nee duurt meestal een dag of wat.quote:Op zondag 15 november 2009 18:01 schreef mrkrul het volgende:
Heeft iemand al fotootjes gezien op de website. Bij mij werkt dat niet.
quote:Op zondag 15 november 2009 17:22 schreef computergirl het volgende:
Irritant:
langzame lopers die naast elkaar bijna de hele weg innnemen en dan ook aan de zijkant zo lopen
<O><O><O><O><O><O><O><O>
met de ellebogen wijd zodat je er echt niet langs kan
Irritant2:
lopers die muziek-oortjes in hebben zodat ze zich niet bewust zijn dat iemand wil inhalen
Irritant3:
lopers die midden op de weg stilstaan bij waterposten
Irritant4:
lopers die gelijk na de finish gaan stilstaan zodat de rest ook stilvalt.
Misschienquote:Op zondag 15 november 2009 22:26 schreef ForrestX het volgende:
De 7H zijn og niet goed en wel voorbij...komt de volgende alweer:
Doet iemand deze trouwens nog op 6 december: Olympisch Stadionloop ?
Ligt eraan. Als je meedoet voor de gezelligheid en de ervaring is het te overleven. Als je toch al een snelle tijd wilt neerzetten is het flink storend. Maar dit zijn wel beelden vanuit de bypass deelnemers. De gekleurde startvakken waren niet zo druk als hier op de foto (gelukkig).quote:Op zondag 15 november 2009 22:34 schreef dyna18 het volgende:
Is het nog wel leuk om in zulke drukte te lopen?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
http://www.ad.nl/ad/nl/17(...)Nijmegen.dhtml#photo
Inderdaad, die vertragingen vandaag waren echt irritant. En maar betalen voor de trein.quote:Op zondag 15 november 2009 21:54 schreef DeeBee het volgende:
Zo, duurde een eeuwigheid om in Nijmegen te komen (9:33 de trein, 12:10 daar), echt 45 minuten gewacht op Breda.Dus dat was een goed begin, zeker met de wind en regen toen, maar ik zag al op m'n telefoon dat die gelukkig leek weg te drijven als de start zou zijn in Nijmegen.
Jezus, dat ding ja tussen 7 en 8 km. Ik had van tevoren een beetje vals plat verwacht, maar dit sloeg nergens op.quote:Op zondag 15 november 2009 23:18 schreef star_gazer het volgende:
Vooral die ene heuvel waar je, zodra je bocht omgaat, ineens een gigantisch dal + berg hebt. Super
Dat dus, in de gekleurde vakken was er genoeg ruimte om langs mensen te gaan. Wel een paar keer gehad dat een 2 mensen opeens naast elkaar gingen lopen toen ik erdoorheen wildequote:Op zondag 15 november 2009 22:55 schreef beertenderrr het volgende:
[..]
Misschienis in de buurt en lijkt me wel leuk om rond de bosbaan te lopen.
[..]
Ligt eraan. Als je meedoet voor de gezelligheid en de ervaring is het te overleven. Als je toch al een snelle tijd wilt neerzetten is het flink storend. Maar dit zijn wel beelden vanuit de bypass deelnemers. De gekleurde startvakken waren niet zo druk als hier op de foto (gelukkig).
De rest trouwens ook gefeliciteerd met de mooie tijden![]()
En dan wel gelijk met Dibaba oplopenquote:Op maandag 16 november 2009 10:55 schreef ForrestX het volgende:
Volgend jaar gewoon 1.10 invullen...of 42.03
Ik zag een stukje ervan op tv, wat ging die hard. Ze haalde nog Marco Gielen in en ik weet dat dit een bekende atleet is (geweest?)quote:Op maandag 16 november 2009 11:31 schreef djayzz het volgende:
[..]
En dan wel gelijk met Dibaba oplopen
...een rondje er omheen...en dan de eindsprint in zetten...quote:Op maandag 16 november 2009 11:31 schreef djayzz het volgende:
[..]
En dan wel gelijk met Dibaba oplopen
Ik heb er nog niks van gezien, staat vast wel ergens op het grote boze internetquote:Op maandag 16 november 2009 11:50 schreef e-runner het volgende:
[..]
Ik zag een stukje ervan op tv, wat ging die hard. Ze haalde nog Marco Gielen in en ik weet dat dit een bekende atleet is (geweest?)
en dan achteruit de finish overquote:Op maandag 16 november 2009 11:53 schreef ForrestX het volgende:
[..]
...een rondje er omheen...en dan de eindsprint in zetten...
ps...3000e post!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |