Ik stem op Geert en waar hij voor staat. Niet de apen erachter, dan zou namelijk geen enkele partij het stemmen waard zijn.quote:Op donderdag 12 november 2009 12:35 schreef L0t.. het volgende:
Wat een mongool![]()
En dan te bedenken hoeveel mensen hier op stemmen.
quote:Antoine Pierre Cornelis (Teun) van Dijck (Venlo, 13 september 1963) is een Nederlands politicus. Hij is sinds 30 november 2006 namens de Partij voor de Vrijheid lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal.
Van Dijck was voor zijn Kamerlidmaatschap bedrijfskundig ingenieur. Van 1993 tot 2006 woonde hij in Willemstad. Daar was hij organisatieadviseur en ondernemer. In de Tweede Kamer houdt Van Dijck zich bezig met Financiën, Economische Zaken en Rijksuitgaven.
Persoonlijk
Van Dijck is vanaf 2006 woonachtig in Venlo;
Hij is een jeugdvriend van Geert Wilders;
Is gehuwd met voormalig Miss Curaçao Jasmin Clifton en heeft twee kinderen;
Is saxofonist onder de artiestennaam Tony Saxofony
Is er eigenlijk wel een TK lid van de PVV met een authentiek Nederlandse partner?quote:
Jep, ze komen van alle kanten hoor!quote:Op donderdag 12 november 2009 12:39 schreef couleurs het volgende:
Ja maar!! Ja maar de Polen en de moslims in 2010!!!![]()
Tuurlijk, een partij heeft verder ook niemand nodig hequote:Op donderdag 12 november 2009 12:36 schreef RichardDawkins het volgende:
[..]
Ik stem op Geert en waar hij voor staat. Niet de apen erachter, dan zou namelijk geen enkele partij het stemmen waard zijn.
De PVV.quote:Op donderdag 12 november 2009 12:43 schreef TUFKAL het volgende:
Jammer dat ik op werk zit en niets heb gezien. Wat was er zo vermakelijk?
I know Fleur is niet knap maar heeft iets ontzettend geilsquote:Op donderdag 12 november 2009 12:36 schreef RichardDawkins het volgende:
[..]
Ik stem op Geert en waar hij voor staat. Niet de apen erachter, dan zou namelijk geen enkele partij het stemmen waard zijn.
Al mag ik Hero en Fleur ook behoorlijk. Fleur niet alleen om haar politieke kant moet ik bekennen hehe.
Allesquote:Op donderdag 12 november 2009 12:43 schreef TUFKAL het volgende:
Jammer dat ik op werk zit en niets heb gezien. Wat was er zo vermakelijk?
quote:Op donderdag 12 november 2009 13:09 schreef G.Fawkes het volgende:
Iemand een filmpje van het optreden?
Ja, stel je voor dat je op iemand stemt waar je het mee eens bent. Die 'proteststemmen' zijn walgelijk. Stem dan blanco. Nu heeft heel Nederland last van jullie stem op Wilders.quote:Op donderdag 12 november 2009 12:56 schreef Trekfiets het volgende:
[..]
I know Fleur is niet knap maar heeft iets ontzettend geilsEn ik stem ook op Wilders, natuurlijk ben ik het niet overal eens met hem, het is dan ook grotendeels een proteststem tegen het vuil wat er nu zit.
Hero 'ik sla de barman als ik geen drank meer krijg.' Ja, dat is inderdaad een topgozerquote:Op donderdag 12 november 2009 12:36 schreef RichardDawkins het volgende:
Al mag ik Hero en Fleur ook behoorlijk. Fleur niet alleen om haar politieke kant moet ik bekennen hehe.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |