SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 1 november 2009 18:30 schreef omg-rmc het volgende:
SBS 6![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! ©yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
quote:Op zondag 1 november 2009 18:29 schreef DoorgestokenKaart het volgende:Het was de MISLUKTE 'aanslag' op de Koninklijke familie :) op Koninginnedag. Een hoop bla bla. Slechts een handjevol doden. En dat verkiest SBS6 als meest WERELDSCHOKKENDE gebeurtenis aller tijden.
nee, ~3000 doden schokkender vinden dan ~230.000 (tsunami)quote:Op zondag 1 november 2009 18:29 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
wereldschokkende gebeurtenissen aller tijden.
Sensatietv is mooie televisie. Vooral als SBS6 het ook nog eens uitzendt. Die weten namelijk de castratie van een hond tot een wereldschokkende gebeurtenis te verhevelen.
Enfin, de lijst telt af, vanaf nummer 25. Schokkende gebeurtenissen waarvan je bij jezelf denkt, DAT DIT KAN IN DE WERELD komen voorbij. Woede en verdriet overheersen, dat was althans de mening van de voice-over.
De ontknoping nadert. Nummer 5, nummer 4, nummer 3 en...
NUMMER 2. Tot mijn verbazing stonden de aanslagen op 11 september 2001 op de tweede plek. Vreemd, vond ik. Een gebeurtenis DIE ZIJN WEERGA NIET KENT. Ruim 3000 doden. Al met al een geslaagde aanslag, al zeg ik het zelf.
Vervolgens komt, logischerwijs, nummer 1 voorbij. Wat ik toen zag kon ik niet geloven. Het was de MISLUKTE 'aanslag' op de Koninklijke familie :) op Koninginnedag. Een hoop bla bla. Slechts een handjevol doden. En dat verkiest SBS6 als meest WERELDSCHOKKENDE gebeurtenis aller tijden. Een schande.
Klacht: <10 doden schokkender vinden van >3000 doden.
Mja inderdaad. Zo had ik het nog niet eens bekeken, maar dat feit is eigenlijk al best triest jaquote:Op zondag 1 november 2009 18:37 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Ik vond dat vorige week ook tenenkrommend ja. Eigenlijk sowieso belachelijk om dergelijke gebeurtenissen te rangschikken op erg, erger, ergst.
nee, ~230.000 doden schokkender vinden dan ~6.000.000 WWII (holocaust)quote:Op zondag 1 november 2009 18:41 schreef Drinky het volgende:
[..]
nee, ~3000 doden schokkender vinden dan ~230.000 (tsunami)
Holocaust is fakequote:Op zondag 1 november 2009 18:42 schreef omg-rmc het volgende:
[..]
nee, ~230.000 doden schokkender vinden dan ~6.000.000 WWII (holocaust)
nee, ~6.000.000 doden schokkender vinden dan de ~6.000.001 dinosauriërs bij de meteorietinslag.quote:Op zondag 1 november 2009 18:42 schreef omg-rmc het volgende:
[..]
nee, ~230.000 doden schokkender vinden dan ~6.000.000 WWII (holocaust)
Die was letterlijk wereldschokkendquote:Op zondag 1 november 2009 18:50 schreef Aestivate het volgende:
[..]
nee, ~6.000.000 doden schokkender vinden dan de ~6.000.001 dinosauriërs bij de meteorietinslag.
6.000.000 doden schokkender vinden dan de kwaliteit van SBSquote:Op zondag 1 november 2009 18:42 schreef omg-rmc het volgende:
[..]
nee, ~230.000 doden schokkender vinden dan ~6.000.000 WWII (holocaust)
...Ik moest lachenquote:Op zondag 1 november 2009 20:09 schreef Appelknaller het volgende:
[..]
Die was letterlijk wereldschokkend![]()
![]()
Gast?!quote:Op zondag 1 november 2009 20:09 schreef Appelknaller het volgende:
[..]
Die was letterlijk wereldschokkend![]()
![]()
Je bedoelt verheffenquote:Op zondag 1 november 2009 18:29 schreef DoorgestokenKaart het volgende: Die weten namelijk de castratie van een hond tot een wereldschokkende gebeurtenis te verhevelen.
Je was erbij betrokken?quote:Op zondag 1 november 2009 18:29 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
Ruim 3000 doden. Al met al een geslaagde aanslag, al zeg ik het zelf.
Voor zo'n opmerking werd ik gebannedquote:
quote:Op zondag 1 november 2009 18:30 schreef omg-rmc het volgende:
SBS 6![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
QFTSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |