Helemaal mee eens. Ik vind het ook zo erg van die Astrid dat ze alles onder het "macaroni maken" plompverloren deelt met Cynthia....alsof die Cynthia er totaal niet toe doet in het verhaal. Nou is dat ook wel zo; maar zo bot hoef je ook weer niet te zijn!quote:Op zondag 1 november 2009 21:34 schreef Duderella het volgende:
Arme Cynthia.
Astrid maar kwelen en kirren en niemand die eraan denkt om Cynthia te vragen hoe zíj het vindt. Gelukkig is ze niet stapelverliefd en heeft ze er vrede mee, maar wat afschuwelijk dat het niet eens in Wim of Astrid opkomt dat zij er ook nog is.
Ik ook en je krijgt er ook een Lexus bij, maar die is waarschijnlijk van haar pa.quote:Op zondag 1 november 2009 21:38 schreef Roberto258 het volgende:
En ik denk serieus dat Neeltje de goede keuze is voor Wietse, bij haar praatte hij zowaar en ze hadden het leuk samen, prima toch. Als ik hem was had ik haar ook gekozen![]()
En dan wil 'ie kleine Saskia (quote:Op zondag 1 november 2009 21:40 schreef _Ruby_ het volgende:
Zou me ook niks verbazen als Peter geen van beiden kiest.. de 1 te druk en de ander te stil
Ja dat heeft ze ook aan zichzelf te danken. Ze roept het met haar hele houding over zich af. Dat vind ik juist zo intens treurig. Die berusting, het wegcijferen en totaal geen enkele verwachting hebben wat betreft anderen. Ik vraag me af wat ze allemaal heeft meegemaakt dat ze zó onzichtbaar kan zijn dat zelfs in een 'wedstrijd' de tegenstander haar in vertrouwen neemt.quote:Op zondag 1 november 2009 21:38 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Dat ben ik wel met je eens, maar dat heeft ze ook een beetje aan zichzelf te danken. Dat is geen verwijt. Ze kan daar niets aan doen. Maar iemand die zichzelf zo op de achtergrond plaatst wordt op den duur automatisch als zodanig behandeld. Zeker omdat de gevoelens tussen Wim en Astrid zo duidelijk en sterk zijn. Liefde maakt blind.
Dat was inderdaad een domme fout van hem om haar weg te sturen. Zij was toch wel echt de leukste hoor.quote:Op zondag 1 november 2009 21:41 schreef marcodej het volgende:
[..]
En dan wil 'ie kleine Saskia () toch terug!
idd, als je het zo stelt wordt ze zelfs niet eens als concurrentie gezien !quote:Op zondag 1 november 2009 21:42 schreef Duderella het volgende:
[..]
Ja dat heeft ze ook aan zichzelf te danken. Ze roept het met haar hele houding over zich af. Dat vind ik juist zo intens treurig. Die berusting, het wegcijferen en totaal geen enkele verwachting hebben wat betreft anderen. Ik vraag me af wat ze allemaal heeft meegemaakt dat ze zó onzichtbaar kan zijn dat zelfs in een 'wedstrijd' de tegenstander haar in vertrouwen neemt.
Ik pasquote:Op zondag 1 november 2009 21:29 schreef pufje het volgende:
Voor de vrouwen: Als je voor de rest van jou leven op een onbewoond eiland moest samenwonen met een boer, welke boer dan? Je mag er maar eentje kiezen.![]()
Ps: Wietse heeft een grote lul.
Klinkt misschien een beetje hard, maar zij is toch ook gewoons te lelijk om een man te krijgen?quote:Op zondag 1 november 2009 21:42 schreef Duderella het volgende:
[..]
Ja dat heeft ze ook aan zichzelf te danken. Ze roept het met haar hele houding over zich af. Dat vind ik juist zo intens treurig. Die berusting, het wegcijferen en totaal geen enkele verwachting hebben wat betreft anderen. Ik vraag me af wat ze allemaal heeft meegemaakt dat ze zó onzichtbaar kan zijn dat zelfs in een 'wedstrijd' de tegenstander haar in vertrouwen neemt.
Vanuit mannelijk perspectief gezien lijkt mij Peter als vrouw zijnde de ergste om wat mee te hebben. Daarna denk ik Wim ( norse stugge vent volgens mij ), dan Wietse ( Erg saai ), dan Jos ( Is nogal een gladjakker volgens mij ). Dan vind ik Hans nog het sympathiekst. Vriendelijke gozer is dat en die twee vrouwen van hem passen ook echt bij die gast. Vooral die Jojanneke.quote:Op zondag 1 november 2009 22:02 schreef geppie het volgende:
Wat ik niet helemaal begreep: wat heeft Cynthia met die brief gedaan die ze geschreven had? Of laat ze hem pas lezen bij het keuzemoment? Of wanneer ze weg moet?
Ik snapte ook niet waarom ze niet de eer aan zichzelf hield, ik was hem mooi gepeerd tijdens die motorrit van die andere.
En die WietseIk zou helemaal gek van die gozer worden
Hahahaha, ja!!! 'Toe dan, zeg het dan, hup, toe nou!!'quote:Op zondag 1 november 2009 21:12 schreef Lov1 het volgende:
Wim en Astrid!!!!!![]()
Was net iedereen net zoals ik bij dat stilte-moment van Wim en Astrid naar de tv aan het roepen? 'Zeg het dan!'
Ik vond dat echt erg om te zien jaquote:Op zondag 1 november 2009 21:34 schreef Duderella het volgende:
Arme Cynthia.
Astrid maar kwelen en kirren en niemand die eraan denkt om Cynthia te vragen hoe zíj het vindt. Gelukkig is ze niet stapelverliefd en heeft ze er vrede mee, maar wat afschuwelijk dat het niet eens in Wim of Astrid opkomt dat zij er ook nog is.
Ik zit nu naar de herhaling te kijken, denk dat je gelijk hebt.quote:Op zondag 1 november 2009 22:11 schreef Mip1988 het volgende:
Wietse kan duidelijk niet wachten tot hij Neeltje eenmalig vol kan blaffen, die vervolgens snel haar biezen zal pakken omdat ze Wietse-land toch niet zo leuk vond.
quote:ik moest bijna overgeven zeg bij die Hans. geen enkel woord wattie zei klonk echt gemeend. Jo knuppelt em neer bij het keuze momentdie blik!
Ze ziet een motor, een leuke oldtimer, een mooie auto een kalig huis en nog wat luxe en geilt op het geld wat op de bank staat, overduidelijkquote:Wim op de motor was cool! alleen niet met zo'n wijf achteropals ik niet beter wist had ik gedacht dat het een pot was. Cynthia
was een figuur is dat. aan de ene kant vind ik het knap dat ze het probeert maar aan de andere kant..
welke man wil zoiets nou?
Ídd, type versieren, verwennen, neuken en hop de volgende.quote:Jos is een gladde viespeuk, ik dacht het al die tijd al maar nu komt duidelijk z'n ware aard naar boven. 'Hapje van Jos'
Dat gevoel heb ik ook bij Astrid. Niet met deze woorden maar wel dat ze haar leven een beetje zat was en meer verliefd is geworden op een nieuw bestaan dan op Wim zelf.quote:Op zondag 1 november 2009 22:20 schreef Loedertje het volgende:
Ze ziet een motor, een leuke oldtimer, een mooie auto een kalig huis en nog wat luxe en geilt op het geld wat op de bank staat, overduidelijk
Ik zou dan Jos kiezen.quote:Op zondag 1 november 2009 21:29 schreef pufje het volgende:
Voor de vrouwen: Als je voor de rest van jou leven op een onbewoond eiland moest samenwonen met een boer, welke boer dan? Je mag er maar eentje kiezen.![]()
Ps: Wietse heeft een grote lul.
ja ze ging er niet op inquote:Op zondag 1 november 2009 22:11 schreef Mip1988 het volgende:
Jos is een gladde viespeuk, ik dacht het al die tijd al maar nu komt duidelijk z'n ware aard naar boven. 'Hapje van Jos'
misschien hebben ze t onderling er wel over gehad en heeft Cynthia aangegeven dat ze Wim niet meer hoeft? En hebben ze dat er uitgelaten zodat het wat voor meer 'ophef' zou zorgen?quote:Op zondag 1 november 2009 22:14 schreef sheotah het volgende:
[..]
Ik vond dat echt erg om te zien ja![]()
Niet netjes ook, van Astrid.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |