hoppen: nooit gedaanquote:Op dinsdag 10 november 2009 09:56 schreef jslavenburg het volgende:
[..]
Nee je wilt gewoon frag hoppen en sprayhoer spelen
Dat is hetzelfde als zeggen dat uncharted 2 alleen online kicke is omdat het een uitdaging isquote:Op dinsdag 10 november 2009 10:08 schreef Heider00sje het volgende:
[..]
offline is geen uitdagingTegen andere spelers is natuurlijk veel toffer (omdat de gameplay langer houdbaar blijft)
Sowieso: offline vergelijken met online spelen.quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:14 schreef Trekfiets het volgende:
[..]
Dat is hetzelfde als zeggen dat uncharted 2 alleen online kicke is omdat het een uitdaging isJe mist alleen maar 80% van het spel dan.
Ik heb de demo op de 360 gespeeld, vond sowieso de graphics tegenvallen en kan met mijn pc ervaringen niet wennen aan FPS games op een console.quote:Op dinsdag 10 november 2009 15:51 schreef SouthernDiscomfort het volgende:
Laten we vooral niet gaan discussieren wat beter is. Een fps voor consoles of pc's, maar dat je daarom Bad company beoordeelt als een faal spel? Laat je oogkleppen voortaan maar thuis, vrind.
Ik heb het spel niet gekocht hoorquote:Op dinsdag 10 november 2009 09:46 schreef Loveless85 het volgende:
Anders had je ook maar ff 10 minuten verdiept in het spel vóór je het kocht. Dit is al weken bekend
Toch vind ik het ontzettend jammer.quote:Op dinsdag 10 november 2009 10:47 schreef ehqo. het volgende:
Lees je van tevoren even in dan, als dit soort zaken je werkelijk aan het hart gaan.
Daarom, zonde van het geld. Deze zaken waren al bekend voor de release.quote:Op dinsdag 10 november 2009 17:41 schreef Heider00sje het volgende:
[..]
Toch vind ik het ontzettend jammer.
Ik zie nu geen goede reden om over te stappen naar deeltje II. Sterker nog: MW2 komt in te veel opzichten tekort in vergelijking met het orgiineel om de overstap te maken.
Wat klaag je dan kankerdebielquote:Op dinsdag 10 november 2009 17:40 schreef Heider00sje het volgende:
[..]
Ik heb het spel niet gekocht hoor
quote:
Lijkt mij logisch dat je het spel niet koopt als het kut is?quote:
goldeneye007 is nog steeds redelijk houdbaarquote:Op dinsdag 10 november 2009 10:08 schreef Heider00sje het volgende:
[..]
offline is geen uitdagingTegen andere spelers is natuurlijk veel toffer (omdat de gameplay langer houdbaar blijft)
Steam is okee, shooters horen op de pc.quote:
Dedicated is ook beter, maar ze hebben het eruit geslooptquote:Op woensdag 11 november 2009 19:44 schreef Verbal het volgende:
[..]
Steam is okee, shooters horen op de pc.
Punt
(en wat is precies het verschil tussen dedicated en non-dedicated? Ik zou juist denken dat dedicated beter zou zijn? Zo klinkt het iig).
V.
Dedicated?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |