Dat wil moeilijk lukkenquote:Op maandag 2 november 2009 16:57 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Maar wat the deal met dronken rukken?
quote:Op zondag 1 november 2009 15:00 schreef Equites het volgende:
Ik heb me hier ook een kater waar je bang van wordt
quote:Op zondag 1 november 2009 15:27 schreef szalony het volgende:
![]()
moge het een les voor de volgende keer zijn
quote:
Bedankt, Laffer.quote:Op maandag 2 november 2009 18:58 schreef laffer het volgende:
dit topic verdient een gratis kick, voor degene die nog even willen lachen
In welke stad was jij op stap, en wat voor merk jas heb je ontvangen?quote:Op maandag 2 november 2009 19:44 schreef Alices het volgende:
AaahhhSchattig hoor!
Ik herinner me ook een avond dat een jongen zijn jas aan mij aanbood en zei dat ik hem mocht houden! Was jij dat?
Nee.. heb hem ook netjes terug gegevenquote:Op maandag 2 november 2009 21:17 schreef Hoerenkots het volgende:
[..]
In welke stad was jij op stap, en wat voor merk jas heb je ontvangen?De kans schat ik op < 1% dat jij diegene bent aan wie ik mijn jas gegeven heb, gezien het aantal 'herkenbaar' reacties in dit topic.
Verdere uitleg?quote:Op zaterdag 7 november 2009 14:40 schreef Hoerenkots het volgende:
Ik heb mijn jas terug!
Mevrouw heeft via het bedrijf waar ik werk contact opgenomen. Ik had mijn bedrijfspas nog in mijn jaszak zitten. Afgelopen donderdag met haar afgesproken in de kroeg en jas terug gegeven. De avond begon mooi maar eindigde helaas wat minder. Nu zit ik met gemengde gevoelens.
waarom eindigde hij minder? en beschrijving van dame in kwestie?quote:Op zaterdag 7 november 2009 14:40 schreef Hoerenkots het volgende:
Ik heb mijn jas terug!
Mevrouw heeft via het bedrijf waar ik werk contact opgenomen. Ik had mijn bedrijfspas nog in mijn jaszak zitten. Afgelopen donderdag met haar afgesproken in de kroeg en jas terug gegeven. De avond begon mooi maar eindigde helaas wat minder. Nu zit ik met gemengde gevoelens.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |