Dan laat je je assistent die toch doen ?quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:26 schreef Xummon het volgende:
ik wordt ondertussen alleen een beetje ziek van al die persconferencies, bijna iedere wedstrijd wel raak
voor en na de wedstrijd
Geld misschien ofzo? Ik weet het ook nietquote:Op dinsdag 3 november 2009 13:30 schreef Jorwol het volgende:
Trouwens hè, soms heb je de keuze om een speler naar een specialist te sturen of bij gewoon door de physio's te laten behandelen... Waarom zou je in godsnaam een speler niet naar een specialist sturen?
Ja moet je ff bij team preferences doen.quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:29 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Dan laat je je assistent die toch doen ?
bij belangrijke wedstrijden (toppers en deby's wil ik ze wel doen) maar als ik tegen ploegen onderin moeten vind ik ze echt onnodigquote:Op dinsdag 3 november 2009 13:29 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Dan laat je je assistent die toch doen ?
Je moet je geld gewoon uitgeven voor die datumquote:Op dinsdag 3 november 2009 14:01 schreef PLAE@ het volgende:
Ik haat het om na elk goed seizoen 7 miljoen af te moeten dragen aan dividend. Zo krijg ik nooit een fatsoenlijk transferbudget(FM2009).
thanks, zal me daar ook eerdaags registeren - zag al wat info voorbij komen in PM'squote:Op dinsdag 3 november 2009 13:13 schreef Xummon het volgende:
[..]
ik heb deze oproep ook op het forum met de naam die wij niet mogen noemen geplaatst
quote:Op dinsdag 3 november 2009 07:54 schreef MaleDuck het volgende:
Reddiablo, misschien weeet jij hoe het zit met het effect van een youth academy, heb je dan meer kans op goede regens, of wordt de kwaliteit van de regens bepaald door de reputatie of is het geheel random?
Oke dank je DaMart, dat leek mij ook wel, maar ik weet niet hoe het speltechnisch in elkaar steekt.quote:Op dinsdag 3 november 2009 09:11 schreef DaMart het volgende:
Volgens mij is het een combinatie. Hoe beter je youth academy, hoe meer kans dat je een regen met goede potentie krijgt. Maar aan de andere kant, kan ook bij clubs met minder goede jeugdaccomodaties een toekomstige ster verschijnen bij de regens.
Serieus gast. KO-PEN.quote:Op dinsdag 3 november 2009 16:05 schreef maffemaniak het volgende:
Ik heb hem giser gedownload maar kon hem niet installeren!![]()
Terwijl hij toch 2,6 gig groot was!
Heeft iemand een goede torrent link voor mij via pm misschien?
Misschien ben je wel een hele goede manager!quote:Op dinsdag 3 november 2009 16:07 schreef ganzenherder het volgende:
Damn is FM 2010 nou zo makkelijk of zijn de spelers van VVV zo overdreven goed?
Ik sta 5e na 24 wedstrijden, een beetje teveel van het goede imo
Doe je toch iets goed, hoeveel doelpunten krijg je tegen? Heb je zelf een tactiek gemaakt?quote:Op dinsdag 3 november 2009 16:07 schreef ganzenherder het volgende:
Damn is FM 2010 nou zo makkelijk of zijn de spelers van VVV zo overdreven goed?
Ik sta 5e na 24 wedstrijden, een beetje teveel van het goede imo
Ben ik eigenlijk helemaal met je eens. Heb de hele serie vanaf 99 origineel. Helaas zit ik in een financiele dip, dus 50 euro voor een spelletje heb ik even niet! Dan dus maar downloaden!quote:
29 voor 22 tegenquote:Op dinsdag 3 november 2009 16:12 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Doe je toch iets goed, hoeveel doelpunten krijg je tegen? Heb je zelf een tactiek gemaakt?
Counter voetbal werkt inderdaad heel effectief in dit spel. Aanvallend voetbal wordt zeer hard afgestraft heb ik gemerkt, een wedstrijd domineren kan bijna niet meer zonder dat je daarbij doelpunten om je oren krijgt.quote:Op dinsdag 3 november 2009 16:20 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
29 voor 22 tegen![]()
Ik speel weer met mijn 4-1-3-2 tactiek die in FM 2009 ook zo goed werkte. Ik speel bijna elke wedstrijd op de counter, puur omdat het zoveel punten oplevert. Verder heb ik niet zoveel specifeke dingen ingesteld, dat maakt het ook wel een beetje vreemd dus.
Honda is de vooruitgschoven spelmaker en dan de lange bal hanteren. Maar Honda is niet vaak doorslaggevend eigenlijk, spelers als Van Dessel Takak en Boymans weten vreemd genoeg vaker een wedstrijd te beslissen
ik doe het ook altijd, maar volgens mij had het met moraal te maken.quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:30 schreef Jorwol het volgende:
Trouwens hè, soms heb je de keuze om een speler naar een specialist te sturen of bij gewoon door de physio's te laten behandelen... Waarom zou je in godsnaam een speler niet naar een specialist sturen?
Ik dacht altijd dat het vooral een duurder grapje wasquote:Op dinsdag 3 november 2009 16:58 schreef Bow het volgende:
[..]
ik doe het ook altijd, maar volgens mij had het met moraal te maken.
De spelers willen liever rusten dan geopereerd worden (wat een specialist eigenlijk is) en dat heeft dus invloed op het moraal.
Zo heb ik er nooit naar gekeken.. ik kies altijd gewoon de optie waarmee hij het snelst fit isquote:Op dinsdag 3 november 2009 16:58 schreef Bow het volgende:
[..]
ik doe het ook altijd, maar volgens mij had het met moraal te maken.
De spelers willen liever rusten dan geopereerd worden (wat een specialist eigenlijk is) en dat heeft dus invloed op het moraal.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |