Op woensdag 2 september 2009 10:54 schreef Cacciatore het volgende:Die verdediger komt nog wel, maar wat veel belangrijker is is het feit dat we een aantal zeer opmerkelijke aankopen hebben gedaan die totaal niet stroken met wat Jol in het begin zei namelijk het kopen van 3 gerichte aankopen die de linies dusdanig versterken dat we een topteam krijgen.
Sowieso vind ik Jol zeer inconsequent als het gaat in het geven van kansen aan bijv. Cvitanich ten opzichte van een Rommedahl of een Donald ten opzichte van een Urby.
Een puntje aan de zijkant wat ik graag wil belichtten is het volgende.
Vorig jaar was Suarez al een topspeler, we hadden aanvankelijk Huntelaar nog maar na het wegvallen van hem stagneerde de productie eigenlijk en scoorde voornamelijk Suarez erg veel. Wil je een team afhankelijk maken van 1 speler dan doe je dat door herhaaldelijk in de media te vertellen dat Suarez een fantastische speler is, hem aanvoerder maken en hem meer verantwoordelijkheidsbesef te geven.
Aanvankelijk zou je zeggen dat dit een slimme zet is, want Suarez geef je een lekkere stoot zelfvertrouwen en je zorgt er wellicht voor dat Suarez bij Ajax blijft dit jaar. Maar wat Jol niet heeft gezien is dat de spelers die signalen ook opvangen en die gaan ipv eigen initiatief hun verantwoording leggen bij de bevliegingen van Suarez.
Op zich is dit op te lossen door zoals Jol heeft gedaan Suarez in de spits te plaatsen zodat hij ook direct de laatste man is waar de bal naartoe gaat, maar Suarez is geen spits en rendeert vele malen beter op de vleugen, persoonlijk vind ik hem vele malen dreigender als hij vanaf de flank komt.
Ik had verwacht dat Jol iets meer intellect zou tonen met dit soort ogenschijnlijke dillemma's die een ervaren trainer doorgaans wel heeft meegemaakt maar helaas niet, iets wat mij zeer tegenvalt van hem.
Ook op het vertrouwens gebied vind ik hem zeer tegenvallen, een jongen als Aissati, een groot talent hoort gewoon het vertrouwen te krijgen en niet zoals door de kortzichte eendagsvliegen die hem afschrijven in de basis te staan. Aissati is een topspeler die met veel zelfvertrouwen erg ver gaat komen.
Cvitanich is ook zo'n geval van nooit de kans hebben gekregen maar toch worden afgeschreven, daar waar Suarez zichtbaar opleeft als zijn vriend Dario erin komt laat Dario ook herhaaldelijk zien wat zijn kwaliteiten zijn, nee hij is geen Goleador maar hij is een uitstekende kaatsende man met oog voor de flanken en iemand die kopsterk is en kei en kei hard werkt.
Met pijn in mijn hart las ik deze quote van hem wat illustratief is aan hem, prachtkerel!
[..]