Waarom zou ik dat doen?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 17:09 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Vervang "Geert" eens door "moslims"
Communisme kan democratisch uitgevoerd worden.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 17:05 schreef Dr.Nikita het volgende:
En dat kwakt iemand neer met een hamer en een sikkel in zijn avatar.
Ben ik niet, slaat nergens op wat je hier zegt.quote:Je bent zelfs verblindt door haat. Hoe ziek moet je wel niet zijn?
quote:Kon niet missen, een schoolknaap onder moeders rokken zonder enkele levenservaring.
ik weet genoeg over de sovjet-unie en china; van noord-korea en cuba helaas nog niet zoveel.quote:Op de rest ga ik geeneens meer in. Tip, Lees eens wat boeken over Noord-Korea, China, Rusland, het voormalig oostblok en niet te vergeten Cuba.
dat vind ik een slechte ruil. doe maar 1 geert voor alle uitwassen van de islam.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 17:46 schreef k_man het volgende:
[..]
Waarom zou ik dat doen?
Trouwens, Geert omruilen voor een moslim lijkt me best een goede deal. Kunnen we Geert inleveren bij de Kringloopwinkel?
Geert wil graag weten wat een allochtoon de samenleving kost. Nou, vast een hele hoop minder dan dat Geert de samenleving zelf kost. Snel omruilen dus!quote:Op donderdag 29 oktober 2009 18:33 schreef zoalshetis het volgende:
dat vind ik een slechte ruil. doe maar 1 geert voor alle uitwassen van de islam.
Kan je dit wat verder uitleggen? Want nu lijkt het meer op wazige wartaal dan een fatsoenlijk argument.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:25 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Mwoah, ze zijn dichterbij als dat je denkt en nog veel gevaarlijker voor NL dan de PVV.
kortom, geen haar beter toch?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 17:09 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Vervang "Geert" eens door "moslims"
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 18:47 schreef k_man het volgende:
[..]
Geert wil graag weten wat een allochtoon de samenleving kost. Nou, vast een hele hoop minder dan dat Geert de samenleving zelf kost. Snel omruilen dus!
Verrek, dat lijkt wel dat stadion van die ene voetbalclub, hoe heet die nou ook al weer?quote:
Ik vond een tvp zo saai, maar ik amuseer me kostelijk met het lezen van dit topic.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:41 schreef Bommenlegger het volgende:
Jij lult nog een tros bananen recht.
Reageer dan niet.
Nee, je leest gewoon slecht. Ik had het over een allochtoon, niet over alle allochtonen. We ruilen één Geert voor één allochtoon.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:29 schreef zoalshetis het volgende:
[..]ik weet nu niet of ik moet huilen of lachen met jouw post. jij denkt dat geert de samenleving meer kost dan de groep allochtonen? jij denkt dat zijn beveiliging elke dag in diamanten, met het gewicht van wilders, wordt uitbetaald?
![]()
of zie ik een woordgrapje over het hoofd ?
Kortjakje is een stereotype luie WAO'er. Altijd moe en ziek/zwak/misselijk, behalve op zondag.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 16:08 schreef Chooselife het volgende:
Kortjakje, een ordinaire hoer! Waar blijf je, Rouvoet?
quote:Antwoord van minister Plasterk (Onderwijs, Cultuur en Wetenschap) (ontvangen 16 november 2009)
Vraag 1
Heeft u kennisgenomen van de uitzending “Kinderen voor Kinderen” 1), in het bijzonder het liedje “Baklava of rijstevla”? 1)
Antwoord 1
Ja.
Vraag 2
Is het u opgevallen dat er in het liedje maar liefst 27 keer 2) ‘Allah Akbar’ wordt gezongen en dat zulks geschiedt in een tv-programma gericht op onze kinderen?
Antwoord 2
Nee, dit aantal had ik niet geturfd.
Vraag 3
Bent u er bekend mee dat de kreet ‘Allah Akbar’ een standaardonderdeel uitmaakt van het islamitisch gebed en al 14 eeuwen gebruikt wordt als strijdkreet door de nietsontziende islamitische veroveringslegers?
Antwoord 3
De uitspraak ‘Allah Ahkbar’ betekent ‘God is groot’ en wordt in vele contexten gebruikt.
Vraag 4
Deelt u de mening dat het wrang is dat miljoenen christenen en ongelovigen in de laatste seconden van hun leven, voordat zij vermoord werden door mohammedanen, deze kreet hoorden en dat dit ‘Allah Akbar’ nu als vrolijk wijsje ten gehore wordt gebracht richting de kinderen van Nederland?
Antwoord 4
Nee, zie vraag 5.
Vraag 5
Deelt u de mening dat dit opnieuw een indicatie is dat de staatsomroep vooral de belangen dient van een kleine multiculturele elite en niet van het Nederlandse volk, die echter wel de rekening mag betalen? Zo nee, waarom niet?
Antwoord 5
Deze mening deel ik niet. Dit is een zestien jaar oud liedje over een meisje dat zich verdeeld voelt tussen de islamitische achtergrond van haar ene ouder en de Nederlandse achtergrond van haar andere ouder. Ik kan er werkelijk geen kwaad in ontdekken.
1) VARA, 27 oktober 2009
2) Songtekst “Baklava of rijstevla”, onderhands aan bewindspersoon verstrekt.
Dat laatste natuurlijk. Het is een antwoord dat Wilders zelf ook wel had kunnen bedenken, want zo dom is die man ook weer niet. Het ging hem helemaal niet om het antwoord, het ging hem om het blaten en publiciteit halen.quote:Op zondag 22 november 2009 17:39 schreef k_man het volgende:
En nu? Zijn we hier nu als land iets mee opgeschoten of zijn we weer duizenden euro's armer vanwege het nutteloos inschakelen van het ambtenarenapparaat?
Kan niet.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 18:32 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
Communisme kan democratisch uitgevoerd worden.
[..]
Ohnee? Onderstaande is van jou hoorquote:Ben ik niet, slaat nergens op wat je hier zegt.
[..]
quote:elk dom punt wat daar nog bij komt (zoals kopvoddentax, dit ook weer) maakt mijn haat alleen maar groter.
Je hebt geen enkele ervaring met het communisme. Ik wel, heb er jaren gewoond en spreek uit ervaring.quote:je wilt een discussie of niet, kinderachtig gedoe.
[..]
Ik heb de indruk dat je er bitter weinig van weet.quote:ik weet genoeg over de sovjet-unie en china; van noord-korea en cuba helaas nog niet zoveel.
Nee, ik kan er niet meer van maken want ik kan niet tegen zoveel onwetendheid op.quote:je hele reactie is een persoonlijke aanval zonder ENKELE inhoud, doe er wat aan.
Zie boven, zinloos.quote:tevens laat je mijn hele post buiten beschouwing en pak je alleen de (in jouw ogen) minpuntjes, zeer slap.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |