abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_74067501
Denk je zelf dat de aarde de enige bewoonde/leefbare planeet in heel het universum is?

Als je naar de sterren kijkt, dan kijk je eigenlijk naar een ander sterrenstelsel. Maar omdat ze zo gigantisch ver weg zijn zien ze eruit als puntjes licht in de lucht. Ons sterrenstelsel is de melkweg.
Met daarin de zon, en de planeten die er om heen draaien. In veel van de andere sterren stelsels zit ook een soort zon, met daarom heendraaiend ook planeten. Soms veel soms weinig.

Er zijn miljarden sterren. (dus sterrenstelsels) En dus nog meer planeten!!! en dan zou de aarde de enige leefbare planeet zijn? .... Dacht het niet !!

De dichtbijzijndste ster staat op ongeveer 5 lichtjaren afstand!!
Een lichtjaar is de afstand die ''licht'' erover doet om van punt A naar punt B te komen in 1 jaar tijd.
Het licht heeft een snelheid van 300.000 km/sec. In één seconde legt het licht dus 300.000 kilometer af. Reken zelf maar uit hoe ver dat is in een jaar. EXTREEM ver dus !!

Een amerikaanse sateliet/telescoop ( HUBBLE telescoop) heeft zover in kunnen zoomen, dat er een duidelijker beeld ontstaat van wat een ster nu werkelijk is.

Zelf op te zoeken op google. HUBBLE foto's, en dan de afbeeldingen

http://z-e-r-o.up.seesaa.(...)Black_point_edit.jpg

Maar ... Zijn ze slimmer dan ons volk dan zullen zij ons eerder hebben gevonden, dan wij hun.
Wat ik zelf denk dat ook al zo is!

Aleen de overheid van heel de wereld houd het stil om geen paniek te veroorzaken!
pi_74067502
Waarom houd de media en politiek dit voor ons verborgen????

Stel je nou eens voor dat dit daadwerkelijk naar buiten komt (leven op een andere planeet die naar de aarde komt) dan valt de hele wereld zoals die ons voorgelegd wordt ineens voor al deze mensen in duigen. Alle wereldleiders verliezen hun machtspositie omdat hun universele en natuurlijke kennis ontbreekt. Het gaat uiteindelijk allemaal om macht en geld. En de rijkswetenschap, wereldleiders brengen dit niet naar buiten omdat ze bang zijn voor massa hysterie". Wij en velen met ons wereldwijd brengen deze onderwerpen naar buiten omdat iedereen recht heeft op de waarheid.


Officiële bekendmaking buitenaards leven onvermijdelijk!!! Binnen kort !!

Een officiële aankondiging door de regering van Obama die de werkelijkheid onthult van buitenaards leven, staat voor de deur. Een paar maanden, hebben oudere regeringsambtenaren achter gesloten deuren rustig overwogen hoeveel er moest worden onthuld aan de wereld over het buitenaards leven. Ontevredenheid tussen machtige instituten zoals de US marine over de tientallen jaren lange geheimhoudingspolitiek heeft een zet gegeven aan pogingen om de werkelijkheid te onthullen van buitenaards leven en technologie.

De aanstaande onthullingsaankondiging volgt op een geheime uitvoering van een jaar lang politiek van openheid over UFO’s en buitenaards leven. In de periode 12-14 februari 2008 hield de Verenigde Staten besprekingen achter gesloten deuren waar ongeveer 30 naties geheim overeenkwamen over een nieuwe houding over UFO’s en buitenaards leven in 2009. Die openheid werd uitgevoerd maar nooit publiek aangekondigd vanwege dreigingen tegen UN diplomaten om de details van de geheime overeenkomst niet te onthullen. De geheime UN overeenkomst was gebaseerd op twee condities. Ten eerste, UFO’s zouden doorgaan om rond de wereld te verschijnen; en ten tweede zou de openheid niet leiden naar sociale onrust in liberale democratieën. Aan beide condities werd voldaan wat het mogelijk maakte voor de volgende fase om te beginnen – officiële onthulling van buitenaards leven..

Obama’s voorzitterschap van de UN Security Council over nucleaire non-proliferation en ontwapening, op 24 september 2009 liet zijn oprijzend leiderschap zien met de rol om de grote wereld zaken aan te vallen zoals nucleaire wapens. De Nobel Prijs voor de Vrede was een belangrijke stap van de wereld om President Obama legitimiteit te geven om de buitenaardse onthulling aan te kondigen. Obama is daarom gehouden aan het spelen van een prominente rol in het toegenomen wereldbestuur dat nodig zal zijn na een buitenaardse onthullingsaankondiging. Die tijd zal heel waarschijnlijk samenvallen spoedig na zijn speech op 10 december 2009 in Oslo Noorwegen, waarin hij de Nobel Prijs voor de Vrede aanvaardt.

Er zijn al verscheiden bronnen geweest die bekendgemaakt hebben dat beraadslagingen onderweg zijn om aan het eind van 2009 een aankondiging te doen die gaat over het bestaan van buitenaards leven. Die houden o.a. in Dr. Pete Peterson, een klokkenluider (informant) die kortgeleden is opgedoken en onthulde dat gesprekken op hoog niveau zijn gevoerd die gaan over de aankondiging van het bestaan van buitenaards leven. In een interview in Project Camelot onthulde Dr. Peterson dat “Obama van plan is om aan het eind van het jaar de werkelijkheid te onthullen van ET contact; en dat de meeste, maar niet alle ET bezoekers vriendelijk zijn.”

Een andere bron is David Wilcock, een prominente onderzoeker van opduikende wetenschappelijke paradigma’s. Wilcock werd door diverse onafhankelijke bronnen verteld dat buitenaardse onthulling zal plaatsvinden aan het eind van 2009. Hij zei verder nog in een AM Radiointerview van Kust tot Kust dat een “Internationaal TV special reeds is geboekt die een buitenaards soort aan de wereld zal introduceren, die lijken op mensen.”


Verder is een populaire en ruimte onderzoeker, Richard Hoagland, in het openbaar naar voren gekomen met de onthulling dat de missie van het LCROSS bombardement op de maan, van 9 oktober, een oude basis ontdekte op de zuidpool van de Maan. De wetenschappelijke gegevens bekijkend die verkregen waren door NASA’s LCROSS missie, concludeerde Hoagland, ook op de populaire nachtelijke Coast tot Coast AM radiozender, dat “LCROSS deel is van een precies geconstrueerde campagne om de bevolking voor te bereiden op de naderbij komende onthulling. De President van de Verenigde Staten zal spoedig aankondigen dat wetenschappers ruïnes hebben ontdekt op de maan, voegde hij er aan toe. Niemand zag de LCROSS overblijfselen die omhoog moesten pluimen omdat de sondes een gebouw raakten dat de effecten van de explosie opslikte.”

Ten slotte hebben twee onafhankelijke en betrouwbare bronnen aan mij onthuld dat oog tot oog vergaderingen kortgeleden hebben plaatsgehad tussen US militaire functionarissen met een of meer groepen van buitenaardse bezoekers. Dit heeft geleid, zoals beweerd wordt, naar vertrouwen dat wordt opgebouwd voor toekomstige samenwerking met de buitenaardsen die formeel publiekelijk zal worden aangekondigd aan de wereld aan het eind van 2009 of vroeg in 2010.

Tot slot, een divers aantal bronnen en gebeurtenissen wijzen naar een bepaalde vorm van buitenaardse onthulling die gemaakt wordt aan het eind van 2009, of vroeg in 2010. Officiële onthulling zal waarschijnlijk in een van die twee scenario’s zitten. Een is dat President Obama het bestaan zal aankondigen van het bestaan van buitenaardse bezoekers, en een of meer van deze aan de wereld beschrijven. Dit scenario werd ondersteund door Peterson, Wilcock en mijn eigen betrouwbare bronnen. Het tweede scenario is dat er een aankondiging komt betreffende de ontdekking van kunstmatige structuren op de zuidpool van de maan, zoals dat werd onthuld door de LCROSS Missie. Dit scenario wordt ondersteund door Hoagland. Zie: www.abovetopsecret.com

Welk van de bovenstaande scenario’s wordt gebruikt als aankondiging van het bestaan van buitenaards leven of technologie zal President Obama prominent vorm geven. Achter de schermen verzekeren machtige instituten dat niets de geplande onthullingsaankondiging zal doen ontsporen. De onthulling zal volgen op een jaar van grotere regering openheid over UFO’s in overeenstemming met een geheime politiek die in de Verenigde Naties is ontwikkeld. Als buitenaardse onthulling gebeurt aan het eind van 2009 of het begin van 2010, zal president Obama een weergaloze poging leiden om wereld besturing te promoten door de Verenigde Naties. De Obama regering en zijn ondersteuning zijn er klaar voor om een stoutmoedige stap naar voren te zetten om onze planeet te helpen een interplanetaire cultuur te worden die openlijk omgaat met de uitdagingen die door buitenaards leven worden voorgesteld.
  maandag 26 oktober 2009 @ 06:22:54 #3
94451 SillyWalks
Ministry of Silly Walks
pi_74067554
tvp
Minister: lt's not particularly silly, is it? I mean, the right leg isn't silly at all and the left leg merely does a forward aerial half turn every alternate step.
Mr Pudey: Yes, but I think that with Government backing I could make it very silly.
pi_74067572
Wij hadden vorig jaar een collega die heel veel in zichzelf praatte en die met aluminiumfolie zijn werkplek had afgeschermd, zodat er geen straling binnen kon lekken. Daar hebben we met z'n allen heel hard om gelachen, totdat hij z'n ontslag indiende. Uiteindelijk is hij opgepakt vanwege een ander probleem en bleek hij schizofreen te zijn. Die kwaal was in het verleden met medicijnen bestreden, maar daar was hij van afgestapt omdat hij daardoor minder goed kon denken. Dus lach niet te vroeg als je dit soort zaken ziet: het kan een serieus probleem zijn.
Good intentions and tender feelings may do credit to those who possess them, but they often lead to ineffective — or positively destructive — policies ... Kevin D. Williamson
pi_74067605
quote:
Op maandag 26 oktober 2009 06:37 schreef Lyrebird het volgende:
Wij hadden vorig jaar een collega die heel veel in zichzelf praatte en die met aluminiumfolie zijn werkplek had afgeschermd, zodat er geen straling binnen kon lekken. Daar hebben we met z'n allen heel hard om gelachen, totdat hij z'n ontslag indiende. Uiteindelijk is hij opgepakt vanwege een ander probleem en bleek hij schizofreen te zijn. Die kwaal was in het verleden met medicijnen bestreden, maar daar was hij van afgestapt omdat hij daardoor minder goed kon denken. Dus lach niet te vroeg als je dit soort zaken ziet: het kan een serieus probleem zijn.
Neh , als het zo zou zijn dan zou het iemand zijn die al geruime tijd in TRU zou rondhangen en nu doorgedraaid zou zijn.

Als je de helderheid van geest hebt om een kloon aan te maken ben je echt niet psychotisch .
When I die, I want to go peacefully like my Grandfather did, in his sleep -- not screaming, like the passengers in his car.
  maandag 26 oktober 2009 @ 07:08:57 #6
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_74067684
quote:
Op maandag 26 oktober 2009 07:05 schreef Civilian het volgende:
Denken dat 1 ster een compleet sterrenstelsel is mafkees
Idd. Een sterrenstelsel kan zo'n 10 miljard sterren bevatten. Ons zonnestelsel is slechts een van de velen in ons sterrenstelsel (Melkweg).
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
  maandag 26 oktober 2009 @ 08:11:59 #7
32490 etidoc
sarcasm of the apocalypse
pi_74068059
Buitenaards leven moet wel bestaan, want anders zou het zonde zijn van al die ruimte...

Maar, wie zegt dat ze uberhaupt ook maar in iets op ons lijken ? De mens is nou niet echt het meest efficiente wat er kan bestaan en wie zegt dat ze behoefte hebben om een planeet te bezoeken met zo'n oorlogszuchtig ras als het onze ? Of... een microbe is ook een levensvorm

Trouwens, stel : de aliens komen naar ons toe, waarom zouden ze dan technologie geven aan een volk dat het uiteindelijk zal gebruiken om anderen (en zichzelf) te vernietigen ??!
1984 is real now ! Beware of your own elected government.
pi_74068101
Deze dus ook op de verkeerde plek
Probeer het een s hier de volgende keer
-edit- Nee toch maar BNW

[ Bericht 32% gewijzigd door paddy op 26-10-2009 09:03:50 ]
I Ask for so Little. Just Fear Me, Love Me, Do as I Say, and I Will Be Your Slave.
User van NWS zei: Maak van internet een schoner riool! YES WE CAN!
pi_74069263
*Kaapt het topic*

HIERRRRRRRR jij!
  maandag 26 oktober 2009 @ 09:43:18 #10
271205 Dj_unkie
Industrialized
pi_74069441
het heelal is oneindig groot, dus de kans op buitenaard leven is 100%

klaaaaarrrr
Stand for something or fall for anything
pi_74069613
Op dinsdag 23 augustus 2011 23:18 schreef problematiQue het volgende:
Mensen die zomaar claimen dat A beter is dan B moet je gewoon negeren. Internetruis.
pi_74070252
Even opgeruimd. Game on

Edit: Moeha, ik was je voor ToT oh en je krijgt zo PM
The Rated-R Era ... A Decade of Decadence
Mr. Prolapse 2009
pi_74070254
Maar goed, kunnen we weer semi-serieus verder gaan? :p

Edit: Spuit 11!
  † In Memoriam † maandag 26 oktober 2009 @ 11:28:16 #14
127870 Ratelslangetje
Lady
pi_74072179
quote:
Op maandag 26 oktober 2009 09:43 schreef Dj_unkie het volgende:
het heelal is oneindig groot, dus de kans op buitenaard leven is 100%
Dat denk ik ook.
Giftig, Fel
Agressief en
Razendsnel
pi_74072266
quote:
pi_74074429
TVP...
Al die ontdekkingsreizen door mensen, ze hebben nooit tegenhouden door domheid van mensen
pi_74074794
quote:
Op maandag 26 oktober 2009 05:43 schreef Zunnyzero het volgende:
Waarom houd de media en politiek dit voor ons verborgen????

