jesusquote:Op zaterdag 14 november 2009 10:36 schreef ikkangeennaamverzinnen het volgende:
Ik zelf klap gewoon mee met de andere mensen , als iedereen het doet waarom zou ik het dan maar niet doen.
Het was wel een chartervlucht en wat is er mis met HAVO ?
En ik klap niet in de bioscoop , dat is gewoon dom.
whahaquote:Op vrijdag 13 november 2009 23:51 schreef SlamD het volgende:
Ik ga voor de zekerheid ook altijd nog even langs de luchtverkeersleiding om te applaudiseren.
Een stel vrienden van mij doet de KLS en een paar hebben het ook willen doen, maar je komt daar echt niet zomaar tussen hoorquote:
Hoogbegaafd=talent.quote:
Idd, alsof je eigenlijk verwachtte dat hij het knopje 'autopilot landing' niet zou kunnen vinden.quote:Op maandag 16 november 2009 10:42 schreef Tommeke het volgende:
Ik vind klappen een minachting naar de piloot. Alsof je opgelucht bent dat hij die kist op de grond heeft kunnen zetten.
Hoe lang zou een automatisch piloot eigenlijk moeten studeren?quote:Op maandag 16 november 2009 12:09 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Idd, alsof je eigenlijk verwachtte dat hij het knopje 'autopilot landing' niet zou kunnen vinden.
Je bent piloot?quote:Op maandag 16 november 2009 12:04 schreef LesStroud het volgende:
[..]
Hoogbegaafd=talent.![]()
KLS laat maar 16 % van de aanmeldingen ook toe op een opleiding.. En dat kost al een paar honderd euro. Dus er zitten echt niet ' kom laat ik het proberen' mensen tussen.
Maar ach dit is Nederland!
Niemand is bijzonder, dus ook zo'n ' veredelde buschauffeur' niet. Laat ze zich vooral niks in het hoofd halen!
Wat is daar anders aan? Hij doet gewoon zijn werkquote:Op vrijdag 13 november 2009 23:33 schreef ikkangeennaamverzinnen het volgende:
Nee ik heet geen Tim.
En ik vind dat je een piloot gewoon een applausje mag geven . Ik ga ook niet voor een schoonmaker klappen als ie de vloer heeft gedweild , dat is anders.
Ik ben geen piloot. Ik klap vaak zelf niet eens. Iedereen kijkt je aan als je als enige in een Ryanair kist de jostie uit gaat zitten hangen.quote:Op maandag 16 november 2009 12:38 schreef Fogel het volgende:
[..]
Je bent piloot?
Zo ja, leg eens uit wat jou zo bijzonder zou moeten maken? De lange (hoeveel jaar is het eigenlijk?) opleiding? De verantwoordelijkheid voor de passagiers? Iets anders? Is iedereen die geen piloot is "minder" dan jezelf (en waarom)?
Je snapt het niet hè! Buschauffeur > Piloot! Ik zou eerder gaan klappen voor de buschauffeur dan de piloot.quote:Op maandag 16 november 2009 17:08 schreef LesStroud het volgende:
[..]
Ik ben geen piloot. Ik klap vaak zelf niet eens. Iedereen kijkt je aan als je als enige in een Ryanair kist de jostie uit gaat zitten hangen.![]()
Ik erger me alleen aan het hele stellige ' voor zon veredelde buschauffeur klap ik niet hoor'. Haal iemand anders maar weer omlaag. Peper hem vooral in dat hij niets meer is dan een buschauffeur. Ondanks die dingen die allemaal al opgesomd zijn. Bah.
En dat van internethelden van wie de meerderheid (ik ook niet!) nooit in een cockpit terecht zouden kunnen komen, zelfs niet als we ons best ervoor deden. .
En ook voor een schoonmaker en de burgerflipper? Ga je gang. geen gezeik, iedereen gelijk.quote:Op maandag 16 november 2009 17:11 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Je snapt het niet hè! Buschauffeur > Piloot! Ik zou eerder gaan klappen voor de buschauffeur dan de piloot.
Toch buschauffeur > pilootquote:Op maandag 16 november 2009 17:21 schreef LesStroud het volgende:
[..]
En ook voor een schoonmaker en de burgerflipper? Ga je gang. geen gezeik, iedereen gelijk.
Het Theoriegedeelte voor de opleiding buschauffeur duurt 5 dagen
Het praktijkgedeelte duurt 10 dagen.
http://www.buschauffeurworden.nl/website/eerst_theorie/index.php
http://www.buschauffeurworden.nl/website/dan_praktijk/index.php
Lucht buschauffeur een theorie opleiding van 40 weken.
Praktische opleiding, 34 weken
http://www.pilootworden.nl/hasflash/10/page/6297/
http://www.pilootworden.nl/hasflash/10/page/6298/
http://www.pilootworden.nl/hasflash/10/page/6299/
Ik wel ik klap voor iedereen, voor de koerier die koerierstukken komt afleveren, voor de bloemenman die elke keer een bosje bloemen komt afleveren, voor de dames van de catering die elke dag lekker broodjes klaar maken, voor de schoonmaker die schoonmaakt, voor huismeester als die een lamp heeft ingedraaid ik klap de hele dag voor iedereen dat is namelijk verplicht hier op kantoorquote:Op vrijdag 13 november 2009 23:33 schreef ikkangeennaamverzinnen het volgende:
Nee ik heet geen Tim.
En ik vind dat je een piloot gewoon een applausje mag geven . Ik ga ook niet voor een schoonmaker klappen als ie de vloer heeft gedweild , dat is anders.
Je werkt bij de SP zeker.quote:Op maandag 16 november 2009 17:30 schreef Panda72 het volgende:
[..]
Ik wel ik klap voor iedereen, voor de koerier die koerierstukken komt afleveren, voor de bloemenman die elke keer een bosje bloemen komt afleveren, voor de dames van de catering die elke dag lekker broodjes klaar maken, voor de schoonmaker die schoonmaakt, voor huismeester als die een lamp heeft ingedraaid ik klap de hele dag voor iedereen dat is namelijk verplicht hier op kantoor
Bijna goedquote:
quote:Op vrijdag 13 november 2009 23:39 schreef TC03 het volgende:
De directeur van het waterbedrijf heeft ook een hoop verantwoordelijkheid, maar ik neem aan dat jij ook geen confetti en gebak meestuurt als je doortrekt.
quote:Op vrijdag 13 november 2009 23:43 schreef hugecooll het volgende:
Als een piloot het vliegtuig uit een benarde situatie haalt, is het gegrond ja. Zo niet, dan is het net een buschauffeur, daar klap je toch ook niet voor?
Jaaaaa maar hij heeft verantwoordelijkheid over meer mensen!
Ja, maar ook veel meer ruimte
quote:
quote:Op vrijdag 13 november 2009 23:39 schreef TC03 het volgende:
De directeur van het waterbedrijf heeft ook een hoop verantwoordelijkheid, maar ik neem aan dat jij ook geen confetti en gebak meestuurt als je doortrekt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |