Oja, van Ruud. Dat was het. Hoewel ik me meer de naam herinner dan haar stem en doen en laten.quote:Op donderdag 5 november 2009 08:46 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Zat toch ook als domme sidekick bij Wout! En deed ook iets voor de show van Giel. En ze doet af en toe AVRO Nachtdienst. Kan haar echt niet uitstaan.
nee, bij giel nietquote:Op donderdag 5 november 2009 08:54 schreef Roel_Jewel het volgende:
Kunnen artiesten ook nog eigen nummers zingen
Ik ben daarvoor al afgehaakt, houd het gewoon niet vol met die knakkerquote:Op donderdag 5 november 2009 08:57 schreef Roel_Jewel het volgende:
Nou, daar was het WAUW WAUW WAUW alweer.
De jongen heeft wel smaak. Het is alleen dat hij het ook bij onmeunige bagger roept.quote:Op donderdag 5 november 2009 09:07 schreef -Hans- het volgende:
Vond het wel tof dat Giel zo enthousiast is over de Temper Trap. Daarna ben ik ook weer weggezapt
Juist. En dan dit soort dingen:quote:Op donderdag 5 november 2009 09:13 schreef on_air het volgende:
[..]
De jongen heeft wel smaak. Het is alleen dat hij het ook bij onmeunige bagger roept.
Een soort the boy who cries wolf. Nooit weten wanneer het nou echt zo is.
Dat is Giel. Diep met z'n vuist op bepaalde momenten. Heel diep.quote:Dat vond hij vrijdag ook van die kiss coverband, die hij in de freaknacht vervolgens helemaal de grond in stampte, beetje jammer
Jup, en dat is wel erg jammer want vroeger... gaf hij nog eerlijk een mening over een plaat, maar tegenwoordig is zelfs de grootste bagger helemaal tof bij hem.quote:Op donderdag 5 november 2009 09:13 schreef on_air het volgende:
[..]
De jongen heeft wel smaak. Het is alleen dat hij het ook bij onmeunige bagger roept.
Een soort the boy who cries wolf. Nooit weten wanneer het nou echt zo is.
Ik dacht even zand tussen mijn tenen te voelen.quote:Op donderdag 5 november 2009 10:23 schreef Sersjee het volgende:
Met dit weer Jack Johnson draaien... Je zou toch meteen een punthekje opzoeken...
NEM moet echt dood. Kan niet. Helemaal dood gedraaid. Wat een onmeunige schijtplaat is het onderhand.quote:
quote:NEM moet echt dood. Kan niet. Helemaal dood gedraaid. Wat een onmeunige schijtplaat is het onderhand.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |