quote:Op woensdag 4 november 2009 05:01 schreef Nachtraaf het volgende:
63 62, kan niet wachten tot ice lance @ lvl 66.
Ik moest echt kei- en keihard lachen toen in dat stripje zag.quote:Op woensdag 4 november 2009 01:59 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Holydin wordt totaal gepwnd door een Fear van de Warlock, nadat ie talloze keren de "Immolate" van de Lock "Cleansed" (aka geen dmg krijgt) , en totaal de tering in gebeukt wordt door de Lock
Mijn mage is 69 maar vind er niet zoveel aan. Misschien maar weer eens oppakken na de patch, dat van die elemental klinkt wel tofquote:Op woensdag 4 november 2009 10:37 schreef SharQueDo het volgende:Tijd om mijn mage ook maar te levelen
Next patch perma Water Elemental
heeft niks met ally's te maken, maar met de realm. Bij ons is het dus net andersom. Je bent gewoon kansloos als je bij ons horde bent. Ik kan me niet herinneren dat wij ooit WG met succes verdedigd hebben en dat gebeurt regelmatig met de allies bij ons.quote:Op woensdag 4 november 2009 11:07 schreef Atreidez het volgende:
Gisteravond voornl. zitten pvp'n, Strand of the Ancients had ik nooit gezien, zo ook niet Isle of Conquest. Grappige bg's, alleen vooral met die grote bg's verlies je gewoon 90% van de tijd als je ally bentDat was vroeger zo, en dat is gewoon nog steeds zo.. Alleen WSG en AB kan je met geluk en een goed groepje nog een beetje pwnen.
Als mage lvlen is niet zo heel tof. Maar als lvl 80 wordt het vet.quote:Op woensdag 4 november 2009 10:58 schreef ufopiloot het volgende:
[..]
Mijn mage is 69 maar vind er niet zoveel aan. Misschien maar weer eens oppakken na de patch, dat van die elemental klinkt wel tofMaargoed, dan zal hij qua kracht wel generfd worden en qua tanken zal het ook wel snel over zijn
Haha, kan onze eerste ToTGc10 nog herinneren, Gewoon lekker chille met gormok beginnen opeens is ie op 30% komen de 2 wormen al binnen lopen, Helemaal stil op vent, opeens hoor je zo een paar kreten van WTF!!! LOLLLL.quote:Op woensdag 4 november 2009 12:11 schreef CocaColaLight het volgende:
Blijft leuk een casual guild
Gisteren hadden we een dag over dus hadden ze verzonnen dat we totc 10 hc zouden gaan doen.
Dit hebben we al eens eerder meegemaakt maar dat was geen succes. Van de beasts was de eerste niet eens zo vriendelijk om te gaan liggen.
Blijbaar is iedereen er toch op vooruit gegaan met zijn / haar gear. En voor de verandering zat iedereen op te letten. Ik moet toegeven dat een avond whipen en progres zien niet eens zo erg is. We raiden normaal tot 23:00 en daar zijn de meesten dan ook erg strikt in. Maar gisteren zou en moesten de beasts dood
Uiteindelijk gingen ze neer, nooit gedacht dat ik zoveel voldoening uit een kill zou krijgen
Whu? Perma-WE? Waar vind je dat?quote:Op woensdag 4 november 2009 10:37 schreef SharQueDo het volgende:
[..]Tijd om mijn mage ook maar te levelen
Next patch perma Water Elemental
Ah, gevonden, maar geen freeze meer.. Maar dat heb je in met raids toch niet nodig.quote:Op woensdag 4 november 2009 14:53 schreef Nachtraaf het volgende:
[..]
Whu? Perma-WE? Waar vind je dat?
Je bedoelt Battlegroup dan zeker? ... de battlegrounds zijn Cross Realmquote:Op woensdag 4 november 2009 11:38 schreef Ericjuh het volgende:
heeft niks met ally's te maken, maar met de realm. Bij ons is het dus net andersom. Je bent gewoon kansloos als je bij ons horde bent. Ik kan me niet herinneren dat wij ooit WG met succes verdedigd hebben en dat gebeurt regelmatig met de allies bij ons.
WG is realm. BG is cross.quote:Op woensdag 4 november 2009 15:22 schreef Atreidez het volgende:
[..]
Je bedoelt Battlegroup dan zeker? ... de battlegrounds zijn Cross Realm
Kom maar naar Khadgar, Horde side, guildnaam is Pray and Sufferquote:Op woensdag 4 november 2009 16:46 schreef emmerhoofd het volgende:
Ik ben eigenlijk wel toe aan een spelletje!
Is er een newbie NL guild in WoW ik kan joinen?
Volgens mij bedoelt ie Wintergrasp de bgquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |