 
		 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 17 november 2009 08:58 schreef lezzer het volgende:
Veels te laat op mijn werkdag!
Maar, dat wist ik van tevoren dat ik uit zou slapen
 
											 
			 
			
			
			Welk ritme wil je dan?quote:Op dinsdag 17 november 2009 13:53 schreef Seven. het volgende:
Zo. Heeft iemand de perfecte tip om mijn ritme weer op orde te krijgen?
 
			 
			
			
			De laatste 2 jaar kan ik niet slapen voor 2 uur, momenteel is dat zelfs 5 uur. Ik wil kunnen slapen om 12 uur en opstaan tegen 8 uur.quote:Op dinsdag 17 november 2009 13:56 schreef lezzer het volgende:
[..]
Welk ritme wil je dan?
En wat is het nu?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Werk en school maar is allemaal vrij onregelmatig om eerlijk te zijn. Ik moet buiten dat een reden hebben om op te staan. Ik heb zelfs al een hond overwogen maar mag hier geen huisdieren.quote:Op dinsdag 17 november 2009 14:02 schreef lezzer het volgende:
heb je werk/school/iets anders overdag?
 . Overigens niet alleen daarom dat ik een hondje wil, hè? Hondjes zijn tof
. Overigens niet alleen daarom dat ik een hondje wil, hè? Hondjes zijn tof  .
.
											 
			 
			
			
			
 door gewoon naar bed te gaan of je nou wel of niet in slaap valt leert je lichaam te wennen aan het feit van hee! ik ga naar bed, laat ik ook maar gaan slapen
 door gewoon naar bed te gaan of je nou wel of niet in slaap valt leert je lichaam te wennen aan het feit van hee! ik ga naar bed, laat ik ook maar gaan slapen  
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ja dat dus. Computeren houdt je hersens wakker. Het helpt daarom ook om gewoon eens een boek te pakken en op bed te liggen lezen. En gewoon een week lang jezelf verplichten dat op een bepaalde tijd te doen en op een bepaalde tijd op te staan. Op een gegeven moment verandert je ritme dan hoor. Is net als bij jet lag.quote:Op dinsdag 17 november 2009 14:18 schreef Seven. het volgende:
Eigenlijk moet ik er een gewoonte van maken om die laptop tegen middernacht opzij te zetten.
 
			 
			
			
			Mijn matras is OK, gelukkig. Thanks voor de tips. Zal binnenkort een goede week prikken om het eens toe te passen.quote:Op dinsdag 17 november 2009 14:35 schreef lezzer het volgende:
Probeer eens:
-géén slaapmiddelen of pepmiddelen
Dwz, geen koffie en thee na 20.00u en geen middel X om in slaap te vallen.
-géén computer aan na 22.00u (als je om 0.00u wilt slapen).
-zet de wekker stug op 8.00u en sta dan ook op. Of je nou weg moet of niet.
-ga om 23.30u in bed liggen en blijf daar tenzij je moet plassen of er brand is o.i.d. Of je nou weg moet de volgende dag of niet.
-ga onder de douche voor het slapen gaan
-sport 's avonds (ik sliep als een roos)
-heb goeie sex voor het slapen (alleen of met z'n 2/3/4/whatever).
-vermijd stress
Als dat niet werkt zou ik eens op zoek gaan naar meditatie oefeningen om in slaap te vallen.
Denk ook eens aan de kwaliteit van je matras.
 
   , zaterdag verjaardag en vrijdag zal het ook wel raak zijn. Wel zo verstandig geweest om vanavond gewoon tegen 22 uur te vertrekken, dan lig ik tenminste om 1 uur weer in bed.
 , zaterdag verjaardag en vrijdag zal het ook wel raak zijn. Wel zo verstandig geweest om vanavond gewoon tegen 22 uur te vertrekken, dan lig ik tenminste om 1 uur weer in bed.
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			ik ben het geen van beide...wat dan?quote:Op dinsdag 17 november 2009 17:08 schreef wonderer het volgende:
Het is genetisch bepaald of je een avond- of ochtendmens bent. Dus genetische manipulatie is ook een optie
 
											 
			 
			
			
			Het wel of je moet gaan lijnen of stoppen met rokenquote:Op dinsdag 17 november 2009 16:38 schreef Seven. het volgende:
Maar niet deze week want [..lading excuses..]
 
											 
			 
			
			
			Dan heb je mazzel?quote:Op dinsdag 17 november 2009 17:25 schreef Knuffelzacht het volgende:
[..]
ik ben het geen van beide...wat dan?
 
											 
			 
			
			
			Heh ik heb eigenlijk hetzelfde. Ik kan prima doen met 5/6 uurtjes slaap, als ik in het weekend maar wat inhaal. Dan lig ik regelmatig op zaterdag tot 1 uur 'smiddags op m'n nestquote:Op dinsdag 17 november 2009 13:57 schreef Seven. het volgende:
[..]
De laatste 2 jaar kan ik niet slapen voor 2 uur, momenteel is dat zelfs 5 uur. Ik wil kunnen slapen om 12 uur en opstaan tegen 8 uur.

 Persoonlijk neem ik m'n mp3 speler wel eens mee naar bed, wat mooie muziek kan mij al flink ver weg brengen
 Persoonlijk neem ik m'n mp3 speler wel eens mee naar bed, wat mooie muziek kan mij al flink ver weg brengen 
 
			 
			
			
			 heen slaap. Hoewel ik weer wel regelmatig in mijn slaap allerlei dingen zit te vertellen.. Maar ook daar weet ik 's ochtends niets van.
 heen slaap. Hoewel ik weer wel regelmatig in mijn slaap allerlei dingen zit te vertellen.. Maar ook daar weet ik 's ochtends niets van.
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Word je daar moe van dan? Lijnen heeft trouwens bij mij geen zin meer, als ik af wil vallen dan zal ik dat moeten doen door meer te bewegen.quote:Op dinsdag 17 november 2009 17:27 schreef lezzer het volgende:
[..]
Het wel of je moet gaan lijnen of stoppen met roken
 
											 
			 
			
			
			of ik nou goed slaap of niet, lang of kort ik ben altijd moe. Maar dat zal waarschijnlijk ook te maken met het feit dat ik psychologisch niet geheel in orde benquote:Op dinsdag 17 november 2009 18:27 schreef Alicey het volgende:
Over slapen - Zijn er hier meer mensen die wel goed slapen in de zin van (min of meer) voldoende uren en ook diep genoeg, maar toch nog keimoe zijn 's ochtends? Da's waar ik zelf last van heb, ik kan ook 's ochtends amper mijn bed uit komen..
Dat terwijl ik door een hoop nachtelijke activiteit van mijn huisdieren enheen slaap. Hoewel ik weer wel regelmatig in mijn slaap allerlei dingen zit te vertellen.. Maar ook daar weet ik 's ochtends niets van.
 
			 
			
			
			Ik zit met een soortgelijk dilemma, alleen heb ik geen zin om te koken. Ik heb echter ook geen zin om me weer aan te kleden.quote:Op dinsdag 17 november 2009 18:37 schreef Seven. het volgende:
Oeh, wat ga ik trouwens eens koken? Ik heb niet echt honger maar wel zin om te koken.
 
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |