Ja, maar als je het over lelijk hebt...quote:Op vrijdag 6 november 2009 16:42 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Das waar, maar er zijn ook genoeg hulpmiddeltjes om het allemaal nog wat te laten lijken. En laten we wel wezen ,er zijn ook gewoon lelijke kutjes, en die zie je ook pas op het moment supreme.
Borsten is anders verhaal ja, daar zie je wel redelijk van wat voor vlees je in de kuip hebt. Kan hoogstens beetje gesmokkeld worden met een push-up of wat vulling, maar geen paar cupmaten
http://4gifs.com/gallery/d/135942-2/Padded_bra.gifquote:Op vrijdag 6 november 2009 16:39 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Wel droevig als je daar dán pas achter komt.
Weet je waar ik pas een slappe van krijg, uitstekende binnenste schaamlippen, van die flubberdingenquote:Op vrijdag 6 november 2009 16:16 schreef Geqxon het volgende:
Je moet voor de grap eens een dame uit je bed schoppen omdat je niet met haar lichaam tevreden bent. Wat een enorme klootzak ben je dan opeens!
Hypocriete kutwijven.!
Dat was precies het gifje dat ik in mn hoofd hadquote:
http://img.chan4chan.com/img/2009-09-22/FUUUUUUUUUUtits-522.jpgquote:Op vrijdag 6 november 2009 16:49 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Dat was precies het gifje dat ik in mn hoofd had
En ik kan me best voorstellen dat je daar iets van zegt als je met zo'n meisje in bed beland
Al is dat natuurlijk wel anders dan een micropenis
Zat het zelf ook al de hele tijd te denkenquote:Op vrijdag 6 november 2009 16:16 schreef Geqxon het volgende:
Je moet voor de grap eens een dame uit je bed schoppen omdat je niet met haar lichaam tevreden bent. Wat een enorme klootzak ben je dan opeens!
Hypocriete kutwijven.!
Dit is inderdaad wel waar. Maar ja, het is menselijk gedrag. Overigens moeten we niet vergeten dat dit internet is en een persoonlijk ideaal al snel wordt geëxtrapoleerd naar de dagelijkse werkelijkheid. Ik heb ook mijn voorkeuren, maar er zijn in de praktijk nuancerende factoren.quote:Op vrijdag 6 november 2009 16:16 schreef Geqxon het volgende:
Je moet voor de grap eens een dame uit je bed schoppen omdat je niet met haar lichaam tevreden bent. Wat een enorme klootzak ben je dan opeens!
Maar daar hoef je neukenderwijs dan weer niet zoveel van te merken.quote:Op vrijdag 6 november 2009 16:42 schreef Loveless85 het volgende:
Das waar, maar er zijn ook genoeg hulpmiddeltjes om het allemaal nog wat te laten lijken. En laten we wel wezen ,er zijn ook gewoon lelijke kutjes, en die zie je ook pas op het moment supreme.
Wat een subtiele psychologische terreur zit jij toch te plegen, joh.quote:Op vrijdag 6 november 2009 16:42 schreef Copycat het volgende:
[..]
Gelijk heb je.
Je moet natuurlijk ook pas wat eisen als je zelf ook aan hoge eisen voldoet.
Neuh klopt, maar kan wel een turn-off zijnquote:Op vrijdag 6 november 2009 18:04 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Maar daar hoef je neukenderwijs dan weer niet zoveel van te merken.
True, er zijn mooiere en beperkt fraaie varianten.quote:Op vrijdag 6 november 2009 18:09 schreef Loveless85 het volgende:
Neuh klopt, maar kan wel een turn-off zijn
Als je het topic hebt doorgelezen dan zul je merken dat daar de meningen nogal over verdeeld zijn, het is alleen een stomme vraag in jouw wereld waarin beperkt inlevingsvermogen een grote rol lijkt te spelen.quote:Op vrijdag 6 november 2009 18:07 schreef Loodje het volgende:
Niet vervelend bedoeld maar wat een stomme vraag, tuurlijk krijgt ie een kans, waarom niet. Size doesn't matter it's what you do with it:)
Klopt gedeeltelijk.quote:Op vrijdag 6 november 2009 18:37 schreef Dipkip het volgende:
Ik denk dat mannen net zo goed op vrouwen afknappen wegens fysieke kenmerken. Alleen zijn het mannen, dus ze doen het dan wel eerst nog even met die vrouw, want ja een gat blijft een gat en de moeite is al gedaan.
Vervolgens wordt het feit dat ze niet terugbellen etc. door vrouwen uitgelegd als bindingsangst / player zijn, en de mannen laten dat zo want het klinkt gewoon beter dan 'ik heb een wijf met een doos als die van een zeekoe liggen pompen'.
Gevaarlijke vrouw. Je hebt ons te goed door. You'll need to go.quote:Op vrijdag 6 november 2009 18:37 schreef Dipkip het volgende:
Ik denk dat mannen net zo goed op vrouwen afknappen wegens fysieke kenmerken. Alleen zijn het mannen, dus ze doen het dan wel eerst nog even met die vrouw, want ja een gat blijft een gat en de moeite is al gedaan.
Vervolgens wordt het feit dat ze niet terugbellen etc. door vrouwen uitgelegd als bindingsangst / player zijn, en de mannen laten dat zo want het klinkt gewoon beter dan 'ik heb een wijf met een doos als die van een zeekoe liggen pompen'.
Heb jij een lineaal op zak om het te meten?quote:Op donderdag 5 november 2009 23:45 schreef VeerEli het volgende:
Tja,,je hebt klein, en je hebt klein.
Als het eentje van 13cm ofzo is en ik zou hem héél leuk vinden, zou ik denk ik niet weggaan alleen om zn piemeltjeMaar ik zou wel FLINK balen
En als het echt een ieniemienie is (lees: ongeveer onder de 13 cm) dan denk ik dat ik wel echt heel hard afknap.....hoe erg het ook is eigenlijk![]()
Maar als ik een jongen écht heel leuk vind in de zin van dat ik er een toekoms mee zou zien of écht in de wolken zou zijn, dan zou ik gewoon een vibrator aanschaffen om veel mee te doen samen enzo..
Reden a kan ik heel goed snappen. Reden b snap ik ook wel natuurlijkquote:Op vrijdag 6 november 2009 18:43 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Klopt gedeeltelijk.
Als ik zou daten met een vrouw die een cupje C veinst met allerlei hulpstukken en na een paar dates in bed blijkt dat ze eigenlijk zo plat als een stuiver is zou ik wss wel doen (mits verder wel acceptabel), maar gok dat het daarna niet meer word.
Om de reden dat je je a) bekocht voelt, en b) ik niet op kleine borsten val.
Maar als het echt een vrouw is met onhygiënische doos, of schaamlippen tot op d'r knieën, dan pas ik sowieso. Dan maar avondje aan de handkar
Niet op zak, hij ligt in de keukenla.quote:Op vrijdag 6 november 2009 19:18 schreef Drinky het volgende:
[..]
Heb jij een lineaal op zak om het te meten?
Dat vooral.quote:Op vrijdag 6 november 2009 18:07 schreef Loodje het volgende:
Niet vervelend bedoeld maar wat een stomme vraag, tuurlijk krijgt ie een kans, waarom niet. Size doesn't matter it's what you do with it:)
En hoe lang is dat? 13cm?quote:Op vrijdag 6 november 2009 19:47 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Niet op zak, hij ligt in de keukenla.
en JA ik heb gekeken hoe lang 13 cm is verdorie!![]()
'Size doesn't matter'quote:Op vrijdag 6 november 2009 19:49 schreef Blush007 het volgende:
[..]
Dat vooral.
Al zijn er aan klein toch wel grenzen.
Ergens wel. Maar dan praat ik toch wel over <10 cm hoor.quote:Op vrijdag 6 november 2009 19:56 schreef stbabylon het volgende:
[..]
'Size doesn't matter'
'Maar niet te klein'
'Oh, dus size DOES matter'
Onder de 10cm is ook wel erg klein. Net zoals cup AA erg klein is.quote:Op vrijdag 6 november 2009 19:59 schreef Blush007 het volgende:
[..]
Ergens wel. Maar dan praat ik toch wel over <10 cm hoor.
Daaromquote:Op vrijdag 6 november 2009 20:02 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Onder de 10cm is ook wel erg klein. Net zoals cup AA erg klein is.
Niet dat er iets mis met Cup AA is.quote:Op vrijdag 6 november 2009 20:03 schreef Blush007 het volgende:
[..]
Daarom![]()
* Blush007 blij is met haar cupmaat
Ja, maar dan klopt de uitspraak dus niet hequote:Op vrijdag 6 november 2009 19:59 schreef Blush007 het volgende:
[..]
Ergens wel. Maar dan praat ik toch wel over <10 cm hoor.
Mochten ze willenquote:Op vrijdag 6 november 2009 09:51 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Verbazingwekkend hoeveel gemiddelden er eigenlijk zijn als het gaat om penisformaten. Alsof degene die het gemiddelde post zijn eigen maat als gemiddelde aanhoudt, zou je haast denken.
Neuh, maar als ik jou over je liefde voor monsterlullen hoor praten, vraag ik me af hoe wijd je kut wel niet is.quote:Op vrijdag 6 november 2009 14:49 schreef Copycat het volgende:
[..]
Je moet het ook niet persoonlijk oppakken.
Waarvoor veel dank.quote:Op vrijdag 6 november 2009 14:31 schreef Dipkip het volgende:
Het was trouwens maar 1 klap, niet dat ik mezelf volkomen in mekaar heb laten stampen ofzo. Maar eentje is genoeg, dus ben ik hem gesmeerd en heb ik het verhaal online gekwakt. Real sophisticated likeik weet wel dat het niet chique is maar steeds als er een kleine piemel topic op fok is moet ik gewoon even gepost hebben.
Hoe lang dat is? 13 cm. Niet zo langquote:
Stel het gemiddelde is 13 cm (las ik hierboven ergens), dan is het niet alleen niet absurd klein, maar ook gewoon niet klein. Een gemiddelde kan nooit absoluut klein zijn.quote:Op vrijdag 6 november 2009 23:53 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Hoe lang dat is? 13 cm. Niet zo lang
Maar oke jij je zin, ook niet absurd klein ofzo. Maar ik zei toch dat ik iemand met 13 cm wel een kans zou gevenMaar wel zou balen. Naja sorry, ik heb 'm liever wat groter. Jullie hebben toch ook voorkeuren qua borsten
Uiteraard, maar dat is dan je persoonlijke voorkeur. Daarover heeft geen statistisch gegeven iets te zeggen natuurlijk.quote:
Toen ik een x tegen een ex (duh) zei dat ik liever cup D in mijn handen had nadat ze me vroeg hoe ik haar borsten (A) vond kreeg ik een klap voor mijn harsesquote:Op vrijdag 6 november 2009 23:53 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Hoe lang dat is? 13 cm. Niet zo lang
Maar oke jij je zin, ook niet absurd klein ofzo. Maar ik zei toch dat ik iemand met 13 cm wel een kans zou gevenMaar wel zou balen. Naja sorry, ik heb 'm liever wat groter. Jullie hebben toch ook voorkeuren qua borsten
Hmhm, maar maakt het verschil of je om statische of voorkeursredenen op je piemol wordt afgewezen?quote:Op zaterdag 7 november 2009 00:07 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Uiteraard, maar dat is dan je persoonlijke voorkeur. Daarover heeft geen statistisch gegeven iets te zeggen natuurlijk.
Even hypothetisch gesproken in het licht van dit onderwerp zou dat voor mij zeker wel verschil maken. Het zou verschil maken omdat in het eerste geval het (gevoelsmatig) zou gaan om een fysieke tekortkoming. In het tweede geval zou het echter gaan om een mismatch tussen twee mensen.quote:Op zaterdag 7 november 2009 00:17 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Hmhm, maar maakt het verschil of je om statische of voorkeursredenen op je piemol wordt afgewezen?
Ik had het precies andersom, ze had een c en ik vond dat kleiner mooier wasquote:Op zaterdag 7 november 2009 00:08 schreef pisnicht het volgende:
[..]
Toen ik een x tegen een ex (duh) zei dat ik liever cup D in mijn handen had nadat ze me vroeg hoe ik haar borsten (A) vond kreeg ik een klap voor mijn harses
Ik geef toch mijn mening? En IK vind 13cm WEL kleinquote:Op vrijdag 6 november 2009 23:57 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Stel het gemiddelde is 13 cm (las ik hierboven ergens), dan is het niet alleen niet absurd klein, maar ook gewoon niet klein. Een gemiddelde kan nooit absoluut klein zijn.
Hahahaha ah gossiequote:Op zaterdag 7 november 2009 00:08 schreef pisnicht het volgende:
[..]
Toen ik een x tegen een ex (duh) zei dat ik liever cup D in mijn handen had nadat ze me vroeg hoe ik haar borsten (A) vond kreeg ik een klap voor mijn harses
Oke duidelijkquote:Op vrijdag 6 november 2009 23:53 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Hoe lang dat is? 13 cm. Niet zo lang
Maar oke jij je zin, ook niet absurd klein ofzo. Maar ik zei toch dat ik iemand met 13 cm wel een kans zou gevenMaar wel zou balen. Naja sorry, ik heb 'm liever wat groter. Jullie hebben toch ook voorkeuren qua borsten
Mweheh. Ik beloof dat ik mijn krachten alleen voor het goede aan zal wenden. Mijn ambitie is wereldvrede. Tenzij ik premenstrueel ben natuurlijk.quote:Op vrijdag 6 november 2009 18:44 schreef Garisson72 het volgende:
Gevaarlijke vrouw. Je hebt ons te goed door. You'll need to go.
kutexcuusquote:Op zaterdag 7 november 2009 18:07 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Mweheh. Ik beloof dat ik mijn krachten alleen voor het goede aan zal wenden. Mijn ambitie is wereldvrede. Tenzij ik premenstrueel ben natuurlijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |