Dat is een erg goed album geworden.quote:Op zaterdag 14 november 2009 13:48 schreef TeleluvR het volgende:
Them Crooked Vultures in de luisterpaal!
quote:Op zaterdag 14 november 2009 13:41 schreef TeleluvR het volgende:
Zal ik weer even voorspelbaar doen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Had vandaag nog het bonnetje van die wireless gevondenquote:Op zaterdag 14 november 2009 13:23 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Ik ook... voor de LP...
Maar eigenlijk moet ik dus het kabeltje voor de wireless haaks maken...
Had twee 195/45-15 voor 45 p/s.quote:Op zaterdag 14 november 2009 14:09 schreef allsystemshalt het volgende:
[..]
Valt wel mee tochligt er maar net aan wat voor eisen je aan je banden stelt.
quote:
63,nogwatquote:Op zaterdag 14 november 2009 14:21 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Flinke tank voor 125,-. Mijn tank is bij 42,- al vol.
een keer goed eten voor paar euro en ik kan er ook tegen aan! (geen auto, fiets ftw)quote:Op zaterdag 14 november 2009 14:21 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Flinke tank voor 125,-. Mijn tank is bij 42,- al vol.
quote:Op zaterdag 14 november 2009 14:26 schreef TeleluvR het volgende:
Fiets is echt handig als je op en neer wilt naar Friesland vanuit de randstad met twee gitaren! keigoed!
zitten toch wieltjes onder? gewoon met een touw achter de fiets knopen!quote:Op zaterdag 14 november 2009 14:29 schreef TeleluvR het volgende:
Want jij gaat je twin meenemen op de fiets?
Tenzij je een SansAmp hebt ofzo... Anders: jaquote:Op zaterdag 14 november 2009 14:28 schreef Ch.J.E_van_Hulthem het volgende:
oja, dadelijk generale repetitie voor het optreden vanavond, de geluidsman wilt me laten spelen direct over DI, maar daar ga ik een stokje voor steken, want als er iets levenloos klinkt...
Pics or did not happen!quote:Op zaterdag 14 november 2009 14:30 schreef Ch.J.E_van_Hulthem het volgende:
[..]
zitten toch wieltjes onder? gewoon met een touw achter de fiets knopen!
Whehe, ik had toen een keer 195/45-16 (als ik me niet vergis) Toyo Proxes T1-R voor 48 euro per stuk, de man waarbij ik de velgen had gekocht geloofde niet dat ik ze voor die prijs had kunnen krijgen, hij heeft me toen zelfs zijn inkoopprijzen laten zien, waren bijna 2x zo hoog... Leuke marketing, in Duitsland is Toyo een vrij goedkope (maar goeie) speler op de markt, in Nederland wordt dat als high-performance en exclusief merk neergezet...quote:Op zaterdag 14 november 2009 14:19 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Had twee 195/45-15 voor 45 p/s.
Mooie platte sportieve Nankangs
Pardon?quote:Op zaterdag 14 november 2009 16:41 schreef genakt het volgende:
zit er nog en eens een voedingkabel bij me nieuwe versterker
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |