Zo en weer terug
Heerlijk 3 weken warm weer alhoewel het regenseizoen nog af en toe wat roet in het eten gooide.
Veel
strandjes verkend:
Leuk vonden wij: Daaibooi, Kleine Knip, playa Kanoa, Directorsbay (geen zand)
Ook leuk: Vaersenbaai met strandtent Kokomo (alhoewel je daar wel voor bedjes moet betalen en geen koelbox mee mag), Tugboat strand alhoewel het uitzicht wat minder is met die lelijke ferry en
pijpenlegger monsterschipgevalScheveningessque: Playa porto mari (duur maar wel mooi snorkelen) en Zanzibar bij Jan Thiel (geen eigen consumpties mee, betalen voor toegang en bedjes etc), wel chique
Afraders: gebied bij St michiel, Caracasbaai (vies water, lelijk uitzicht), ressortstranden
GewandeldRondje om de Jan Thiel baai. Vergeet je zonnebrand en water niet, een goede stevige stok om je een weg door het mangrove bos te slaan. Als je zoveel mogelijk langs de waterkant blijft lopen komt alles goed. Duurt ongeveer 4-5 uur.
Wij zijn gestart vanaf de caracasbaaiweg (afslag plantagehuis Jan Thiel, Hofi Granville) en dan het eerste zandpad links en dan een beetje op gevoel rechtdoor/rechts aanhouden kom je vanzelf op de zoutvlakte. Vanaf daar kies je linksaf of rechtsaf en kun je deels mountainbike paden volgen.
Veel witte reigers, flamingos en pelikanen
Shete boka: Afslag rechts voorbij Christoffelpark richting Westpunt. 3 Nafl's per persoon, dus veel goedkoper dan Christoffelpark.
Let wel op de [url]manzanilla bomen[/url] want de blaadjes en appeltjes zijn giftig en als het water bij een regenbui van de blaadjes op je komt krijg je mogelijk jeuk.
GefietstMet
wannabike een superleuke moutainbiketocht op het caracasbaai schiereiland en Jan Thiel
Uit etenBoathouse: prijzig, lekker eten, goeie wijn, mooie plek
Kokomo: mooie plek voor lunch, uitgebreide kaart alhoewel de hele red snapper er helaas niet was. Wel lekkere hamburgers en sate en het indootje.
Zambezi (op de ostrichfarm bij de St joris baai): struisvogel en ander lekkers. ook uitgebreide kaart voor kinderen
Local food:de zuurzak: Lekker als fruit, als limonade, in ijs of als batido bij lokale sneks
de zoetzak of schubappel/skopappel Lekker als toetje (custard achtig) vraag wel even een local mama in de winkel of hij al rijp is.
Stoba's stoofschotels van diverse soorten vlees, soms erg pittig, altijd lekker
IJsjes 
Gelati bella italia in Jan Thiel
TaartGelati bella italia in Jan Thiel
McCafe (caramel shortcake cheesecake)
Starbucks (lemon poppy cake of double chocolate brownie)
Drank♫♪ Polar, imported beer ♪♫
♪♫ yo quiero mi cerveza ♫♪
Homemade cocktails van lokaal gebrouwen likeuren (varierend van

naar

naar

naar

)