Smoesjes!quote:Op vrijdag 13 november 2009 17:12 schreef MrSubtle het volgende:
Als avondeten eet ik vanavond pepernoten met chocolade letter. Ik mag dat, want ik heb heul hard gesport
piepert.quote:Op vrijdag 13 november 2009 17:13 schreef MrSubtle het volgende:
[..]
Ja dat weeeeeet ik wel... je mist m'n punt
Ah zo... nou omdat ik geen cookies opsla hier moet ik telkens inloggen. Dus daarom laat ik de browser liever open staanquote:Op vrijdag 13 november 2009 17:13 schreef Qwea het volgende:
[..]
Nou, niet. Maar je moet wel erg goed kijken als iemand anders zijnde wil je de TT kunnen zien. En als ik wegloop, sluit ik de browser
MrS had z'n geluid natuurlijk niet aanstaan!quote:Op vrijdag 13 november 2009 17:13 schreef Qwea het volgende:
[..]
Precies! Je had dr moeten horen gillen!
Nou toevallig ben ik jouw Secret Santa en nu krijg je niks!quote:
Ik sla ook geen koekjes op. Die liggen in de kast. Alhoewel het is wel een voorraad kast...quote:Op vrijdag 13 november 2009 17:14 schreef MrSubtle het volgende:
[..]
Ah zo... nou omdat ik geen cookies opsla hier moet ik telkens inloggen. Dus daarom laat ik de browser liever open staan
Ik heb al wat gehadquote:Op vrijdag 13 november 2009 17:14 schreef MrSubtle het volgende:
[..]
Nou toevallig ben ik jouw Secret Santa en nu krijg je niks!
Beter voor hem. Het was niet te houdenquote:Op vrijdag 13 november 2009 17:14 schreef Strega het volgende:
[..]
MrS had z'n geluid natuurlijk niet aanstaan!
quote:Op vrijdag 13 november 2009 17:13 schreef Qwea het volgende:
[..]
Precies! Je had dr moeten horen gillen!
Dat kan helemaal niet, want je was al klaar voor SS.quote:Op vrijdag 13 november 2009 17:14 schreef MrSubtle het volgende:
[..]
Nou toevallig ben ik jouw Secret Santa en nu krijg je niks!
Ja maar niet van miiiiijjjjjjjjjj ....quote:
Was jij ook niet die downloaden is stelen fundi?quote:Op vrijdag 13 november 2009 17:16 schreef MrSubtle het volgende:
Nou okay, ik heb het gevraagd... *shrug* ik ga 't verder niet verdedigen, ik vond 't gewoon niet zo nodig in een F&F forum
Daar sta je niet alleen in hoor, in het verleden zijn de titels van gesloten topics ook wel aangepast omdat het niet altijd iets was om trots op te zijn, als subforum zijnde.quote:Op vrijdag 13 november 2009 17:16 schreef MrSubtle het volgende:
Nou okay, ik heb het gevraagd... *shrug* ik ga 't verder niet verdedigen, ik vond 't gewoon niet zo nodig in een F&F forum
Ja, so?quote:Op vrijdag 13 november 2009 17:16 schreef MrSubtle het volgende:
[..]
Ja maar niet van miiiiijjjjjjjjjj ....
nou, ... dat dus
1) Da's niet waar? Ik heb wel het gedichtje af, misschien bedoel je dat?quote:Op vrijdag 13 november 2009 17:16 schreef Strega het volgende:
[..]
Dat kan helemaal niet, want je was al klaar voor SS.
Zullen we met zn allen naar SEX gaan?quote:Op vrijdag 13 november 2009 17:17 schreef JJH het volgende:
[..]
Daar sta je niet alleen in hoor, in het verleden zijn de titels van gesloten topics ook wel aangepast omdat het niet altijd iets was om trots op te zijn, als subforum zijnde.
Nee, geen fundi, ik doe 't zelf niet, maar wat anderen doen moeten anderen wetenquote:Op vrijdag 13 november 2009 17:17 schreef Qwea het volgende:
[..]
Was jij ook niet die downloaden is stelen fundi?
quote:Op vrijdag 13 november 2009 17:17 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja, so?
Wel van ooooooooh-ooooooooh.
Alheowel dat nog moet aankomenooit.
Kan niet, want ik heb Q.quote:Op vrijdag 13 november 2009 17:17 schreef MrSubtle het volgende:
[..]
1) Da's niet waar? Ik heb wel het gedichtje af, misschien bedoel je dat?
2) Klaar betekent nog niet opgestuurd
Dan heeft loveless gelogenquote:Op vrijdag 13 november 2009 17:18 schreef MrSubtle het volgende:
[..]
Nee, geen fundi, ik doe 't zelf niet, maar wat anderen doen moeten anderen weten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |