misschien heeft ie wel een hele grote piemolquote:Op maandag 9 november 2009 17:34 schreef Mooiiiiiii het volgende:
[..]
Ik zeg alleen maar dat ie misschien rijk is,verder niks
ms is hij gewoon lief en slaat hij gewoon geen vrouwenquote:Op maandag 9 november 2009 17:44 schreef JEEtjuuh het volgende:
[..]
misschien heeft ie wel een hele grote piemol
ik noem het beestje maar bij de naam![]()
Dat gaat er gewoon niet bij ze in hierboven he?quote:Op maandag 9 november 2009 17:46 schreef gomi het volgende:
[..]
ms is hij gewoon lief en slaat hij gewoon geen vrouwen
Jaja... hoe harder ze ontkennen....quote:Op maandag 9 november 2009 11:29 schreef Gert het volgende:
Beste mensen,
Leo is geattendeerd op het gerucht dat hij wat met Claire zou hebben en en dat hierover al enkele topics volgeschreven zijn.
Hij is daar niet zo blij mee, liet hij per mail weten.
Niet omdat hij afgezeken zou worden, want hij krijgt "een gunstige pers", en weet dat dit op FOK! ook weleens anders kan zijn.
Wél omdat het een volslagen uit de lucht gegrepen verhaal is, waarvan weliswaar de meesten wel dóórhebben dat het een fabeltje is, maar wat toch een eigen leven kan gaan leiden.
Voor zichzelf maak hem dat niet eens zo heel veel uit, al wordt hij liever met rust gelaten, maar het leven van Claire is al rumoerig genoeg en daar hoeven niet ook nog op niets gebaseerde geruchten zoals deze aan toegevoegd te worden.
Het is natuurlijk niet verboden om hier op elders opgeworpen geruchten in te gaan. Maar bij deze het vriendelijke verzoek namens Leo om verdere speculaties te laten voor wat ze zijn. Simpelweg omdat het echt complete onzin is.
quote:Op maandag 9 november 2009 11:44 schreef versabommie het volgende:
[..]
Iemand die al voor de bevalling gaat roepen op zijn eigen blog dat hij zich na de bevalling ( als zijn vaderschap aanvang neemt) flink tegoed gaat doen aan teveel alcohol is een slechte vader. Iemand die schreeuwd in huis ( Huub-gustig artikel in de prive) en iphones gooit in hetzelfde huis waar een kindje ligt te slapen = een kutvader! Iemand die huiselijk geweld op de moeder pleegt ( Claire op tv en in de bladen) is een kutvader!
De laatste 2 zijn natuurlijk nog op de stapel voor bewijs, de eerste is zijn eigen uitspraak!
En voor het geval er direct weer debielen zijn die dan weer volledig uit de lucht gerukt leugentjes over mijn persoontje gaan lopen schreeuwen om daarmee de aandacht te proberen af te leiden: Bullshit en offtopic, het gaat in dit topic om Huub en Claire!
ZO is het en niet anders!!!!quote:Op maandag 9 november 2009 13:07 schreef mazaru het volgende:
Ja zeg! Schei eens uit. Leo is de nieuwe lover van Claire, punt uit!!!
Het is gezegd, dus is het zo.
We gaan gewoon verder
Nou ga ik aan mezelf twijfelen. Wij zijn het toch nooit ergens over eens?quote:
Echte Soap verzusterdquote:Op maandag 9 november 2009 18:41 schreef mazaru het volgende:
[..]
Nou ga ik aan mezelf twijfelen. Wij zijn het toch nooit ergens over eens?
Zo zier je maar weer, de wonderen zijn de wereld nog niet uit..quote:Op maandag 9 november 2009 18:41 schreef mazaru het volgende:
[..]
Nou ga ik aan mezelf twijfelen. Wij zijn het toch nooit ergens over eens?
Jeweetwel, hij, die leuke vent waar ik zijn naam niet meer van mag noemen, anders heb ik Gert op mijn nekquote:
Nee hoor, Gert gaat daar weinig mee doen, anders zou Gert aan de fundamenten van FOK! komenquote:Op maandag 9 november 2009 18:52 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Jeweetwel, hij, die leuke vent waar ik zijn naam niet meer van mag noemen, anders heb ik Gert op mijn nek![]()
![]()
Oh oke, dus ik kan losgaan over Leoquote:Op maandag 9 november 2009 18:57 schreef versabommie het volgende:
[..]
Nee hoor, Gert gaat daar weinig mee doen, anders zou Gert aan de fundamenten van FOK! komen
quote:Op maandag 9 november 2009 19:04 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Oh oke, dus ik kan losgaan over Leo
Psies! Jij mag gewoon verder over die lieve nieuwe papa van Sophie!quote:Op maandag 9 november 2009 19:04 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Oh oke, dus ik kan losgaan over Leo
Voel me weer helemaal in mijn element, zat echt ff in een dipje hoor vanmiddag toen ik dat las dat ik niet meer over ...... mocht posten, nou oke laten we bij het begin beginnen, kent hupertje eigenlijk die ......... en wat zal hij er allemaal van vinden dat ....... claire al Poppetje noemt??? (ja, ik vind het echt een vent die koosnaampjes gebruikt zag zijn foto)quote:Op maandag 9 november 2009 19:17 schreef versabommie het volgende:
[..]
Psies! Jij mag gewoon verder over die lieve nieuwe papa van Sophie!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |