Waarom gebruik jij de avatar van speknek?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:43 schreef Polyhead het volgende:
verkapte ik-ben-eigenlijk-communist-maar-durf-er-niet-voor-uit-te-komen post.
Volgens mij is er meer aangepast dan alleen die snor, ook de positie van de hand is anders – dit is wel de inspiratie geweest, maar ik heb toch het gevoel dat ze Stalins gezicht erin geplakt hebben.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:37 schreef Frollo het volgende:
Oh en trouwens, het is Stalin niet. Niet helemaal althans. Het is de Lord Kitchener-poster uit 1914 waarvan de snor is aangepast.
[ afbeelding ]
Gast.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:18 schreef Sm0keZ het volgende:
Wát een vet shirt
Hebben ze die ook in maatje XL/XXL?
Umm ojah?! Gewoon gevonden op internet hoor!quote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:45 schreef Frollo het volgende:
[..]
Waarom gebruik jij de avatar van speknek?
De snor is veranderd en de kin iets aangepast en sowieso is het hele gezicht wat meer gestileerd. Maar het hele gezicht van Stalin erin geplakt? Volgens mij niet.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:46 schreef Iblis het volgende:
[..]
Volgens mij is er meer aangepast dan alleen die snor, ook de positie van de hand is anders – dit is wel de inspiratie geweest, maar ik heb toch het gevoel dat ze Stalins gezicht erin geplakt hebben.
Ja, dit vond ik ook al. Die heb je echt niet zo gevonden.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:49 schreef Polyhead het volgende:
[..]
Umm ojah?! Gewoon gevonden op internet hoor!![]()
Maar verander hem wel! tssss
Je post is anders niet zo verkapt.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:43 schreef Polyhead het volgende:
verkapte ik-ben-eigenlijk-communist-maar-durf-er-niet-voor-uit-te-komen post.
Zou het!quote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:55 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Je post is anders niet zo verkapt.
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:51 schreef Frollo het volgende:
[..]
De snor is veranderd en de kin iets aangepast en sowieso is het hele gezicht wat meer gestileerd. Maar het hele gezicht van Stalin erin geplakt? Volgens mij niet.
Kijk bijvoorbeeld naar het plekje waar de wenkbrauwen boven de neus samenkomen, dat is hetzelfde gebleven.
We kunnen eigenlijk wel stellen dat het een allegaartje is van onderdelen en stijlen.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 10:17 schreef Iblis het volgende:
[..]
[ link | afbeelding ][ link | afbeelding ]
Dát plekje is inderdaad hetzelfde, maar het haar aan de zijkant van z’n hoofd is heel anders. Ook het oor is aangepast, dus daar aan de bovenkant zal wel ergens de Photoshop-grens zitten.
Ik kan niet echt de Stalin-foto vinden die ze volgens mij gebruikt hebben, hij kijkt meestal wat van de camera weg namelijk, maar deze komt nog redelijk overeen:
[ link | afbeelding ]
Bron: Wikimedia Commons. Maker: Gescand door Игорь Н. Иванов. Publiek Domein.
Ook onder z’n onderlip komt dat meer overeen.
Ja, maar het moet wel duidelijk Stalin zijn (ook vanwege de faux-Cyrillische belettering), en dat vind ik toch vrij cru. Een beetje vergelijkbaar alsof je in gebroken schrift:quote:Op donderdag 29 oktober 2009 10:39 schreef Frollo het volgende:
[..]
We kunnen eigenlijk wel stellen dat het een allegaartje is van onderdelen en stijlen.
Goede vraag wat het precies is, hij is door Yannis Haralambous ontworpen voorquote:
Dude dat is echt wel Stalin.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:51 schreef Frollo het volgende:
[..]
De snor is veranderd en de kin iets aangepast en sowieso is het hele gezicht wat meer gestileerd. Maar het hele gezicht van Stalin erin geplakt? Volgens mij niet.
Kijk bijvoorbeeld naar het plekje waar de wenkbrauwen boven de neus samenkomen, dat is hetzelfde gebleven.
red alertquote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:50 schreef Smolderbeard het volgende:
[ afbeelding ]
Kill three and it's a tragedy.. Kill three million and it's a statistic.
quote:Op woensdag 28 oktober 2009 21:59 schreef Kadooosh het volgende:
[..]
Lol ben jij zo'n jochie die in zo'n super strakke spijkerbroek rond loopt![]()
[ afbeelding ]
Ik ben 185cm en 74kg.
Shirt is te koopbied maar.
Hoe hard ook, wel briljantquote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:39 schreef Sautor het volgende:
Ik kwam laatst deze tegen:
[ afbeelding ]
Nee, het is alleen interessant als het echt een bedreiging is.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 12:40 schreef LuNaTiC het volgende:
Heeft iemand de PVV al gemeld dat de V&D dit soort shirts verkoopt? Weer een bedreiging voor onze westerse maatschappij!
(of is het alleen nog interessant als het met de islam te maken heeft?)
Whehe.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 13:24 schreef Skonk het volgende:
[..]
Nee, het is alleen interessant als het echt een bedreiging is.
Godver, ik wou 'm maken.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 10:35 schreef Mriya het volgende:
In Sovjet Rusland draagt een shirt jou.
Ik moest er ook al aan denkenquote:Op woensdag 28 oktober 2009 22:41 schreef RacerDKB het volgende:
Doet me denken aan een topic van mijzelf
Dus ik koop zoeen shirt he
Boehoe, je draagt het T-shirt niet meer omdat stalin erop blijkt te staan?quote:
't Was niet bepaald een sympathieke man hoor. Nu kan ik in die CCCP dingen nog wel komen, of die soviet party dingen, maar Stalin gaat wel erg ver.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 13:59 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Boehoe, je draagt het T-shirt niet meer omdat stalin erop blijkt te staan?
Zielig persoon
Tsja, dat is iedereen's eigen mening. Het is niet dat ik zijn daden wel goedkeur maar voor mij is het niet een reden om geen t-shirt van hem te dragen, al helemaal niet als ik het shirt al heb gekocht.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 14:01 schreef Heidens_Figuur het volgende:
[..]
't Was niet bepaald een sympathieke man hoor. Nu kan ik in die CCCP dingen nog wel komen, of die soviet party dingen, maar Stalin gaat wel erg ver.
Alsof che guevara een lievertje wasquote:Op donderdag 29 oktober 2009 14:06 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Tsja, dat is iedereen's eigen mening. Het is niet dat ik zijn daden wel goedkeur maar voor mij is het niet een reden om geen t-shirt van hem te dragen, al helemaal niet als ik het shirt al heb gekocht.
En daarnaast, waarom koopt TS het T-shirt überhaupt? Als het een random generaal was geweest, dan was het T-shirt wel goed?
Waarom quote je mij dan?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 14:13 schreef De_Vink het volgende:
[..]
Alsof che guevara een lievertje wasloopt ook 5 miljoen man mee op hun tas/jas/weet ik wat
Ja, en het zinnetje 'Join ouer denim propaganda, Jeans saves youre life'quote:Op donderdag 29 oktober 2009 14:15 schreef Cityhopperkopper het volgende:
Gaaf shirt.
Alleen jammer van al die Engelse spelfouten.
Hmm...quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |