Je hebt dan toch meer aan een ochtendjas?quote:Op zaterdag 7 november 2009 17:46 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ja, voor 1 nachtje, maar als blijkt dat je een week moet blijven (al moet je daar tegenwoordig half dood voor zijn) dan zit je, of beter dan lig je
en als onderbroek zo leuk gezellig netje hahaha echt waar ze ook een kerstrollande in rollenquote:Op zaterdag 7 november 2009 17:44 schreef Dottey het volgende:
[..]
Als ik onverwachts in het ziekenhuis kom te liggen.. ik heb nooit een pyjama in mijn tas zitten. Meestal krijg je een mooie van daar met klittebandje.
Ik normaal ook maar in een ziekenhuis is dat toch niet heel handigquote:Op zaterdag 7 november 2009 17:49 schreef Dottey het volgende:
[..]
Ik kan dan ook niet naar huis om even te halen.. dus dat maakt niet uit of ik der een op de plank heb liggen of niet ^^.
Bovendien heb ik het idee dat ik mijzelf altijd ophang in een pyjama als ik draai in mijn slaap. Ik draai wel maar mijn pyjama gaat nooit mee. Dus als ik dan iets aan moet dan maar een topje en een short.
En als de nood aan de man komt, koopt iemand wel een pyjama voor me.quote:Op zaterdag 7 november 2009 17:49 schreef Dottey het volgende:
[..]
Ik kan dan ook niet naar huis om even te halen.. dus dat maakt niet uit of ik der een op de plank heb liggen of niet ^^.
Bovendien heb ik het idee dat ik mijzelf altijd ophang in een pyjama als ik draai in mijn slaap. Ik draai wel maar mijn pyjama gaat nooit mee. Dus als ik dan iets aan moet dan maar een topje en een short.
En dat ik dan gewoon nakend onder de ziekenhuislakens mijn ziekenbezoek lig te ontvangenquote:Op zaterdag 7 november 2009 17:49 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Je hebt dan toch meer aan een ochtendjas?
ja hahhaa ze is nu gebombadeerd tot kassakutjequote:
Ik lig zelden tot nooit iin het ziekenhuis. Laatste keer dat ik moest overnachten moet nog gebeuren.quote:Op zaterdag 7 november 2009 17:50 schreef Laysa het volgende:
[..]
Ik normaal ook maar in een ziekenhuis is dat toch niet heel handig
Dit jaar andere plannen en over 3 jaar is het dan pas weer mijn beurtquote:
komen wij een fruitmand brengenquote:Op zaterdag 7 november 2009 17:52 schreef Deisyy het volgende:
[..]
En dat ik dan gewoon nakend onder de ziekenhuislakens mijn ziekenbezoek lig te ontvangen
Dan ga ik over 3 jaar gewoon op de geur afquote:Op zaterdag 7 november 2009 17:52 schreef Mooiiiiiii het volgende:
[..]
Dit jaar andere plannen en over 3 jaar is het dan pas weer mijn beurtWij doen het om beurten n.l.
1 iemand van de fam onttrekt zich er al jaren aan
quote:
Die kut Huub weer natuurlijkquote:Op zaterdag 7 november 2009 17:52 schreef Mooiiiiiii het volgende:
[..]
1 iemand van de fam onttrekt zich er al jaren aan
nou Dottey, zou je toch aanraaien een leuke pyama te kopen het kan zo gebeuren hoor dat je erin ligt, had ik ook en ik had niet eens sloffen en een ochtendjas, en ik wilde natuurlijk degelijk ondergoed aan he, al die leuke dokters, heb het geweten mijn oudste doichter dacht dat ze lollig was, kreeg leuke met hartjes en koetjes en andere beestjes erop, had ze leuk voor me gekocht, lag ik dan pppfftttt in mijn koetjes onderbroek schaamde me dood.quote:Op zaterdag 7 november 2009 17:52 schreef Dottey het volgende:
[..]
Ik lig zelden tot nooit iin het ziekenhuis. Laatste keer dat ik moest overnachten moet nog gebeuren.
Alleen eens een dag opname gehad voor mijn knie, maar dat was het dan wel weer.
pffffieuw *afklopt*
hahahahaquote:Op zaterdag 7 november 2009 17:55 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Die kut Huub weer natuurlijk
Van de gluhwein of event keizersmarrenquote:Op zaterdag 7 november 2009 17:54 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dan ga ik over 3 jaar gewoon op de geur af
quote:Op zaterdag 7 november 2009 17:56 schreef Toverheks het volgende:
nou Dottey, zou je toch aanraaien een leuke pyama te kopen het kan zo gebeuren hoor dat je erin ligt, had ik ook en ik had niet eens sloffen en een ochtendjas, en ik wilde natuurlijk degelijk ondergoed aan he, al die leuke dokters, heb het geweten mijn oudste doichter dacht dat ze lollig was, kreeg leuke met hartjes en koetjes en andere beestjes erop, had ze leuk voor me gekocht, lag ik dan pppfftttt in mijn koetjes onderbroek schaamde me dood.
Die ook indd jaquote:Op zaterdag 7 november 2009 17:55 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Die kut Huub weer natuurlijk
nou buiten kan je roken hoorquote:Op zaterdag 7 november 2009 17:57 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Wat maakt het uit hoe je erbij ligt in een ziekenhuis, je ligt er vast niet om mooi te wezen denk ik dan maar!
Er is maar een ding dat telt, en dat is beter worden. Nou ja, eigenlijk nog iets, en dat is "Waar kan ik hier roken"
Nee Pietje zeg maar ff niks heel verstandigquote:
en: "Als die verpleegster maar niet mijn erectie ziet en er met een natte handdoek tegenaan klapt!"quote:Op zaterdag 7 november 2009 17:57 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Wat maakt het uit hoe je erbij ligt in een ziekenhuis, je ligt er vast niet om mooi te wezen denk ik dan maar!
Er is maar een ding dat telt, en dat is beter worden. Nou ja, eigenlijk nog iets, en dat is "Waar kan ik hier roken"
Plus waarom is mn laptop gejat?quote:Op zaterdag 7 november 2009 17:57 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Wat maakt het uit hoe je erbij ligt in een ziekenhuis, je ligt er vast niet om mooi te wezen denk ik dan maar!
Er is maar een ding dat telt, en dat is beter worden. Nou ja, eigenlijk nog iets, en dat is "Waar kan ik hier roken"
Ik ben bijverzekerd Bommie, een goede afhandeling zit in mijn pluspakketquote:Op zaterdag 7 november 2009 18:00 schreef versabommie het volgende:
[..]
en: "Als die verpleegster maar niet mijn erectie ziet en er met een natte handdoek tegenaan klapt!"
Ja, een notebook en i-net aansluiting, da's ook wel wat.quote:Op zaterdag 7 november 2009 18:01 schreef Laysa het volgende:
[..]
Plus waarom is mn laptop gejat?....fuck....
Ja same here maar dan nog zitten er van die croc trutten tussen die met een kutsmoesje komen zoals: ja maar ik ben getrouwdquote:Op zaterdag 7 november 2009 18:02 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik ben bijverzekerd Bommie, een goede afhandeling zit in mijn pluspakket
Ik vond je er eigenlijk wel kek bij liggen toenquote:Op zaterdag 7 november 2009 17:59 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Nee Pietje zeg maar ff niks heel verstandig
Ja, dat soort van eenkennigheid, daar moeten korte metten mee gemaakt wordenquote:Op zaterdag 7 november 2009 18:03 schreef versabommie het volgende:
[..]
Ja same here maar dan nog zitten er van die croc trutten tussen die met een kutsmoesje komen zoals: ja maar ik ben getrouwd
ja maar dat zegt dus niks...want dat is er wel...maar het is misschien niet zo verstandig om je laptop mee te nemen...want dat wordt onder je reet uitgejat vertelden ze me....en ik ga me op zeker zwaar vervelen met allleen boekenquote:Op zaterdag 7 november 2009 18:03 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ja, een notebook en i-net aansluiting, da's ook wel wat.
Kom ik wel langs om je voor te lezen (uit eigen werk). Geheid springen al je hechtingen één voor één losquote:Op zaterdag 7 november 2009 18:05 schreef Laysa het volgende:
[..]
ja maar dat zegt dus niks...want dat is er wel...maar het is misschien niet zo verstandig om je laptop mee te nemen...want dat wordt onder je reet uitgejat vertelden ze me....en ik ga me op zeker zwaar vervelen met allleen boeken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |