Anders misschien ff speuren in het uggs topic, daar moeten ze erg vaak betalen aan de deur, iig als ik er eens een keer lurkquote:Op vrijdag 6 november 2009 14:51 schreef Tegan het volgende:
Damn, maar ik ben waarschijnlijk niet degene die het ontvangt als het volgende week pas komt (of later). Denk dat ik wel een mailtje krijg van TNT Pakketbezorgers oid, met de vraag of je het wil betalen, terugsturen of vernietigen, alledrie met andere kosten. Heb zoiets ooit gelezen bij iemand anders.
Misschien handig om erbij te melden wat je aan konad spullen hebt dan? Welke plates, welke lakjes e.d.quote:Op vrijdag 6 november 2009 16:31 schreef Tegan het volgende:
Alleen de Konad staat er niet bij.
Heb er een aantal met alleen bloemetjes enzo erop, maar ik gebruik ze toch niet echt vaak genoeg. Iemand interesse?
yep,dat bedoel ikquote:Op vrijdag 6 november 2009 16:55 schreef Crientj het volgende:
Boh";{
Dat stempelsetje pakt de meeste lakjes niet.
Ik weet niet of je het tegen mij hebt, Maar de antwoorden:quote:Op vrijdag 6 november 2009 17:04 schreef MinderMutsig het volgende:
Ik heb er geen last van.![]()
Troubleshooting:
Heb je het stempeltje een beetje gevijld en ontvet voor gebruik?
Wat voor nagellakremover gebruik je om de plate en stempel schoon te maken?
Zit je met je vingers aan de stempel?
Welke lak gebruik je om te stempelen?
Werk je snel genoeg?
Geen stempellak? Ow. Nou dat is nog een hele uitdaging om een lakje te vinden dat goed stempelt. Goh, dan zal de gemiddelde koper zo'n setje snel in de hoek smijten.quote:Op vrijdag 6 november 2009 17:06 schreef Tammymara het volgende:
En MMascha, Bij deze setjes zat geen stempellak, Bij die vorige wel maar deze zijn alleen schraper,stempel en plaatje. En ik weet niet of je het tegen mij hebt maar ik ga straks ook Colour and go proberen, Heb ik de meeste van.Moet alleen nog beslissen welke onderkleur......
Reactie van Lief: 'dat moet jij toch ook niet gaan zitten doen...quote:Op vrijdag 6 november 2009 15:51 schreef Lindytje het volgende:
Lief is niet blij als ze straks thuis komt.... Ik heb het hele buisje glitters over de grond/bank laten vallen... dat kan ik ook alleen doen...![]()
quote:Op vrijdag 6 november 2009 17:08 schreef Tammymara het volgende:
[..]
Ik weet niet of je het tegen mij hebt, Maar de antwoorden:
Yep!
Groene fles van kruidvat, geen idee hoe het heet
Nee
Gewone colour and go of van de etos, witte.
Lak op plaatje,schrapen,lak op stempel, lak op nagel zo'n 6 seconden
Eens. Heel mooi kleurtje.quote:Op vrijdag 6 november 2009 17:16 schreef snkr-xxx het volgende:
Ik zit weer even op de iPhone, proberend alles bij te lezen, maar jemig wat mooi Linnie20v! Moest ik me toch even voor aanmelden om dat te zeggen :-)
Leuk!quote:Op vrijdag 6 november 2009 17:16 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Reactie van Lief: 'dat moet jij toch ook niet gaan zitten doen...'
Zo zijn mijn nagels nu:
[ afbeelding ]
(niet zo heel netjes, maar ik vind het idee wel leuk! En het kleurtje roze ook)
Dit waren de glitters op de grond...![]()
[ afbeelding ]
Ik heb het zachtjes gedaan, maar wel zorgen dat je het hele vlak hebt gehad.quote:Op vrijdag 6 november 2009 17:37 schreef Mirjam het volgende:
hoe doe je die stempel precies opruwen?
gewoon met een vijl er een paar keer overheen raggen?
of juist heel zachtjes?
ik heb dat ook heel veel! ik heb heel veel effen lakken op met glitters enzo zonder konad omdat ze zo vreselijk mooi zijnquote:Op vrijdag 6 november 2009 17:03 schreef Linnie20v het volgende:
@ Tegan, die man matte van China Glaze is alleen voor een matte kale nagel he
De echte matte topcoat van CG is Matte Magic.
Mijn nagels nu, I loooove de kleur!! In het echt issie veel mooier though
Ik wil nu zelfs niet meer stempelen zo mooi vind ik het
[ afbeelding ]
Dankje!quote:Op vrijdag 6 november 2009 18:10 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Leuk!
Jouw lief is een Ze? just asking, not intruding...vind het tof!
ik kreeg er gisteren ook al 8 binnen, is 12 in 2 dagen niet genoegquote:Op vrijdag 6 november 2009 18:28 schreef Linnie20v het volgende:
@ Kleintje, yay voor Atlantis!!
Ik zie maar 4 lakjes, is dat alles?![]()
whehe
quote:Op vrijdag 6 november 2009 18:28 schreef Linnie20v het volgende:
@ Kleintje, yay voor Atlantis!!
Ik zie maar 4 lakjes, is dat alles?![]()
whehe
ik ook niet, ik heb trindquote:Op vrijdag 6 november 2009 18:57 schreef Mirjam het volgende:
ohjee, ik heb nog nooit bubbels gehad met een topcoat
mooi hoorquote:Op vrijdag 6 november 2009 19:08 schreef Kleintje19 het volgende:
[..]
ik ook niet, ik heb trind![]()
[ afbeelding ]
hij is echt uber rozemét glitters, mijn ultieme meisjesdroom
![]()
ja ik ben helemaal whiii als ik glitters zie, ik heb nu atlantis voor me neus staan want hij is zooooo glitterigquote:Op vrijdag 6 november 2009 19:09 schreef Mirjam het volgende:
[..]
mooi hoorik ben echt glitterfreak
Ik word ook opgewonden van Thunderbirdquote:Op vrijdag 6 november 2009 19:11 schreef Kleintje19 het volgende:
[..]
ja ik ben helemaal whiii als ik glitters zie, ik heb nu atlantis voor me neus staan want hij is zooooo glitterig![]()
ik ga nu ink suede eraf halen, al is hij niet echt mat meermaar ik las dat dat dus kan komen door water (handen wassen) maar maakt niet uit hij is nog steeds mooi, ik ga nu thunderbird op doen, mannen schijnen opgewonden worden van rood
Next best thing na ruby pumps: Rimmel 60 seconds movie star!quote:Op vrijdag 6 november 2009 19:13 schreef Mirjam het volgende:
atlantis heb ik hier ook staan![]()
weet je wat je moet hebben?
ruby pumps.
soo good
zo'n mooie diepe warme chique geile kleurquote:Op vrijdag 6 november 2009 19:13 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Ik word ook opgewonden van ThunderbirdDie is uit de Retrodiva collectie en al die lakjes zijn
![]()
Thunderbird is gewoon een geweldige kleur!
mwoaaah i must know!quote:Op vrijdag 6 november 2009 19:16 schreef Daph_ het volgende:
Kleintje! Ik heb misschien een webshop die Zoya ultra glitter verkoopt gevonden, ben nog in afwachting van een reactie! Maar dan komen ze uit de VS, dat scheelt al enorm qua wisselkoers.. I'll keep you posted!
Ik heb vorige week 7 + 4 + 6 + 2 nieuwe lakjes binnen gekregen op een dag, dus 12 in 2 dagen is nog niet zo ergMoet er wel bij zeggen dat die 7 een bestelling waren van Transdesign en dat ik de rest gewoon in de winkel gekocht heb.. En verder kom ik eigenlijk nooit in de winkel dus ik denk dat we wel kunnen stellen dat dit een uitzonderlijke nagellakdag was
Ja echt zo onwijs mooi.. Bij mijn volgende bestelling bij Transdesign komen 6 flesjes retrodiva mee!!quote:Op vrijdag 6 november 2009 19:18 schreef Kleintje19 het volgende:
[..]
zo'n mooie diepe warme chique geile kleur![]()
[ afbeelding ]
rubypumps vind ik ook erg gaaf
True truequote:Op vrijdag 6 november 2009 19:21 schreef Kleintje19 het volgende:
[..]
mwoaaah i must know!
ik wil de astra![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
ik had er vorige week al 8 bij transdesign besteld, en de zondag erop (paar dagen later) vond ik dat deze 4 er nog wel bij konden, ik heb het verdiend
Onmogelijkquote:Op vrijdag 6 november 2009 19:21 schreef Puckzzz het volgende:
Net de foto's gemaakt. Ik ben écht over mijn houdsbaarheiddatum heen
Nou deze is echt een beetje rozeachtig, niet echt paars, of anders heeeeeel licht paars.. Nummer weet ik niet, ben bij vriendje dus ik kan het ook niet opzoekenquote:Op vrijdag 6 november 2009 19:30 schreef Kleintje19 het volgende:
pompous is gaaf![]()
![]()
![]()
k heb ook een grape sorbet maar die lijkt meer paars, maar die van mij is dan al eeuwen oud.. nr 307... welk nr heeft die van jou?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |