Afstandschoten moet je ook niet doen.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 12:20 schreef Reddiablo het volgende:
[..]
Klasse dit... ik zal het meenemen en een aantal dingen doorvoeren.... ik denk dat hij wel te veel gaat scoren met afstandschoten en afwerken - maar verder zie ik niets bezwaarlijks
Dit klopt idd, Eriksen speelt de hele jeugd kapot, ik heb hem maar een keer aan het werk gezien en was onder de indruk, maar verandering in att. kan ik niet geven.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 12:23 schreef s0k het volgende:
Ik geloof dat de gehele jeugdopleiding van ajax die Erikson een groter talent vind dan sneijder.
Dat over die afstandschoten is maar net hoe je het bekijkt. Hij heeft een enorme pegel in de benen.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 14:07 schreef Cara het volgende:
[..]
Afstandschoten moet je ook niet doen.
Waar hij bij de amateurs vanaf eigen veld een bal onder de lat krulde was het wel schitterend, maar voor de rest heeft hij voor zover ik weet in zijn carriere weinig tot geen andere afstandschoten erin gelegd.
Zijn strength kan naar mijn mening nog wel hoger dan 15. 17/18 misschien?
Hij heeft tijdens zijn jarenlange blessure in het krachthok gezeten en hij is nu echt een gigantisch bakbeest. Waarschijnlijk de meest sterke verdediger op de Nederlandse velden.
Kun je hier goed zien:
[ afbeelding ]
quote:Vrijetrappen is nu 12. 13 zou wat meer op zijn plek zijn.
Tackelen is 14 kan wel naar de 15
Doorzettingsvermogen is 9 kan wel naar de 11.
Teamwork en inzet zijn allebei 12. Die kunnen allebei wel naar de 14.
Niets is verwaarloosbaar in FMquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 14:25 schreef PBateman1978 het volgende:
Ik blijf het nogal overdreven vinden allemaal die zgn. echte attributes van Vlaar...
[..]
Minieme verschillen, dus verwaarloosbaar imo.
Waar baseer jij op dat ipv 12 voor vrije trappen, 13 meer op zijn plaats is dan ?quote:
Vergeleken met andere spelers.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 14:37 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Waar baseer jij op dat ipv 12 voor vrije trappen, 13 meer op zijn plaats is dan ?
Ik snap die logica totaal niet.
dat is toch alleen hoofdklasse?quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 17:07 schreef TheArt het volgende:
Eerste MU Data Update is al uit. Hij is dus eindelijk speelbaar.
MC misschien gevorderd, maar DMC?quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 17:24 schreef s0k het volgende:
@ Reddiablo
Mitchell Donald een AMR?Die gast speelt meer mc/dmc. Marking/tackling mogen omhoog, dribb omlaag. Voor zijn leeftijd is hij best sterk en stabiel. Positioning mag ook wel omhoog.
Ik vind Donald wel aardig kloppen hoor.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 17:30 schreef Revje1 het volgende:
Zo ik heb h'm ook.
Alleen een probleem. Nadat ik h'm via Steam heb geinstaleert wil die het spel niet starten.
Iemand die weet waaraan dat ligt?
Anders ga ik h'm zonder steam instaleren. Zit daar nog nadelen aan?
Wachtwoord van de RAR bestanden of het spel zelf?quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 19:01 schreef Leonos het volgende:
Hmm, ik heb een wachtwoord nodig voor de reloaded versie.
Maar kan deze nergens vinden, weet iemand deze?
RAR bestanden. Om de .iso uit te pakken dus.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 19:01 schreef poiuytr het volgende:
Meld me hier ook maar even, gaat hard hier sinds FM10 uit is.
Ga denk ik nog even seizoen afmaken met Barca in 09 en dan op na 10.
Enigste probleem is dat Rapidshare alle downloads tegen houdt :s maar dat moet wel goed komen!
[..]
Wachtwoord van de RAR bestanden of het spel zelf?
Dit zijn de meeste voorkomende wachtwoorden die ik zie op sommige site's:quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 19:10 schreef Leonos het volgende:
[..]
RAR bestanden. Om de .iso uit te pakken dus.
Hoop dat je hier wat aan hebt, zou helemaal mooi zijn als je mij jou download linkjes even kon pmen omdat ik normaal alles met Rapid download maar op het moment blokt ie allesquote:
Ik zal nog paar weekjes moeten wachten tot ik weer in Nederland ben en dan de download hendel even opentrek. Je bent dus niet de enige! Als ik het echt niet trek haal ik hem hier nog wel uit de bakken, maar de prijzen in de UK vind ik wat te hoog.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 19:20 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Dit zijn de meeste voorkomende wachtwoorden die ik zie op sommige site's:
[..]
Hoop dat je hier wat aan hebt, zou helemaal mooi zijn als je mij jou download linkjes even kon pmen omdat ik normaal alles met Rapid download maar op het moment blokt ie alles![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |