Zou ook wel raar zijn als jij een wifebeater zou zijnquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:22 schreef Kally het volgende:
[..]
Ach ik ben liever minder zedelijk dan een wifebeater![]()
jajaquote:
quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:24 schreef versabommie het volgende:
[..]
Zou ook wel raar zijn als jij een wifebeater zou zijn
Ja maar als 2 vrouwen elkaar in de haren vliegen is dat toch niet hetzelfde...quote:
Het is het combineren van de diverse keukens.... dus een vleugje franse keuken met wat aziatisch erbij bijvoorbeeld.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:03 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Ik ben niet hip Lea dus wat is Fusion cooking. De naam komt mij vaag bekend voor, maar weet echt niet wat het inhoudt.
Ja ik had m als een van de eersten gezien en ik vind hem erg raar....quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:04 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Oh Leandra,
Heb jij die posting van Ian nog gezien? Hoe denk jij hierover?
Ach als het ene vrouwtje op een eftelinglaaf lijktquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:28 schreef versabommie het volgende:
[..]
Ja maar als 2 vrouwen elkaar in de haren vliegen is dat toch niet hetzelfde...
Ohwja... youtubefilmpje... kijk ff over die kastnicht heen! Gewoon lekker een fitnessfilmpje![]()
Ah van dattum, dan doe ik dat volgens mij heel vaakquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:29 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het is het combineren van de diverse keukens.... dus een vleugje franse keuken met wat aziatisch erbij bijvoorbeeld.
Sushi met pasta, om maar eens wat raars te noemen.
Ik vond het ook raar....zelfs nog tegen kally gezegd....quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:31 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja ik had m als een van de eersten gezien en ik vind hem erg raar....
Hij zou zelf nooit Jasper zeggen, maar wie zit daar in Duitsland dan die zo'n post in keurig NL zou kunnen doen??
Laat ik het zo stellen, het zou een Ian garpje kunnen zijn, maar mijn gedachten zijn vandaag toch meerdere malen naar die post afgedwaald
Hij heeft iemand achter z'n computer die boodschap laten sturen naar Fok!? Hij logt natuurlijk automatisch in en degene die het gedaan heeft weet niet dat zijn voornaam hier niet bekend is?quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:31 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja ik had m als een van de eersten gezien en ik vind hem erg raar....
Hij zou zelf nooit Jasper zeggen, maar wie zit daar in Duitsland dan die zo'n post in keurig NL zou kunnen doen??
Laat ik het zo stellen, het zou een Ian garpje kunnen zijn, maar mijn gedachten zijn vandaag toch meerdere malen naar die post afgedwaald
Ik zei toch dat je hip was met je Bami met Carpaccioquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:31 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ah van dattum, dan doe ik dat volgens mij heel vaak
huh ? Waar gaat het over?quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:32 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Hij heeft iemand achter z'n computer die boodschap laten sturen naar Fok!? Hij logt natuurlijk automatisch in en degene die het gedaan heeft weet niet dat zijn voornaam hier niet bekend is?
Ian, iemand vertelde dat hij een ongeluk heeft gehad, niet ernstig maar wel dusdanig dat hij voorlopig niet kon posten.quote:
De post staat hier: [RLS SC # 342] Voor al uw dialecten.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:32 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Hij heeft iemand achter z'n computer die boodschap laten sturen naar Fok!? Hij logt natuurlijk automatisch in en degene die het gedaan heeft weet niet dat zijn voornaam hier niet bekend is?
Ik heb hem nog nooit betrapt op dit soort grapjes, dat geloof ik dus eigenlijk nietquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:35 schreef Leandra het volgende:
[..]
De post staat hier: [RLS SC # 342] Voor al uw dialecten.
Er zijn 2 mogelijkheden:
of hij logt idd niet uit en iemand heeft voor hem gepost, maar dan is dat Jasper in de onschuld van de poster gebeurd.
of hij haalt een grapje met ons uit en doet dat eigenlijk vrij strak, iig zo strak dat er verwarring over ontstaat.
Nee daarom, maar goed, volgens jou is z'n zus op visite??quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:36 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik heb hem nog nooit betrapt op dit soort grapjes, dat geloof ik dus eigenlijk niet
Grapje lijkt me sterk, zulke zwakzinnige humor lijkt me niet zijn ding...quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:35 schreef Leandra het volgende:
[..]
De post staat hier: [RLS SC # 342] Voor al uw dialecten.
Er zijn 2 mogelijkheden:of hij logt idd niet uit en iemand heeft voor hem gepost, maar dan is dat Jasper in de onschuld van de poster gebeurd. of hij haalt een grapje met ons uit en doet dat eigenlijk vrij strak, iig zo strak dat er verwarring over ontstaat.
Dat idd, niks voor Ian.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:37 schreef versabommie het volgende:
Grapje lijkt me sterk, zulke zwakzinnige humor lijkt me niet zijn ding...
Nee, bij z'n werkgever van twee jaar geleden werkte volgens mij zijn zus ook. Die zit voor zover ik het mij kan herinneren ook in Duitsland.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:37 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee daarom, maar goed, volgens jou is z'n zus op visite??
Jasper bedoel je?quote:
Geen idee, als ik meer wist zou ik 't je zeggen. Heb 't meteen achter neergelegd, misschien kent Gert 'm wat beter.quote:
Nee, net of jij zo'n leuke voornaam hebt!quote:
Ja okay, en redelijk in de buurt dus neem ik aan.....quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:38 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Nee, bij z'n werkgever van twee jaar geleden werkte volgens mij zijn zus ook. Die zit voor zover ik het mij kan herinneren ook in Duitsland.
Nope, kan 't wel aanvragen bij een FA. Zal eens een poging wagen.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:39 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Hij kan natuurlijk ook gewoon even gebeld hebben en z'n usernaam en ww hebben doorgegeven met de boodschap om dit even te posten. Kun jij ip-adressen checken Pietje?
quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:40 schreef versabommie het volgende:
[..]
Nee, net of jij zo'n leuke voornaam hebt!
Jasper weet ik, dat is ooit in een DGK-SC een keer besproken.... heel lang geledenquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:39 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Geen idee, als ik meer wist zou ik 't je zeggen. Heb 't meteen achter neergelegd, misschien kent Gert 'm wat beter.
Toe Lea, maak jij eens een puik beterschap topic voor schnitzeltjequote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:41 schreef Leandra het volgende:
[..]
Jasper weet ik, dat is ooit in een DGK-SC een keer besproken.... heel lang geleden
quote:
Van trekken wor je doof... met je stomme naam!quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:41 schreef Laysa het volgende:
[..]
...je trekt alles uit zn context hoor........en ja...mijn naam is mooi
ja hoor heel volwassenquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:44 schreef versabommie het volgende:
[..]
Van trekken wor je doof... met je stomme naam!
Dat bewaar ik voor buiten het forumquote:
Dus toch een fittie!quote:
Nu begrijp ik alles,doof en ziende blind,ik vergeef,vergeef vergeefquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:44 schreef versabommie het volgende:
[..]
Van trekken wor je doof... met je stomme naam!
Donequote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:43 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Toe Lea, maak jij eens een puik beterschap topic voor schnitzeltje
Geen idee of we nu juist meer of minder weten dan voorheenquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:46 schreef yvonne het volgende:
Waar de post mee gedaan is is ook een duits IP iig.
Geweld is ook een teken van domheid ...quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:47 schreef Laysa het volgende:
[..]
ik doe niet aan Man beating...ik doe sowieso niet aan wat voor beating dan ook
Slaap lekkerquote:
We wachten maar rustig af, 't was gelukkig niet zo heel ernstig als ik het bericht mag geloven.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:46 schreef yvonne het volgende:
Waar de post mee gedaan is is ook een duits IP iig.
Daar heb je wel een puntquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:48 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Geen idee of we nu juist meer of minder weten dan voorheen.
Moet je hoesten of heb je buikpijn. 't Is wat onduidelijk zoquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:55 schreef versabommie het volgende:
Volgens mij begin ik de taco-hoest te krijgen... of gewoon buikgriep..
Taco-hoest onduidelijkquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:56 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Moet je hoesten of heb je buikpijn. 't Is wat onduidelijk zo
Ik wilde eigenlijk weten of het van hetzelfde ip kwam als waar Ian altijd mee post, dat zou enige duidelijkheid geven.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:48 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Geen idee of we nu juist meer of minder weten dan voorheen.
Denk dat ik morgen meer duidelijkheid hebquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:56 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Moet je hoesten of heb je buikpijn. 't Is wat onduidelijk zo
Iedere nieuwe dag geeft meer duidelijkheid over de vorige en roept daarmee tegelijkertijd weer meer vragen op dan beantwoord kunnen worden.quote:Op zondag 1 november 2009 00:00 schreef versabommie het volgende:
[..]
Denk dat ik morgen meer duidelijkheid heb
Nathasia zou zeggenquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 23:55 schreef versabommie het volgende:
Volgens mij begin ik de taco-hoest te krijgen... of gewoon buikgriep..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Beterschap
Love music!
Mwah denk dat dit vraagstuk gewoon morgen opgelost isquote:Op zondag 1 november 2009 00:01 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Iedere nieuwe dag geeft meer duidelijkheid over de vorige en roept daarmee tegelijkertijd weer meer vragen op dan beantwoord kunnen worden.
Anders maken we ook gewoon een topic voor jou hoorquote:Op zondag 1 november 2009 00:02 schreef versabommie het volgende:
[..]
Mwah denk dat dit vraagstuk gewoon morgen opgelost is
quote:Op zondag 1 november 2009 00:02 schreef Mooiiiiiii het volgende:
[..]
Nathasia zou zeggen
Natte asia zegt zoveel allemaal bullshitSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. BeterschapYou can't deny laughter; when it comes, it plops down in your favorite chair and stays as long as it wants.
Slaap lekker beebquote:
ik maak me al heel lang me niet meer druk...leven is veuls te leuk daarvoorquote:Op zondag 1 november 2009 00:03 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Slaap lekker Laysa. Vergeet niet je bloedverdunners te nemen en maak je vooral niet druk
No fucking wayquote:Op zondag 1 november 2009 00:04 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Anders maken we ook gewoon een topic voor jou hoor
Slaap lekker, dingquote:Op zondag 1 november 2009 00:05 schreef Laysa het volgende:
[..]
ik maak me al heel lang me niet meer druk...leven is veuls te leuk daarvoor![]()
quote:Op zondag 1 november 2009 00:05 schreef Laysa het volgende:
[..]
ik maak me al heel lang me niet meer druk...leven is veuls te leuk daarvoor![]()
quote:Op zondag 1 november 2009 00:06 schreef versabommie het volgende:
[..]
No fucking wayAls ik ziek ben dan hou ik het mooi achter op de fora
Don't feed the dingo's enzo
Eenschquote:Op zondag 1 november 2009 00:04 schreef Kally het volgende:
[..]
Natte asia zegt zoveel allemaal bullshit
Tja het is haloween, zou zo maar kunnenquote:
Het sterft hier ook van de heksen op het forum ( nee niet jijquote:Op zondag 1 november 2009 00:17 schreef Kally het volgende:
[..]
Tja het is haloween, zou zo maar kunnen
quote:Op zondag 1 november 2009 00:18 schreef versabommie het volgende:
[..]
Het sterft hier ook van de heksen op het forum ( nee niet jij)
Kijk je wel uit dat ze je bezem niet jatten, het openbaar vervoer is echt niet te doen tegenwoordigquote:
Nah dan heb ik mijn auto nogquote:Op zondag 1 november 2009 00:20 schreef versabommie het volgende:
[..]
Kijk je wel uit dat ze je bezem niet jatten, het openbaar vervoer is echt niet te doen tegenwoordig
werd ik geroepen??quote:Op zondag 1 november 2009 00:18 schreef versabommie het volgende:
[..]
Het sterft hier ook van de heksen op het forum ( nee niet jij)
Jij bent te lief voor een heksquote:
Ja we misten jequote:
je bent en blijft mijn favoriet hequote:
trsute scatti, ik blijf nog heel ff want heb een lol (al is het in mijn eentje) zie die hele streams in het water vallen ( oh dat was het al) wordt er echt lacherig van en ik blow niet eensquote:Op zondag 1 november 2009 00:25 schreef Laysa het volgende:
ze is zekers te lievvvvv.....alles opgeruimd hier ....Tjauwwwww
quote:Op zondag 1 november 2009 00:25 schreef Toverheks het volgende:
[..]
je bent en blijft mijn favoriet heen kally is ook heul lief
Dag lieverd slaap lekker en spreek je morgen echt nog hoorquote:Op zondag 1 november 2009 00:25 schreef Laysa het volgende:
ze is zekers te lievvvvv.....alles opgeruimd hier ....Tjauwwwww
quote:
psies, dat bedoel ik!quote:
Moet jij niet ergens een baby eten?quote:
Ik lig de hele avond al slap op de bank van het lachen om het commentaar erop, heb nog nooit zo'n kneuterig zooitje meegemaaktquote:Op zondag 1 november 2009 00:27 schreef Toverheks het volgende:
[..]
trsute scatti, ik blijf nog heel ff want heb een lol (al is het in mijn eentje) zie die hele streams in het water vallen ( oh dat was het al) wordt er echt lacherig van en ik blow niet eens
Maar jij ook hoor heerlijke bommenleggert van mequote:
*ROARRRR* ... je maakt mijn dagquote:Op zondag 1 november 2009 00:30 schreef Kally het volgende:
[..]
Maar jij ook hoor heerlijke bommenleggert van me
O...dan onmaak ik hem nu evenquote:Op zondag 1 november 2009 00:31 schreef versabommie het volgende:
[..]
*ROARRRR* ... je maakt mijn dag![]()
Je voelt je zo superieur hequote:Op zondag 1 november 2009 00:30 schreef versabommie het volgende:
[..]
Moet jij niet ergens een baby eten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |