Hmm ja, voor mij is Eindhoven errug makkelijkquote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:10 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Niet als de luchthaven in Deutschland is.
Oh, sorry zag ik niet.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:10 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Administratiekosten zeg ik toch netzeggen ze pas in het laatste menu.
[..]
(Zelfs pas nadat je je creditcard gegevens hebt ingevuld!)
Ik kan daar altijd maar maximaal 1 aflevering van zien, omdat ik me dan alweer erger aan z'n 'gevoelens' en z'n onzekerheid met dat hij IEDEREEN altijd opzadelt met z'n problemen en om raad gaat vragen.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:12 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Hmm ja, voor mij is Eindhoven errug makkelijk.
Oeh, Life of Ryan marathon.
Internetprobleempjes?quote:
Ja hier is Duitsland het dichtst bij maar dan kun je dus niet veel met je OVquote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:12 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Hmm ja, voor mij is Eindhoven errug makkelijk.
Oeh, Life of Ryan marathon.
Bremen.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:13 schreef Lakitu het volgende:
[..]
Oh, sorry zag ik niet.En vanaf welk vliegveld is dit?
Maakt toch niet uit, hij is cutiequote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:13 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Ik kan daar altijd maar maximaal 1 aflevering van zien, omdat ik me dan alweer erger aan z'n 'gevoelens' en z'n onzekerheid met dat hij IEDEREEN altijd opzadelt met z'n problemen en om raad gaat vragen.
Al met al is het toch niet duur voor een vlucht naar Londen! Ik zou dan op een moment gaan dat je een paar daagjes kunt blijven i.p.v 1quote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:15 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ja hier is Duitsland het dichtst bij maar dan kun je dus niet veel met je OVen om nou helemaal naar Eindhoven te gaan
!
[..]
Bremen.
Boeien, hij is cutiequote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:13 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Ik kan daar altijd maar maximaal 1 aflevering van zien, omdat ik me dan alweer erger aan z'n 'gevoelens' en z'n onzekerheid met dat hij IEDEREEN altijd opzadelt met z'n problemen en om raad gaat vragen.
Doe dan Eindhoven, je hebt toch een OV?quote:
Ja maar ik wil gewoon eentjequote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:16 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Al met al is het toch niet duur voor een vlucht naar Londen! Ik zou dan op een moment gaan dat je een paar daagjes kunt blijven i.p.v 1.
Dat is zo ver wegquote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:17 schreef Lakitu het volgende:
[..]
Doe dan Eindhoven, je hebt toch een OV?
Ja.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:17 schreef Adolecens het volgende:
Ik wil mijn router eigenlijk updaten qua firmware, maar er is iemand een bestand bij me aan het downloaden van 3GB en zit nu op 87%... Als ik dat doe kan ie opnieuw beginnen, is dat lullig?
Dat zeg je alleen maar omdat hij op Otis lijkt.quote:
Maar het is gratissquote:
Misschien.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 14:20 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Dat zeg je alleen maar omdat hij op Otis lijkt.
Owquote:
Ik snap haar ook nietquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |