dat ja :pquote:Op vrijdag 13 november 2009 18:17 schreef Rikketik het volgende:
Ik ben weer uitermate wisselvallig in MP. Briljante kills afgewisseld met wel heel onnodige deaths.
ik heb zelfs mijn xbox uitgezet voor het geval datquote:Op vrijdag 13 november 2009 20:25 schreef VliegVlieg het volgende:
Ik kom NU online. Ik zou als ik jou was dus je playstation uitzetten, anders kom ik je ownen.
fokkersquote:Op vrijdag 13 november 2009 20:50 schreef centenbakkie het volgende:
jeez wat zitten er trouwens veel nederlanders online die het hoog van zichzelf hebben
afmaken dusquote:Op vrijdag 13 november 2009 20:50 schreef centenbakkie het volgende:jeez wat zitten er trouwens veel nederlanders online die het hoog van zichzelf hebben
Ik houd van die single shot wapensquote:Op vrijdag 13 november 2009 20:49 schreef centenbakkie het volgende:
[..]
dat ja :p
Ben nu lvl 15en die famas + red dot bevalt me wel
dat knife throwen is moeilijk maar super vet
Weet ikquote:Op vrijdag 13 november 2009 21:05 schreef intraxz het volgende:
Famas is geen single shot... De FAL is een single shot.
Beetje laatquote:
Dat gaat automatisch als je de headset aan de controller hebt en hem aan hebt staan...quote:Op vrijdag 13 november 2009 22:21 schreef Nebo het volgende:
Hele domme vraag hoor; met welke knop op de controller ben ik in staat om door de headset te schreeuwen?
Moet je eens voor de lol emergency airdrop aanzettenquote:Op vrijdag 13 november 2009 12:30 schreef SoldMayor het volgende:
Na een killstreak van 3 heb ik iedere keer zo'n package.. Er zitten echt vaak dingen in die ik normaal pas bij een kill streak van 11 krijg. Echt dikke shit
Dus dat ding neemt dan alles over wat je zegt?quote:Op vrijdag 13 november 2009 22:26 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Dat gaat automatisch als je de headset aan de controller hebt en hem aan hebt staan...
Als je de knop op groen hebt staan wel ja... Als je gaat praten dan neemt hij op..quote:Op vrijdag 13 november 2009 22:27 schreef Nebo het volgende:
[..]
Dus dat ding neemt dan alles over wat je zegt?
Oh ja ik had het over de xbox headsetquote:Op vrijdag 13 november 2009 22:35 schreef delano.888 het volgende:
Maar de officiele PS headset heeft een mute knop
quote:Op vrijdag 13 november 2009 22:36 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Oh ja ik had het over de xbox headsetDie heeft ook een mute knop (of aan en uit)
Dan heb ik vanmiddag in het Nederlands met mijn tegenstanders gedeeld dat ik het gehakt wel uit de vriezer zal halenquote:Op vrijdag 13 november 2009 22:31 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Als je de knop op groen hebt staan wel ja... Als je gaat praten dan neemt hij op..
Verdomde irritant ja. In een klein open leveltje kreeg iemand dat gare helikopter-gebeuren en kreeg daar zo twintig kills mee, echt belachelijk...quote:Op vrijdag 13 november 2009 23:39 schreef Tauchmeister het volgende:
Nu level 12 bij MP, begin er steeds meer handigheid in te krijgen![]()
Maar oh wat zijn die beschietingen uit de lucht vervelend.
Ik ga dan gewoon campen in een gebouwtjequote:Op vrijdag 13 november 2009 23:39 schreef Tauchmeister het volgende:
Nu level 12 bij MP, begin er steeds meer handigheid in te krijgen![]()
Maar oh wat zijn die beschietingen uit de lucht vervelend.
Je moet er vooral niet recht onder gaan staan.quote:Op zaterdag 14 november 2009 00:00 schreef Tauchmeister het volgende:
Even een vraag van een newbie: hoe krijg je bijvoorbeeld zo'n care package naar beneden? Eerst een 4 killstreak ja, maar moet ik dan nog iets doen nadat ik 'm 'geactiveerd' heb? Keer op keer wist ik niet wat ik moest doen
niet gaan mierenneuken hequote:Op zaterdag 14 november 2009 00:15 schreef Tauchmeister het volgende:
UAV is naar links volgens mij.
Maar goed, eerst er maar eens zorgen dat ik niet tegen de 20 deaths per match heb
Was niet mijn bedoeling. Bij deze: bedanktquote:Op zaterdag 14 november 2009 00:22 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
niet gaan mierenneuken he!
Ik probeer je iig te helpen!
Ja ik denk dat het de slechtste map ooit is van alle COD'squote:Op zaterdag 14 november 2009 02:11 schreef Cyberia18 het volgende:
Wasteland
Wat een hoerenmap is dat toch.
Al speel ik Wasteland 100 keer,quote:Op zaterdag 14 november 2009 02:52 schreef Rikketik het volgende:
Wasteland doet me erg aan Brecourt uit CoD2 denken. Niet gelijk een fan favorite, maar eentje die je vaker moet spelen om de charme ervan te ontdekken.
Klopt, sterker nog: Wasteland ís Brecourt, met minimale aanpassingen. Vind het zelf een leuke map, maar weet niet of het komt omdat het nu zo'n goeie map is of door de nostalgische herinneringen eraan. Was trouwens CoD 1.quote:Op zaterdag 14 november 2009 02:52 schreef Rikketik het volgende:
Wasteland doet me erg aan Brecourt uit CoD2 denken. Niet gelijk een fan favorite, maar eentje die je vaker moet spelen om de charme ervan te ontdekken.
holy shit indeed, zotste kill die ik ooit zag in een FPSquote:
In CoD2 zat-ie ook hoor, de PC-versie althans. Op zich wel tof dat hij er nu weer in zit (al had ik liever Carentan gehad). De loopgraven zijn leuk voor intense vuurgevechten, maar de echte charme is natuurlijk om achter in de map te zitten en iedereen snipen. Ik weet nog wel dat je in de oude versie altijd zo'n schuurtje had, met her en der wat obstakels er voor. Een auto geloof ik, en een aantal opgestapelde dozen als ik me niet vergis. Bij die dozen had je dan altijd net een gaatje er tussen waardoor je perfect zicht had over de ene kant van het veld, maar waarbij je zelf bijna niet te raken was.quote:Op zaterdag 14 november 2009 03:10 schreef Gauner het volgende:
[..]
Klopt, sterker nog: Wasteland ís Brecourt, met minimale aanpassingen. Vind het zelf een leuke map, maar weet niet of het komt omdat het nu zo'n goeie map is of door de nostalgische herinneringen eraan. Was trouwens CoD 1.
Dat zei ik toch.quote:Op zaterdag 14 november 2009 08:18 schreef Biefstuk het volgende:
Jongens, is er dan niemand die call of duty 1 en uo heeft gespeeld?
Wasteland is hetzelfde als Brecourt. Alleen wat moderner
Snap ook niet waarom ik de enige ben die altijd een stinger meesleurt. Zoveel heb je toch niet aan die secondary weapons.quote:Op zaterdag 14 november 2009 12:53 schreef MPC60 het volgende:
Wat een jankerds hier over die killstreaks zeg.... moet je maar eens een potje met mij spelen... zelfs UAV heeft de tegenstander niet langer dan 10 seconden
Moet je een nieuw xbox profiel aanmakenquote:Op zaterdag 14 november 2009 13:02 schreef Rookert het volgende:
Kan je bij Singleplayer ook van profiel veranderen zodat je een New Game kan beginnen, terwijl iemand al bezig is met de Campaign? Broertje is namelijk al begonnen en ik wil zelf ook even kijken zonder zijn savegame te overwriten
Sorry, PC hierquote:Op zaterdag 14 november 2009 13:03 schreef Silv het volgende:
[..]
Moet je een nieuw xbox profiel aanmaken
Vind je ?quote:Op zaterdag 14 november 2009 13:02 schreef Silv het volgende:
[..]
Snap ook niet waarom ik de enige ben die altijd een stinger meesleurt. Zoveel heb je toch niet aan die secondary weapons.
Bij gebrek aan PC topic (verhoudingen zijn wel duidelijk hierquote:
Nog scheler, ik zat te kijken bij games & Consoles of er PC tussen stondquote:Op zaterdag 14 november 2009 13:13 schreef Gauner het volgende:
What are you talking aboet:
Call of Duty: Modern Warfare 2 (PC) #2
Iedereen faalt weleens (ik momenteel ook geregeld in de multiplayerquote:Op zaterdag 14 november 2009 13:14 schreef Rookert het volgende:
[..]
Nog scheler, ik zat te kijken bij games & Consoles of er PC tussen stondIk faal hier hard, bedankt
ghehequote:Op zaterdag 14 november 2009 13:14 schreef Rookert het volgende:
[..]
Nog scheler, ik zat te kijken bij games & Consoles of er PC tussen stondIk faal hier hard, bedankt
Klopt, alleen heette die map Chinatown geloof ik. Kwam mee met een patch als ik me niet vergis.quote:Op zaterdag 14 november 2009 12:40 schreef Gauner het volgende:
[..]
Dat zei ik toch.
Zat Carentan niet in MW1? Ik kan me zoiets herinneren dat ze die bij een vorige CoD ook erbij hadden gedaan omdat er veel vraag naar was.
Klopt, kwam met DLC. Vond hem alleen niet tofquote:Op zaterdag 14 november 2009 13:35 schreef RaptoR-X het volgende:
[..]
Klopt, alleen heette die map Chinatown geloof ik. Kwam mee met een patch als ik me niet vergis.
Vertelquote:Op zaterdag 14 november 2009 12:59 schreef deepart het volgende:
Whehe ik heb echt een perfecte killstreak indeling, niet gezond meer!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |