    52 mr_anonimous
    51 slaveloos
    40 lubje25
    40 Mark
    26 Tanjaa
    25 iggyinthehouse
    24 erkel
    24 starla
    23 conleche
    19 tong80
    15 Cobra4
    15 barney74
    14 Terpentin07
    13 steekbal
    12 Maizena
    11 Nico_S
    10 Hymen_Copter
    9 Yurithemaster
    9 Mr. Jorn.
    9 vaagsel
    8 Induhskaai
    5 C_a_K_e
    4 Bos81
    4 Its-Jojo-4you
    4 LaStrange
    4 Robbiev85
    4 thomaster
    4 U
    4 BasOne
    3 Hi_flyer
    3 Pietverdriet
    3 Dagobert
    3 RoofingBurner
    2 Berkery
    2 Homdeck
    2 macondo
    2 Siniti
    2 Mascleta
    2 Japsnars
    2 DeeBee
    2 Neleos
    1 Aap_2
    1 DiabloSam
    1 iamredleader
    1 Langetabbetje
    1 Lehme
    1 NelsonWandelaar
    1 WooZ
    1 Jannuk
    1 Burnett

    Punten behaald in vorig topic en gestegen op de ranglijst
    Punten behaald maar niet gestegen op de ranglijst
    Punten behaald en nieuw in het spel
    -5 punten geen nieuw Topic geopend
    -5 punten punten niet bijgewerkt in vorige topic


    Voorgaande delen:

    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz Jubileum Deel 1000!!!
    AKQ 1500 Jubileumtopic waar iedereen liev voor elkaar is
    AKQ # 1750 Het laatste deel voor de grote reset!
    AKQ nr 1760 met dubbele punten voor mevrouw Keever!
    AKQ nr.1770: met het Dream Team van Barcelona
    AKQ #1780: in een vinexwijk :')
    AKQ #1781 Dag oktober, hallo november!!
    AKQ # 1782 het is weer maandag
    AKQ # 1783 met Dalmatiërs
    AKQ # 1784 Meanderen
    AKQ # 1785 Met Pinkeltje
    AKQ # 1786 zonder Pinkeltje
    AKQ # 1787 hier verder...
    AKQ # 1788 echt Hema
    AKQ # 1789 klik klik klik
    AKQ # 1790 Hier wordt niet geklikt
    AKQ # 1791 - Marianne neemt je mee, naar Vancouver..

    [ Bericht 1% gewijzigd door mr_anonimous op 15-11-2009 21:24:15 ]
  • nightcowboyzondag 15 november 2009 @ 21:13
    hamburg
    mr_anonimouszondag 15 november 2009 @ 21:14
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:13 schreef nightcowboy het volgende:
    hamburg
    Vaste klant?
    nightcowboy +1
    De_Hertogzondag 15 november 2009 @ 21:14
    hamburg
    Tanjaazondag 15 november 2009 @ 21:15
    nightcowboyzondag 15 november 2009 @ 21:16
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:14 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Vaste klant?
    nightcowboy +1
    Nee, is een tijdje geleden ook gevraagd maar dan was de vaagstelling iets anders.
    nightcowboyzondag 15 november 2009 @ 21:20


    Wie?
    Rucebozondag 15 november 2009 @ 21:24
    Rutger Castricum
    mr_anonimouszondag 15 november 2009 @ 21:24
    Rutger Castricum
    mr_anonimouszondag 15 november 2009 @ 21:25
    Points are up!
    nightcowboyzondag 15 november 2009 @ 21:26
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:24 schreef Rucebo het volgende:
    Rutger Castricum


    Stand deel 1793

    1 nightcowboy
    1 Rucebo
    Rucebozondag 15 november 2009 @ 21:27
    Wie?
    mr_anonimouszondag 15 november 2009 @ 21:28
    Di Resta?
    tomtomaatzondag 15 november 2009 @ 21:29
    Montoya
    NelsonWandelaarzondag 15 november 2009 @ 21:30
    Juan Pablo Montoya
    mr_anonimouszondag 15 november 2009 @ 21:31
    Oh kut het staat op zijn boordje.......
    ScottTracyzondag 15 november 2009 @ 21:35
    Oh hier zijn jullie
    Rucebozondag 15 november 2009 @ 21:35
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:29 schreef tomtomaat het volgende:
    Montoya
    Inderdaad. Zijn voornaam staat op het boordje, dat zag ik zelf ook te laat .

    Stand deel 1793
    1 nightcowboy
    1 Rucebo
    1 tomtomaat
    tomtomaatzondag 15 november 2009 @ 21:41
    Zonder de naam in het kraagje wist ik het ook....

    Welke Amerikaanse staat heeft als bijnaam "Beaver State"?
    mr_anonimouszondag 15 november 2009 @ 21:42
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:41 schreef tomtomaat het volgende:
    Zonder de naam in het kraagje wist ik het ook....

    Welke Amerikaanse staat heeft als bijnaam "Beaver State"?
    orgegon
    ScottTracyzondag 15 november 2009 @ 21:42
    Colorado?
    erkelzondag 15 november 2009 @ 21:43
    Washington?
    Yankeezondag 15 november 2009 @ 21:45
    oregon
    tomtomaatzondag 15 november 2009 @ 21:46
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:42 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    oregon
    mr_a +1

    Stand deel 1793
    1 nightcowboy
    1 Rucebo
    1 tomtomaat
    1 mr_anonimous
    banaantjeEEzondag 15 november 2009 @ 21:47
    tvp
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 21:50
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:47 schreef banaantjeEE het volgende:
    tvp
    goed idee
    mr_anonimouszondag 15 november 2009 @ 21:54
    De Stammheim gevangenis huisveste ooit 4 kopstukken van de RAF waaronder Baader en Meinhoff. Noem 1 van de andere 2.
    tomtomaatzondag 15 november 2009 @ 21:55
    Raspe?
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 21:56
    Dat meisje ?
    hoe heet ze Geslin oid

    (6 letters staat me bij)
    mr_anonimouszondag 15 november 2009 @ 21:56
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 21:55 schreef tomtomaat het volgende:
    Raspe?
    Gudrun Ensslin had ook goed geweest. Geen van alle heeft Stammheim levend verlaten.

    tomtomaat +1

    Stand deel 1793
    1 nightcowboy
    1 Rucebo
    2 tomtomaat
    1 mr_anonimous
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 21:57
    Ensslin ja
    tomtomaatzondag 15 november 2009 @ 22:02
    Welke politicus werd eind jaren 70 door de "Rode Brigades" ontvoerd en vermoord?
    mr_anonimouszondag 15 november 2009 @ 22:03
    Aldo Moro
    Yankeezondag 15 november 2009 @ 22:03
    aldo moro
    mr_anonimouszondag 15 november 2009 @ 22:04
    Zou Berlusconi nu op hun lijstje staan?
    tomtomaatzondag 15 november 2009 @ 22:05
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:03 schreef mr_anonimous het volgende:
    Aldo Moro


    mr_a +1

    Stand deel 1793
    1 nightcowboy
    1 Rucebo
    2 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    mr_anonimouszondag 15 november 2009 @ 22:10
    Het Stockholmsyndroom is een psychologisch verschijnsel waar de gegijzelde sympathie krijgt voor de gijzelnemer. Wie is het bekendste voorbeeld van stockholmsyndroom?
    Rucebozondag 15 november 2009 @ 22:11
    Natasha Kampusch?
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 22:11
    Patty Hearst ?
    tomtomaatzondag 15 november 2009 @ 22:11
    die oostenrijkse
    tomtomaatzondag 15 november 2009 @ 22:11
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:11 schreef Rucebo het volgende:
    Natasha Kampusch?
    Die bedoel ik ook...
    mr_anonimouszondag 15 november 2009 @ 22:12
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:11 schreef qonmann het volgende:
    Patty Hearst ?
    Natascha Kampusch ook wel maar Patty net ietsje meer. Die werd zelfs lid van de bende die haar ontvoerde.
    qonmann +1

    Stand deel 1793
    1 nightcowboy
    1 Rucebo
    2 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    tomtomaatzondag 15 november 2009 @ 22:15
    Het is hier 2-1 voor Natasha, dus je zou zeggen dat zij het bekendst is...
    NelsonWandelaarzondag 15 november 2009 @ 22:17
    Realiseer me nu pas dat mijn stad een vermoorde politici wijk heeft met ML King, Olof Palme en Aldo Moro.

    Creepy.
    mr_anonimouszondag 15 november 2009 @ 22:17
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:15 schreef tomtomaat het volgende:
    Het is hier 2-1 voor Natasha, dus je zou zeggen dat zij het bekendst is...
    Het gaat niet om bekendheid. Maar om hoeveel sympathie er voor de gijzelnemer was en als je zoveel sympathie hebt dat je mee gaat doen dan is het wel heel erg....
    tomtomaatzondag 15 november 2009 @ 22:18
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:17 schreef NelsonWandelaar het volgende:
    Realiseer me nu pas dat mijn stad een vermoorde politici wijk heeft met ML King, Olof Palme en Aldo Moro.

    Creepy.
    Geen Kenedy?
    mr_anonimouszondag 15 november 2009 @ 22:19
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:17 schreef NelsonWandelaar het volgende:
    Realiseer me nu pas dat mijn stad een vermoorde politici wijk heeft met ML King, Olof Palme en Aldo Moro.

    Creepy.
    Een vriendin van mij woont in de Anna Lindh straat......
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 22:22


    Welk land ?
    (een lastige denk ik)
    ScottTracyzondag 15 november 2009 @ 22:23
    Burundi?
    mr_anonimouszondag 15 november 2009 @ 22:24
    Venezuela?
    starlazondag 15 november 2009 @ 22:24
    butan?
    mr_anonimouszondag 15 november 2009 @ 22:26
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:24 schreef starla het volgende:
    butan?
    Ah daar komt dat gas vandaan?
    nightcowboyzondag 15 november 2009 @ 22:26
    Ecuador?
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 22:27
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:26 schreef nightcowboy het volgende:
    Ecuador?
    Netjes !

    Stand deel 1793
    2 nightcowboy
    1 Rucebo
    2 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    nightcowboyzondag 15 november 2009 @ 22:31


    Wat is de hoofdstad van Tadjikistan?
    ScottTracyzondag 15 november 2009 @ 22:32
    Tashkent
    ScottTracyzondag 15 november 2009 @ 22:32
    Mm nee dat is 't bij nader inzien volgens mij niet...
    mr_anonimouszondag 15 november 2009 @ 22:32
    Ik ga maar eens slapen. Morgen om 5:30 gaat de wekker weer
    Ofyles2zondag 15 november 2009 @ 22:32
    Bisjkek?
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 22:33
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:32 schreef ScottTracy het volgende:
    Tashkent
    van de cowboy van Tashkent
    Ofyles2zondag 15 november 2009 @ 22:34
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:32 schreef ScottTracy het volgende:
    Mm nee dat is 't bij nader inzien volgens mij niet...
    Oezbekistan - Tasjkent, dat weet ik zeker.

    Veel minder zeker ben ik van mijn antwoord.
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 22:34
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:32 schreef mr_anonimous het volgende:
    Ik ga maar eens slapen. Morgen om 5:30 gaat de wekker weer
    Slaap wel
    ScottTracyzondag 15 november 2009 @ 22:36
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:33 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    van de cowboy van Tashkent
    Abdoe... maar dat was idd een Oezbeek
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 22:37
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:36 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Abdoe... maar dat was idd een Oezbeek
    Ken eigenlijk 0 mensen uit Tadjikistan, dat is wel weinig
    nightcowboyzondag 15 november 2009 @ 22:38
    Tasjkent is inderdaad Oezbekistan.
    Bisjkek is Kirgizië.
    ScottTracyzondag 15 november 2009 @ 22:38
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:37 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Ken eigenlijk 0 mensen uit Tadjikistan, dat is wel weinig
    Er wonen in Nederland ook precies 2 mensen die zijn geboren in Tajikistan, hoorde ik laatst op de radio
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 22:38
    iets uit de tijd van de zijderoute wellicht ..
    nightcowboyzondag 15 november 2009 @ 22:45
    Begint met een 'D'...
    nightcowboyzondag 15 november 2009 @ 22:50
    Ander vraagje?
    Rucebozondag 15 november 2009 @ 22:50
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:50 schreef nightcowboy het volgende:
    Ander vraagje?
    Nico_S.zondag 15 november 2009 @ 22:51
    Dushand, of zoiets?
    Ofyles2zondag 15 november 2009 @ 22:52
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:51 schreef Nico_S. het volgende:
    Dushand, of zoiets?
    Dushanbé

    Sorry dat ik jouw punt kaap.
    nightcowboyzondag 15 november 2009 @ 22:52
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:51 schreef Nico_S. het volgende:
    Dushand, of zoiets?
    Je begint goed...
    Nico_S.zondag 15 november 2009 @ 22:53
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:52 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Dushanbé

    Sorry dat ik jouw punt kaap.
    Ach ja. Wist 't niet precies meer. Don't be sorry.
    nightcowboyzondag 15 november 2009 @ 22:54
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:52 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Dushanbé

    Yes

    Stand deel 1793
    2 nightcowboy
    1 Rucebo
    2 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    1 Ofyles2
    starlazondag 15 november 2009 @ 22:57
    echt serieus, wie de fuk weet zoiets nou?
    starlazondag 15 november 2009 @ 22:58
    ik zie om me heen dat mensen bij schering en inslag worden beschuldigd van het opzoeken van antwoorden, maar een antwoord op een vraag als deze niet?
    tomtomaatzondag 15 november 2009 @ 22:59
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:57 schreef starla het volgende:
    echt serieus, wie de fuk weet zoiets nou?
    Tsja, jij weet alle medische namen van elke enge ziekte. Iedere gek zijn gebrek.
    Ofyles2zondag 15 november 2009 @ 23:00
    Waarom volgt in China de vijfde etage direct op de derde etage?
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 23:00
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:58 schreef starla het volgende:
    ik zie om me heen dat mensen bij schering en inslag worden beschuldigd van het opzoeken van antwoorden, maar een antwoord op een vraag als deze niet?
    Nee hoort zoiets kan je gewoon weten.
    Alleen is Tadjikistan een nieuw land, daar ben ik wat minder goed in.
    Vandaar dat ik moest passen
    Rucebozondag 15 november 2009 @ 23:00
    Vier is het ongeluksgetal?
    tomtomaatzondag 15 november 2009 @ 23:00
    4 is het ongeluksgetal en wordt niet gebruikt?
    ScottTracyzondag 15 november 2009 @ 23:00
    Omdat 4 een ongeluksgetal is?
    Nico_S.zondag 15 november 2009 @ 23:01
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:57 schreef starla het volgende:
    echt serieus, wie de fuk weet zoiets nou?
    Had 't wel eens ergens gelezen, maar wist 't niet precies genoeg meer.
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 23:01
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:00 schreef Ofyles2 het volgende:
    Waarom volgt in China de vijfde etage direct op de derde etage?
    4 geeft ongeluk ?
    Ofyles2zondag 15 november 2009 @ 23:02
    Of de derde etage volgt op de vorige derde etage, ook een gebruikelijke oplossing.

    Stand deel 1793
    2 nightcowboy
    2 Rucebo
    2 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    1 Ofyles2
    ScottTracyzondag 15 november 2009 @ 23:02
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:58 schreef starla het volgende:
    ik zie om me heen dat mensen bij schering en inslag worden beschuldigd van het opzoeken van antwoorden, maar een antwoord op een vraag als deze niet?
    Sja, maar zo kun je bij elke vraag wel argwanend zijn... daar moet je 'n beetje voorzichtig mee zijn. Het is natuurlijk ook niet te controleren, soms zijn er meer dingen die in de richting van opzoeken wijzen.
    starlazondag 15 november 2009 @ 23:02
    4 wordt geassocieerd met vrijheid en democratie?

    4 jarig termijn van presidenten wereldwijd
    Obama heeft 4 lullen

    etc.
    nightcowboyzondag 15 november 2009 @ 23:03
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 22:57 schreef starla het volgende:
    echt serieus, wie de fuk weet zoiets nou?
    Degenen die bij Aardrijkskunde goed opgelet hebben
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 23:04
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:02 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Sja, maar zo kun je bij elke vraag wel argwanend zijn... daar moet je 'n beetje voorzichtig mee zijn. Het is natuurlijk ook niet te controleren, soms zijn er meer dingen die in de richting van opzoeken wijzen.
    eensch ..beetje voorzichtigheid is wel op zijn plaats
    Rucebozondag 15 november 2009 @ 23:04
    Wie?
    starlazondag 15 november 2009 @ 23:05
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:02 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Sja, maar zo kun je bij elke vraag wel argwanend zijn... daar moet je 'n beetje voorzichtig mee zijn.
    Ja oké, maar mensen worden wél beschuldigd als hun antwoord overeen komt met een wiki pagina.
    Dushanbe staat ook op wiki, dus wanneer is iets HEEEL ERG verdacht en wanneer niet?
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 23:05
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:03 schreef nightcowboy het volgende:

    [..]

    Degenen die bij Aardrijkskunde goed opgelet hebben
    Toen bestond dat stannetje nog niet
    erkelzondag 15 november 2009 @ 23:05
    Eduardo?
    starlazondag 15 november 2009 @ 23:05
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:03 schreef nightcowboy het volgende:

    [..]

    Degenen die bij Aardrijkskunde goed opgelet hebben
    Ben ik even blij dat m'n ouders niet mijn schoolgeld hebben betaald voor hoofsteden van landen waar honden meer rechten hebben dan vrouwen.
    Rucebozondag 15 november 2009 @ 23:06
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:05 schreef starla het volgende:

    [..]

    Ja oké, maar mensen worden wél beschuldigd als hun antwoord overeen komt met een wiki pagina.
    Dushanbe staat ook op wiki, dus wanneer is iets HEEEL ERG verdacht en wanneer niet?
    Als je een apart voorbeeld noemt, wat ook zo op Wikipedia staat wordt het wel verdachter. Je kan in principe heel veel vragen opzoeken, dus ik verdenk niet gauw iemand. Anders kun je maar beter stoppen...
    Rucebozondag 15 november 2009 @ 23:06
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:05 schreef erkel het volgende:
    Eduardo?
    Eduardo da Silva inderdaad .

    Stand deel 1793
    2 nightcowboy
    2 Rucebo
    2 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    1 Ofyles2
    1 erkel
    Ofyles2zondag 15 november 2009 @ 23:06
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:03 schreef nightcowboy het volgende:

    [..]

    Degenen die bij Aardrijkskunde goed opgelet hebben
    Dat is relatief. Tegenwoordig steek je meer op van (digitale) encyclopedieën dan van de schoollessen (tegenwoordig staan er teveel beunhazen voor de klas).
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 23:07
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:05 schreef starla het volgende:

    [..]

    Ja oké, maar mensen worden wél beschuldigd als hun antwoord overeen komt met een wiki pagina.
    Dushanbe staat ook op wiki, dus wanneer is iets HEEEL ERG verdacht en wanneer niet?
    dit kan je gewoon weten als je interesse hebt in aardrijkskunde, zoveel landen zij er ook weer niet
    vast spelers goolglen sowieso niet, waarom zou je ?
    (is mijn indruk)
    erkelzondag 15 november 2009 @ 23:07
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:05 schreef starla het volgende:

    [..]

    Ja oké, maar mensen worden wél beschuldigd als hun antwoord overeen komt met een wiki pagina.
    Dushanbe staat ook op wiki, dus wanneer is iets HEEEL ERG verdacht en wanneer niet?
    Als zoiets een optelsom wordt van toevalligheden. Bij één keer heb ik nog geen vraagtekens, maar bij 3 of 4 keer ga ik ook beter opletten.

    Ofyles heeft zich eerder wel eens beschuldigd aan opzoeken en niet reageren of deze beschuldiging doet hem ook geen goed in deze zaak.
    starlazondag 15 november 2009 @ 23:08
    basone was ook een vaste speler totdat hij aan de schandpaal werd genageld
    ScottTracyzondag 15 november 2009 @ 23:08
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:05 schreef starla het volgende:

    [..]

    Ja oké, maar mensen worden wél beschuldigd als hun antwoord overeen komt met een wiki pagina.
    Dushanbe staat ook op wiki, dus wanneer is iets HEEEL ERG verdacht en wanneer niet?
    Ja, maar bij een vraag als zoëven is het nauwelijks te checken. Als het antwoord langer is en letterlijk lijkt te zijn overgenomen van de Wikipedia-pagina wordt het een ander verhaal.

    Daarom pleit ik ook altijd voor creatieve vraagstelling en plaatjesvragen...
    De_Hertogzondag 15 november 2009 @ 23:08
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:05 schreef starla het volgende:

    [..]

    Ja oké, maar mensen worden wél beschuldigd als hun antwoord overeen komt met een wiki pagina.
    Dushanbe staat ook op wiki, dus wanneer is iets HEEEL ERG verdacht en wanneer niet?
    Je moet dat per punt bekijken. Op een vraag wat de hoofdstad van een bepaald land is is maar één antwoord mogelijk. Op een vraag naar de betekenis van een woord geef je normaal gesproken een begripsverklaring. Als je dan met twee voorbeelden komt, waarvan één hetzelfde is als op wikipedia en de ander eigenlijk niet goed maar een foute vervolgredenatie, dan is dat nogal verdacht ja.

    Aan de andere kant, ondanks dat verschillende mensen het verdacht vonden en hij zich niet verdedigde verder is er verder niets mee gedaan, dus zo veel maakt het niet uit
    Nico_S.zondag 15 november 2009 @ 23:09
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:06 schreef Rucebo het volgende:

    [..]

    Als je een apart voorbeeld noemt, wat ook zo op Wikipedia staat wordt het wel verdachter. Je kan in principe heel veel vragen opzoeken, dus ik verdenk niet gauw iemand. Anders kun je maar beter stoppen...
    Ik herinnerde me vaag iets, maar nét niet goed genoeg. Maar mijn antwoord triggerde het geheugen van Ofyles2. Voor mij niets verdachts aan.
    erkelzondag 15 november 2009 @ 23:09
    Met welke sport kunnen we Duindigt associëren?
    starlazondag 15 november 2009 @ 23:09
    Golf?
    erkelzondag 15 november 2009 @ 23:10
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:08 schreef starla het volgende:
    basone was ook een vaste speler totdat hij aan de schandpaal werd genageld
    Ik vertrouw hem nog steeds voor geen meter.
    tomtomaatzondag 15 november 2009 @ 23:10
    Draf rensport
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 23:10
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:09 schreef Nico_S. het volgende:

    [..]

    Ik herinnerde me vaag iets, maar nét niet goed genoeg. Maar mijn antwoord triggerde het geheugen van Ofyles2. Voor mij niets verdachts aan.
    heb ik ook vaak zeker met namen. als iemand dan iets tikt wat erop lijkt dan weet ik het vaak wel, of omgekeerd meestal
    De_Hertogzondag 15 november 2009 @ 23:10
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:08 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Ja, maar bij een vraag als zoëven is het nauwelijks te checken. Als het antwoord langer is en letterlijk lijkt te zijn overgenomen van de Wikipedia-pagina wordt het een ander verhaal.

    Daarom pleit ik ook altijd voor creatieve vraagstelling en plaatjesvragen...
    Plaatjesvragen zijn ook niet 'veilig', zie www.tineye.com.

    Ik denk dat in het algemeen de mensen die lang meedoen gewoon meedoen voor het spel en dus niets zullen opzoeken, als je dat continu doet is de lol er snel genoeg vanaf lijkt me.
    starlazondag 15 november 2009 @ 23:11
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:10 schreef tomtomaat het volgende:
    Draf rensport
    ohja, die vraag is laatst geweest, maar dan omgekeerd
    nightcowboyzondag 15 november 2009 @ 23:11
    honkbal?
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 23:11
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:10 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Plaatjesvragen zijn ook niet 'veilig', zie www.tineye.com.

    Ik denk dat in het algemeen de mensen die lang meedoen gewoon meedoen voor het spel en dus niets zullen opzoeken, als je dat continu doet is de lol er snel genoeg vanaf lijkt me.
    lijkt me ook.
    ScottTracyzondag 15 november 2009 @ 23:12
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:10 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Plaatjesvragen zijn ook niet 'veilig', zie www.tineye.com.

    Ik denk dat in het algemeen de mensen die lang meedoen gewoon meedoen voor het spel en dus niets zullen opzoeken, als je dat continu doet is de lol er snel genoeg vanaf lijkt me.
    Wtf, de laatste zekerheid in het leven

    Maar met dat statement ben ik het overigens wel eens. Opzoekers verdwijnen altijd na een tijdje weer
    erkelzondag 15 november 2009 @ 23:12
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:10 schreef tomtomaat het volgende:
    Draf rensport
    Jep. tomtomaat +1

    Stand deel 1793
    2 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    1 Ofyles2
    1 erkel
    nightcowboyzondag 15 november 2009 @ 23:13
    Wat een drukte ineens
    tomtomaatzondag 15 november 2009 @ 23:13
    paardenraces om duidelijker te zijn
    erkelzondag 15 november 2009 @ 23:13
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:10 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Ik denk dat in het algemeen de mensen die lang meedoen gewoon meedoen voor het spel en dus niets zullen opzoeken, als je dat continu doet is de lol er snel genoeg vanaf lijkt me.
    Precies.
    Rucebozondag 15 november 2009 @ 23:13
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:12 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Wtf, de laatste zekerheid in het leven

    Maar met dat statement ben ik het overigens wel eens. Opzoekers verdwijnen altijd na een tijdje weer
    Wist ik ook niet, pas extra altijd de url aan. Verder ben ik het er wel mee eens dat de vaste spelers niet opzoeken. De lol voor de mensen die dat doen is er gewoon snel af...
    ScottTracyzondag 15 november 2009 @ 23:14
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:13 schreef nightcowboy het volgende:
    Wat een drukte ineens
    Als het om de grootste bedreiging van de AKQ gaat (opzoeken), wil iedereen uiteraard zijn mening geven
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 23:14
    gaat niet zo goed met de paardenraces in NL.
    tomtomaatzondag 15 november 2009 @ 23:17
    Holland Casino (officieel: Nationale Stichting tot Exploitatie van Casinospelen in Nederland) is met veertien vestigingen het grootste casino van Nederland.

    Ik wil graag 10 plaatsen waar zo'n ding staat. Uiteraard krijgt degene die de 10de juiste plaats noemt het punt.
    erkelzondag 15 november 2009 @ 23:18
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:14 schreef qonmann het volgende:
    gaat niet zo goed met de paardenraces in NL.
    Nee idd. Wolvega heeft ook nog een baan en Studio Sport probeert er de laatste tijd wat aandacht aan te besteden, maar het lijkt een aflopende zaak. Online betten neemt het over van reallife betten.
    nightcowboyzondag 15 november 2009 @ 23:18
    groningen
    leeuwarden
    amsterdam
    scheveingen
    rotterdam?
    ...
    Nico_S.zondag 15 november 2009 @ 23:18
    Beginnetje:

    Utrecht
    Venlo

    Verder kom ik niet
    ScottTracyzondag 15 november 2009 @ 23:19
    Breda
    Groningen
    Eindhoven
    Amsterdam
    Schiphol
    Utrecht
    Rotterdam
    Den Haag
    Scheveningen
    Maastricht
    ?
    nightcowboyzondag 15 november 2009 @ 23:19
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:14 schreef qonmann het volgende:
    gaat niet zo goed met de paardenraces in NL.
    Laat die paarden toch lekker grazen in de wei
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 23:19
    zandvoort
    valkenburg
    De_Hertogzondag 15 november 2009 @ 23:19
    Nijmegen Valkenburg Amsterdam Rotterdam Maastricht Groningen Utrecht Den Haag Middelburg Maastricht
    Nico_S.zondag 15 november 2009 @ 23:19
    Valkenburg is er ook één,
    tomtomaatzondag 15 november 2009 @ 23:19
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:18 schreef nightcowboy het volgende:
    groningen
    leeuwarden
    amsterdam
    scheveingen
    rotterdam?
    ...
    dat zijn er 5

    [ Bericht 4% gewijzigd door tomtomaat op 15-11-2009 23:26:41 ]
    slavelooszondag 15 november 2009 @ 23:19
    utrecht
    nijmegen
    eindhoven
    arnhem
    almere
    De_Hertogzondag 15 november 2009 @ 23:19
    De eerste twee weet ik, de rest is een gok
    erkelzondag 15 november 2009 @ 23:19
    Groningen, Amsterdam, Rotterdam, Utrecht, Eindhoven, Maastricht, Arnhem, Den Haag, Leiden, Haarlem
    starlazondag 15 november 2009 @ 23:20
    Enschede ook
    ScottTracyzondag 15 november 2009 @ 23:21
    Goh, ben blij dat ik deze vraag niet hoef na te kijken
    tomtomaatzondag 15 november 2009 @ 23:22
    Amsterdam is wel goed. Geopend in 2008.
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 23:22
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:21 schreef ScottTracy het volgende:
    Goh, ben blij dat ik deze vraag niet hoef na te kijken
    Haha, en in Adam staat er wel 1, vlakbij Leidseplein
    Nico_S.zondag 15 november 2009 @ 23:23
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:21 schreef ScottTracy het volgende:
    Goh, ben blij dat ik deze vraag niet hoef na te kijken
    Beetje chaotisch, ja.
    tomtomaatzondag 15 november 2009 @ 23:24
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:19 schreef ScottTracy het volgende:
    Breda
    Groningen
    Eindhoven
    Amsterdam
    Schiphol
    Utrecht
    Rotterdam
    Den Haag
    Scheveningen
    Maastricht
    ?
    Het eerste casino werd geopend in Zandvoort op 1 oktober 1976. Sinds 2008 is de Amsterdamse vestiging het grootste filiaal. Andere filialen zijn te vinden in:

    Breda
    Eindhoven
    Enschede
    Groningen
    Leeuwarden
    Nijmegen
    Rotterdam
    Scheveningen
    Schiphol (Amsterdam Airport)
    Utrecht
    Valkenburg
    Venlo


    Scott heeft de 10de

    Scott +1

    Eventuele protesten kunnen in 2voud ingediend worden.
    Ofyles2zondag 15 november 2009 @ 23:24
    Leeuwarden anyone?
    tomtomaatzondag 15 november 2009 @ 23:25
    Stand deel 1793
    2 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    1 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    erkelzondag 15 november 2009 @ 23:26
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:24 schreef Ofyles2 het volgende:
    Leeuwarden anyone?
    Mooi gebouw in midden van het centrum, de Oldenhove. Ga eens kijken.
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 23:28
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:26 schreef erkel het volgende:

    [..]

    Mooi gebouw in midden van het centrum, de Oldenhove. Ga eens kijken.
    ..en de toren even beklimmen ..leuk om een keer te doen
    Nico_S.zondag 15 november 2009 @ 23:29
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:26 schreef erkel het volgende:

    [..]

    Mooi gebouw in midden van het centrum, de Oldenhove. Ga eens kijken.
    Valkenburg ligt heel erg mooi. Venlo lijkt meer op een moskee.
    ScottTracyzondag 15 november 2009 @ 23:30
    Wat is de naam van de Nederlandse kunstenaar die Afrikaanse vrouwen schildert (en neukt) en daardoor in 2000 in Senegal in de cel belandde?
    nightcowboyzondag 15 november 2009 @ 23:31
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:28 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    ..en de toren even beklimmen ..leuk om een keer te doen
    En dan maar hopen dat 'ie niet omvalt.
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 23:32
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:31 schreef nightcowboy het volgende:

    [..]

    En dan maar hopen dat 'ie niet omvalt.
    hij was bij de bouw al scheef, vandaar dat ie niet zo hoog is als gepland.
    maar hij staat nog altijd
    Ofyles2zondag 15 november 2009 @ 23:32
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:30 schreef ScottTracy het volgende:
    Wat is de naam van de Nederlandse kunstenaar die Afrikaanse vrouwen schildert (en neukt) en daardoor in 2000 in Senegal in de cel belandde?
    Klashorst
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 23:32
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:30 schreef ScottTracy het volgende:
    Wat is de naam van de Nederlandse kunstenaar die Afrikaanse vrouwen schildert (en neukt) en daardoor in 2000 in Senegal in de cel belandde?

    die kale..was ook in Kenia ofzo
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 23:33
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:32 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Klashorst
    die dus
    Nico_S.zondag 15 november 2009 @ 23:34
    Geen flauw idee.
    ScottTracyzondag 15 november 2009 @ 23:34
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:32 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Klashorst
    Kreeg vrijdag de 1000ste HP/De Tijd binnen en daar stonden de beste artikels van de afgelopen 20 jaar in, ook een interview met die man. Hij is gestoord, maar blijkbaar wel geniaal.

    Ofyles2 +1

    Stand deel 1793
    2 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    starlazondag 15 november 2009 @ 23:35
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:34 schreef ScottTracy het volgende:
    maar blijkbaar wel geniaal.
    Dat mogen ze over 500 jaar beoordelen.
    Ofyles2zondag 15 november 2009 @ 23:43
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:34 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Kreeg vrijdag de 1000ste HP/De Tijd binnen en daar stonden de beste artikels van de afgelopen 20 jaar in, ook een interview met die man. Hij is gestoord, maar blijkbaar wel geniaal.

    Ofyles2 +1

    Stand deel 1793
    2 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    Die maar eens kopen, heb Klashorst wel eens op de regionale TV gezien.

    Voor de luisteraars van Radio 2 en 3FM:

    Joost Zweegers (Sittard, 1 april 1971), beter bekend onder zijn artiestennaam , is een Nederlands-Belgische singer-songwriter.

    Wat is
    nightcowboyzondag 15 november 2009 @ 23:44
    novastar
    Rucebozondag 15 november 2009 @ 23:44
    Novastar
    nightcowboyzondag 15 november 2009 @ 23:45
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:44 schreef Rucebo het volgende:
    Novastar
    Jammer van die hoofdletter
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 23:45
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:45 schreef nightcowboy het volgende:

    [..]

    Jammer van die hoofdletter
    1 post ..very close
    (terwijl Rucebo ook nog aan het multitasken is)..
    De_Hertogzondag 15 november 2009 @ 23:46
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:45 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    1 post ..very close
    Daar gaat je record
    nightcowboyzondag 15 november 2009 @ 23:47
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:46 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Daar gaat je record
    Nee, dat is het record tussen de vraag en het antwoord, dat staat nog
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 23:47
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:46 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Daar gaat je record
    Neen, mijn record staat nog: 4 posts na de vraag
    (het verschil tussen de beide antwoorden was nu 1 post)
    nightcowboyzondag 15 november 2009 @ 23:47
    Of iemand moet in het verre verleden nog sneller zijn geweest natuurlijk
    qonmannzondag 15 november 2009 @ 23:49
    quote:
    Op zondag 15 november 2009 23:47 schreef nightcowboy het volgende:
    Of iemand moet in het verre verleden nog sneller zijn geweest natuurlijk
    Tja ik was er niet altijd bij, dus het zou kunnen. maar 4 is erg weing
    Ofyles2zondag 15 november 2009 @ 23:51
    Was even wat e-mails aan het versturen.

    Novastar geeft nightcowboy een punt.

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    nightcowboyzondag 15 november 2009 @ 23:59
    John Kay
    Danny Johnson
    Michael Wilk
    Ron Hurst

    Welke band?
    Nico_S.maandag 16 november 2009 @ 00:01
    Geen flauw idee.
    Yankeemaandag 16 november 2009 @ 00:01
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 00:01 schreef Nico_S. het volgende:
    Geen flauw idee.
    ScottTracymaandag 16 november 2009 @ 00:04
    Hier ook niet...
    nightcowboymaandag 16 november 2009 @ 00:04
    quote:
    The group was formed in 1967 in Toronto by vocalist John Kay, guitarist Michael Monarch, bassist Rushton Moreve, keyboardist Goldy McJohn and drummer Jerry Edmonton after the dissolution of its predecessor, The Sparrows.
    Alleen de zanger zit er nog in dus.
    Nico_S.maandag 16 november 2009 @ 00:06
    Zegt me nog steeds niets.
    Ofyles2maandag 16 november 2009 @ 00:07
    Pink Floyd?
    Nico_S.maandag 16 november 2009 @ 00:07
    Noem eens een hit?
    nightcowboymaandag 16 november 2009 @ 00:10
    quote:
    is a rock song written by Mars Bonfire and made famous by the Canadian rock band . It is often used in popular culture to denote a biker appearance or attitude. It is sometimes described as the first heavy metal song, and the second verse lyric "heavy metal thunder," marks the first use of this term in rock music.
    De_Hertogmaandag 16 november 2009 @ 00:11
    Steppenwolf?
    Yankeemaandag 16 november 2009 @ 00:11
    steppenwolf
    Ofyles2maandag 16 november 2009 @ 00:11
    Earth and Fire?
    Nico_S.maandag 16 november 2009 @ 00:12
    Steppenwolf?
    Nico_S.maandag 16 november 2009 @ 00:12
    Fuck!
    nightcowboymaandag 16 november 2009 @ 00:13
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 00:11 schreef De_Hertog het volgende:
    Steppenwolf?
    Jazeker.

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    1 De_Hertog
    Maizenamaandag 16 november 2009 @ 00:13
    Born to be wild....

    Steppenwolf.....
    ScottTracymaandag 16 november 2009 @ 00:13
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 00:11 schreef Ofyles2 het volgende:
    Earth and Fire?
    Dit is echt de meest vreemde gok ooit.
    nightcowboymaandag 16 november 2009 @ 00:14
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 00:13 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Dit is echt de meest vreemde gok ooit.
    Maizenamaandag 16 november 2009 @ 00:14
    De_Hertogmaandag 16 november 2009 @ 00:21
    Hoe heet het barokke paleis in Dresden, dat onder andere bekend is van de schilderijengalerie daar?
    Terpentin07maandag 16 november 2009 @ 00:28
    zwinger
    De_Hertogmaandag 16 november 2009 @ 00:30
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 00:28 schreef Terpentin07 het volgende:
    zwinger
    Terpentin07 +1

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    1 De_Hertog
    1 Terpentin07
    Terpentin07maandag 16 november 2009 @ 00:35
    is een oranje kleurstof die in veel groenten voorkomt, zoals peen en zoete aardappel. In tomaat is het lycopeen, dat tot de groep van de behoort. Ook in de bladeren komt voor, dat echter pas zichtbaar wordt in de herfst als het chlorofyl dat het blad de groene kleur geeft, afgebroken wordt. is belangrijk voor de fotosynthese, dat in het blad onder invloed van licht plaatsvindt. geeft de opgevangen energie door aan het chlorofyl.
    De_Hertogmaandag 16 november 2009 @ 00:44
    Caroteen?
    Terpentin07maandag 16 november 2009 @ 00:55
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 00:44 schreef De_Hertog het volgende:
    Caroteen?
    Een wortel voor jou.

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    2 De_Hertog
    1 Terpentin07
    De_Hertogmaandag 16 november 2009 @ 00:58
    Wat is Alba Nuadh?
    NelsonWandelaarmaandag 16 november 2009 @ 01:02
    andere naam voor Nova Scotia.
    De_Hertogmaandag 16 november 2009 @ 01:07
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 01:02 schreef NelsonWandelaar het volgende:
    andere naam voor Nova Scotia.
    NelsonWandelaar +1

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    2 De_Hertog
    1 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    NelsonWandelaarmaandag 16 november 2009 @ 01:10
    Welke Nederlander speelde in de Turkse competitie samen met de vorige week overleden Duitse voetbalkeeper Robert Enke?
    starlamaandag 16 november 2009 @ 01:14
    van hooidonk?
    Ofyles2maandag 16 november 2009 @ 01:49
    Klopt.

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    2 De_Hertog
    1 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    lubje25maandag 16 november 2009 @ 02:13


    Heb je al een nieuwe bedacht, Starla?
    tong80maandag 16 november 2009 @ 08:44
    Goeiemorgen.

    Hymen_Coptermaandag 16 november 2009 @ 09:01
    Duurt mij te lang
    In de ruimte rond verzamelt zich het bezinksel de foezel en de wijnsteen in de wijn.

    Wat is ? (specifieke naam)
    Hymen_Coptermaandag 16 november 2009 @ 09:22
    Een laat de fles groter lijken.

    Zijn er überhaupt wel mensen ?
    PhysicsRulesmaandag 16 november 2009 @ 09:49
    kom net binnen en heb geen idee. De voet van de fles, zou ik zeggen.
    nightcowboymaandag 16 november 2009 @ 09:50
    Mogguh
    Terpentin07maandag 16 november 2009 @ 09:56
    Moin
    Hymen_Coptermaandag 16 november 2009 @ 10:04
    Een hele goede morgen

    Nee de voet is niet goed,

    Ik heb op de maandag morgen niet heel veel inspiratie, dus als niemand het weet mag iemand een nieuwe vraag stellen.
    tong80maandag 16 november 2009 @ 10:12
    Welke 2 voetballers die in de top tien staan van beste spelers aller tijden overleden door overmatig drankgebruik ?

    Umaandag 16 november 2009 @ 10:14
    George Best in elk geval?
    slaveloosmaandag 16 november 2009 @ 10:16
    garrincha
    tong80maandag 16 november 2009 @ 10:17
    Beiden goed maar het punt gaat naar slaveloos + 1

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    2 De_Hertog
    1 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos

    slaveloosmaandag 16 november 2009 @ 10:20
    noem 3 films van David Lynch, derde krijgt het punt
    Umaandag 16 november 2009 @ 10:32
    Blue Velvet
    Twin Peaks: fire walk with me
    Eraserhead
    tong80maandag 16 november 2009 @ 10:32
    Fire walk with me Eraserhead Blue Velvet

    tong80maandag 16 november 2009 @ 10:32
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 10:32 schreef U het volgende:
    Blue Velvet
    Twin Peaks: fire walk with me
    Eraserhead
    Dezelfde drie

    Umaandag 16 november 2009 @ 10:32
    mooi afgekeken tong80
    Terpentin07maandag 16 november 2009 @ 10:34
    Dune
    slaveloosmaandag 16 november 2009 @ 10:35
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 10:32 schreef U het volgende:
    Blue Velvet
    Twin Peaks: fire walk with me
    Eraserhead
    goed van U!

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    2 De_Hertog
    1 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    1 U
    Umaandag 16 november 2009 @ 10:41
    Van welke stad tot welke stad loopt de Franse Autoroute du Soleil?
    tomtomaatmaandag 16 november 2009 @ 10:43
    Metz tot Perpignan?
    Umaandag 16 november 2009 @ 10:44
    Nope
    tomtomaatmaandag 16 november 2009 @ 10:47
    Nancy-Marseille?
    Umaandag 16 november 2009 @ 10:48
    Marseille is goed, maar Nancy niet
    tomtomaatmaandag 16 november 2009 @ 10:51
    Dijon?
    PhysicsRulesmaandag 16 november 2009 @ 10:52
    ik dacht dat ie al in Maastricht of zo begon.
    Rucebomaandag 16 november 2009 @ 10:54
    Bordeaux?
    Yankeemaandag 16 november 2009 @ 10:55
    parijs - marseille
    Umaandag 16 november 2009 @ 10:56
    'tis een beetje een strikvraag overigens
    (nog geen goede antwoorden)
    tomtomaatmaandag 16 november 2009 @ 11:02
    luxemburg?
    ScottTracymaandag 16 november 2009 @ 11:03
    Luik?
    banaantjeEEmaandag 16 november 2009 @ 11:04
    Anders eens een tip geven
    GimmeGoremaandag 16 november 2009 @ 11:04
    het antwoord op die flessenvraag is de ziel van de fles
    GimmeGoremaandag 16 november 2009 @ 11:06
    Parijs?
    De_Hertogmaandag 16 november 2009 @ 11:08
    Thionville?
    Umaandag 16 november 2009 @ 11:12
    tip: de franse autoroute du soleil is niet wat wij nederlanders eronder verstaan...
    Umaandag 16 november 2009 @ 11:13
    tip2: de route is 302km lang (dat zou 'm wel makkelijk moeten maken)
    Yankeemaandag 16 november 2009 @ 11:13
    lijon marseille
    De_Hertogmaandag 16 november 2009 @ 11:14
    Lyon dan?
    Umaandag 16 november 2009 @ 11:15
    ondanks de dubieuze spelling van Lyon gaat het punt naar Yankee

    Yankee + 1

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    2 De_Hertog
    1 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    1 U
    1 Yankee
    Hymen_Coptermaandag 16 november 2009 @ 11:16
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 11:04 schreef GimmeGore het volgende:
    het antwoord op die flessenvraag is de ziel van de fles
    True That, maar ik weet niet of er een punt mag worden gegeven, omdat ze verder zijn gegaan met eigen vragen
    De_Hertogmaandag 16 november 2009 @ 11:17
    ff op wiki gekeken, maar Parijs was al goed hoor, de A7 en de A6 zijn samen de Autoroute du Soleil, van Parijs tot Marseille dus:
    quote:
    The A6, also known as the Autoroute du Soleil (along with the A7), is an Autoroute in France, linking Paris to Lyon.
    http://en.wikipedia.org/wiki/A6_autoroute_(France)

    Nu was Yankee ook de eerste die Parijs had, maar het had wat posts gescheeld
    tomtomaatmaandag 16 november 2009 @ 11:17
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 11:16 schreef Hymen_Copter het volgende:

    [..]

    True That, maar ik weet niet of er een punt mag worden gegeven, omdat ze verder zijn gegaan met eigen vragen
    dat mag
    Umaandag 16 november 2009 @ 11:19
    Klopt, excuus voor het ongemak!
    Yankeemaandag 16 november 2009 @ 11:22


    Wat zien we hier?
    Terpentin07maandag 16 november 2009 @ 11:22
    alcatraz
    Umaandag 16 november 2009 @ 11:22
    alcatraz?
    tomtomaatmaandag 16 november 2009 @ 11:22
    alcatraz
    Yankeemaandag 16 november 2009 @ 11:23
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 11:22 schreef Terpentin07 het volgende:
    alcatraz

    Terpentin07 +1


    Stand deel 1793

    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    2 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    1 U
    1 Yankee
    Terpentin07maandag 16 november 2009 @ 11:25
    (Tacoma (Washington), 8 oktober 1920 – Madison (Wisconsin), 11 februari 1986) was een Amerikaans sciencefictionschrijver. Hij schreef een twintigtal romans en een veertigtal verhalen, maar is voornamelijk bekend van zijn zesdelige epos Dune (Duin).
    GimmeGoremaandag 16 november 2009 @ 11:28
    Frank Herbert
    Hymen_Coptermaandag 16 november 2009 @ 11:30
    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    2 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    1 U
    1 Yankee
    1 GimmeGore

    Van de flessenvraag
    Terpentin07maandag 16 november 2009 @ 11:31
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 11:28 schreef GimmeGore het volgende:
    Frank Herbert
    Sehr gut.

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    2 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    1 U
    1 Yankee
    2 GimmeGore
    GimmeGoremaandag 16 november 2009 @ 11:44
    ik ben op dit moment bezig in Heretics of Dune


    Uit welk gebied komen de volgende whiskey's

  • Balvenie
  • Ardbeg
  • The Glenlivet
  • Glenfiddich
  • De_Hertogmaandag 16 november 2009 @ 11:45
    Islay?
    GimmeGoremaandag 16 november 2009 @ 11:49
    Umaandag 16 november 2009 @ 11:49
    gokje, Highlands?
    GimmeGoremaandag 16 november 2009 @ 11:55




    Het is een klein gebied in het noord oosten van Schotland
    Umaandag 16 november 2009 @ 11:55
    hmm, speyside?
    De_Hertogmaandag 16 november 2009 @ 11:57
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 11:55 schreef U het volgende:
    hmm, speyside?
    Dat was het. Kon er niet opkomen.. En ik heb er nog wel een van in de kast staan
    GimmeGoremaandag 16 november 2009 @ 12:04
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 11:55 schreef U het volgende:
    hmm, speyside?

    zeker hmmmm


    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    2 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    2 U
    1 Yankee
    2 GimmeGore
    Umaandag 16 november 2009 @ 12:10
    'tIs dit, en waar staat het?

    De_Hertogmaandag 16 november 2009 @ 12:12
    Energiecentrale waarmee de zonnestralen via een spiegel in die toren geconcentreerd worden weerkaatst naar de collectoren eronder. Volgens mij staat deze in Spanje.
    De_Hertogmaandag 16 november 2009 @ 12:13
    Euh, andersom natuurlijk De spiegels staan op de grond en die bundelen de stralen naar de ontvanger in de toren
    Umaandag 16 november 2009 @ 12:21
    Ik wou eigenlijk een plaatsnaam (Sevilla), maar Spanje is good enough.

    De_Hertog + 1

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    3 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    2 U
    1 Yankee
    2 GimmeGore
    De_Hertogmaandag 16 november 2009 @ 12:23
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 12:21 schreef U het volgende:
    Ik wou eigenlijk een plaatsnaam (Sevilla), maar Spanje is good enough.
    Gelukkig, ik wist wel dat ze iets vergelijkbaars in Australië en Californië hebben maar verder ging mijn kennis echt niet

    Wat is het grootste gebouw van Europa?
    tong80maandag 16 november 2009 @ 12:27
    Het Kremlin ?

    Yankeemaandag 16 november 2009 @ 12:28
    paleis causescu
    De_Hertogmaandag 16 november 2009 @ 12:29
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 12:28 schreef Yankee het volgende:
    paleis causescu
    Tegenwoordig hebben ze liever dat je 'Parlementspaleis' zegt

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    1 ScottTracy
    3 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    2 U
    2 Yankee
    2 GimmeGore
    Yankeemaandag 16 november 2009 @ 12:33
    became a well-known style of sunglasses when General Douglas MacArthur landed on the beach in the Philippines in World War II, and photographers snapped several pictures of him wearing them.

    = ?
    tomtomaatmaandag 16 november 2009 @ 12:34
    Ray ban
    Yankeemaandag 16 november 2009 @ 12:36
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 12:34 schreef tomtomaat het volgende:
    Ray ban
    klopt, maar welk model?
    tomtomaatmaandag 16 november 2009 @ 12:38
    geen idee
    ScottTracymaandag 16 november 2009 @ 12:39
    Vast geen wayfarer...
    Yankeemaandag 16 november 2009 @ 12:40
    .........has become one of the most copied styles in history.
    ..........was released in 1936 but these glasses were only available to fighter pilots
    Yankeemaandag 16 november 2009 @ 12:49
    An ........ is a person who flies aircraft for pleasure or as a profession.
    ScottTracymaandag 16 november 2009 @ 12:49
    Ik weet volgens mij precies welk model je bedoelt, maar geen idee hoe die heet...
    ScottTracymaandag 16 november 2009 @ 12:50
    Gewoon een pilotenzonnebril?
    Yankeemaandag 16 november 2009 @ 12:51
    tomtomaatmaandag 16 november 2009 @ 12:52
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 12:50 schreef ScottTracy het volgende:
    Gewoon een pilotenzonnebril?
    Ja, die van Ray Ban...., maar hier verder ook geen idee
    tomtomaatmaandag 16 november 2009 @ 12:52
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 12:51 schreef Yankee het volgende:
    [ link | afbeelding ]
    Mijn vriendin heeft zelfs 'n geval...
    Yankeemaandag 16 november 2009 @ 12:54
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 12:50 schreef ScottTracy het volgende:
    Gewoon een pilotenzonnebril?
    Ik vind dit goed genoeg, ik zocht de Ray Ban Avaitor.

    ST +1

    Stand deel 1793

    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    2 ScottTracy
    3 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    2 U
    2 Yankee
    2 GimmeGore
    ScottTracymaandag 16 november 2009 @ 13:01
    Ja, stom eigenlijk, had gewoon 'piloot' moeten vertalen...

    Noem 2 sporters die 'de Kannibaal' als bijnaam hebben (gehad)
    Yankeemaandag 16 november 2009 @ 13:03
    merckx en .......euhhh
    ScottTracymaandag 16 november 2009 @ 13:04
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 13:03 schreef Yankee het volgende:
    merckx en .......euhhh
    Dat is alvast 1
    tong80maandag 16 november 2009 @ 13:10
    De andere Boulahrouz ?

    ScottTracymaandag 16 november 2009 @ 13:11
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 13:10 schreef tong80 het volgende:
    De andere Boulahrouz ?

    Er waren er misschien wel meer, maar die 2 had ik ook in gedachten

    tong80 +1

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    3 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    2 ScottTracy
    3 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    2 U
    2 Yankee
    2 GimmeGore
    1 tong80
    tong80maandag 16 november 2009 @ 13:32
    Hun echte namen :

    Dorus
    David Bowie
    Bob Dylan
    Elton John
    Pipo

    Alle 5 goed heb je de punten anders de laatste goede


    nightcowboymaandag 16 november 2009 @ 13:36
    David Jones
    Robert Zimmerman
    Reginald Dwight
    ...
    tomtomaatmaandag 16 november 2009 @ 13:36
    Dat zijn 5 vragen.... Ik weet er maar 2.....
    tomtomaatmaandag 16 november 2009 @ 13:37
    Cor Witschge en Tom manders
    ScottTracymaandag 16 november 2009 @ 13:38
    Nou dan zijn we er volgens mij al
    tomtomaatmaandag 16 november 2009 @ 13:38
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 13:36 schreef nightcowboy het volgende:
    David Jones
    Robert Zimmerman
    Reginald Dwight
    ...
    Hoop ik wel dat deze goed zijn. Als dat zo is dan alvast bedankt.....
    nightcowboymaandag 16 november 2009 @ 13:40
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 13:38 schreef tomtomaat het volgende:

    [..]

    Hoop ik wel dat deze goed zijn. Als dat zo is dan alvast bedankt.....
    Ik had eigenlijk compleet andere namen moeten verzinnen en het dan later afmaken.
    De_Hertogmaandag 16 november 2009 @ 13:44
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 13:36 schreef tomtomaat het volgende:
    Dat zijn 5 vragen.... Ik weet er maar 2.....
    Inderdaad, die samengestelde vragen zijn sowieso al een beetje oneerlijk vaak en deze hebben weinig met elkaar te maken behalve dat ze allemaal een artiestennaam hebben. Laten we het wel een beetje bij één vraag per keer houden
    PhysicsRulesmaandag 16 november 2009 @ 13:49
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 13:37 schreef tomtomaat het volgende:
    Cor Witschge en Tom manders
    Maar, het is goed

    tomtomaat +1

    Stand deel 1793

    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    4 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    2 ScottTracy
    3 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    2 U
    2 Yankee
    2 GimmeGore
    1 tong80
    tong80maandag 16 november 2009 @ 13:49
    tomtomaat + 1

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    4 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    2 ScottTracy
    3 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    1 starla
    1 slaveloos
    2 U
    2 Yankee
    2 GimmeGore
    1 tong80

    tomtomaatmaandag 16 november 2009 @ 13:55
    Een genetische eigenschap is als bij een diploïd organisme deze eigenschap alleen tot uiting (expressie) komt, wanneer een dominant allel ontbreekt.

    Wat is ?
    starlamaandag 16 november 2009 @ 13:56
    recessief?
    tomtomaatmaandag 16 november 2009 @ 13:58
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 13:56 schreef starla het volgende:
    recessief?


    starla +1

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    4 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    2 ScottTracy
    3 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    2 starla
    1 slaveloos
    2 U
    2 Yankee
    2 GimmeGore
    1 tong80
    starlamaandag 16 november 2009 @ 14:00
    Van welk opinieblad is Arendo Joustra de hoofdredacteur?
    tomtomaatmaandag 16 november 2009 @ 14:01
    Elsevier
    starlamaandag 16 november 2009 @ 14:02
    quote:
    Op maandag 16 november 2009 14:01 schreef tomtomaat het volgende:
    Elsevier
    + 1

    Stand deel 1793
    3 nightcowboy
    2 Rucebo
    5 tomtomaat
    2 mr_anonimous
    1 qonmann
    2 Ofyles2
    1 erkel
    2 ScottTracy
    3 De_Hertog
    2 Terpentin07
    1 NelsonWandelaar
    2 starla
    1 slaveloos
    2 U
    2 Yankee
    2 GimmeGore
    1 tong80
    NelsonWandelaarmaandag 16 november 2009 @ 14:07
    tomtomaatmaandag 16 november 2009 @ 14:08


    Welk dier?