Stel je nou eens voor dat dit daadwerkelijk naar buiten komt (leven op een andere planeet die naar de aarde komt) dan valt de hele wereld zoals die ons voorgelegd wordt ineens voor al deze mensen in duigen. Alle wereldleiders verliezen hun machtspositie omdat hun universele en natuurlijke kennis ontbreekt. Het gaat uiteindelijk allemaal om macht en geld. En de rijkswetenschap, wereldleiders brengen dit niet naar buiten omdat ze bang zijn voor massa hysterie". Wij en velen met ons wereldwijd brengen deze onderwerpen naar buiten omdat iedereen recht heeft op de waarheid.

Ik snap het niet, houden ze het nu wel of niet verborgen?
Op dinsdag 1 november 2016 00:05 schreef JanCees het volgende:
De polls worden ook in 9 van de 10 gevallen gepeild met een meerderheid democraten. Soms zelf +10% _O-
pi_74075636
quote:
Op maandag 26 oktober 2009 12:56 schreef oompaloompa het volgende:

[..]

Ik snap het niet, houden ze het nu wel of niet verborgen?
Niet. NASA heeft die foto's gewoon vrijgegeven.
  † In Memoriam † maandag 26 oktober 2009 @ 13:29:10 #20
127870 Ratelslangetje
Lady
pi_74075734
quote:
Op maandag 26 oktober 2009 13:25 schreef Stali het volgende:

[..]
Heel erg ontopic: Hoe is het met die vrouw van die Marktplaatsfoto's? Komt er nog een nieuw topic?
Excuses voor deze ontopicpost.
Giftig, Fel
Agressief en
Razendsnel
pi_74075870
Ik zou eerder zeggen, de kans op buitenaards leven is aanwezig.
Hoe groot? Al sla je me dood.
quote:
Op maandag 26 oktober 2009 09:43 schreef Dj_unkie het volgende:
het heelal is oneindig groot, dus de kans op buitenaard leven is 100%

klaaaaarrrr
Dit is natuurlijk onzin. Het heelal is niet oneindig groot. Er is ook niet een oneindig aantal planeten.
pi_74075891
quote:
Op maandag 26 oktober 2009 13:29 schreef Ratelslangetje het volgende:

[..]

Heel erg ontopic: Hoe is het met die vrouw van die Marktplaatsfoto's? Komt er nog een nieuw topic?
Excuses voor deze ontopicpost.
Zal eens kijken op dat emailadres wat ik ervoor aangemaakt heb.
Maar ik heb het maar laten varen.
pi_74075954
Nee, alleen maar reclame van MP en Speurders.
  † In Memoriam † maandag 26 oktober 2009 @ 13:38:42 #24
127870 Ratelslangetje
Lady
pi_74076028
Thnx Stali.
Giftig, Fel
Agressief en
Razendsnel
pi_74076360
Ik vertrouw Obama en de rest van de oorlogs puppeteers niet wat betreft wat dan ook. Zeker niet als het gaat om "extraterrestrial threats".

De huidige machthebbers werken voor de oorlogsindustrie, die hebben altijd belang bij welke dreiging dan ook.
pi_74076426
quote:
Op maandag 26 oktober 2009 05:42 schreef Zunnyzero het volgende:
Als je naar de sterren kijkt, dan kijk je eigenlijk naar een ander sterrenstelsel. Maar omdat ze zo gigantisch ver weg zijn zien ze eruit als puntjes licht in de lucht. Ons sterrenstelsel is de melkweg.
Met daarin de zon, en de planeten die er om heen draaien. In veel van de andere sterren stelsels zit ook een soort zon, met daarom heendraaiend ook planeten. Soms veel soms weinig.

Er zijn miljarden sterren. (dus sterrenstelsels) En dus nog meer planeten!!! en dan zou de aarde de enige leefbare planeet zijn? .... Dacht het niet !!

De dichtbijzijndste ster staat op ongeveer 5 lichtjaren afstand!!
Een lichtjaar is de afstand die ''licht'' erover doet om van punt A naar punt B te komen in 1 jaar tijd.
Het licht heeft een snelheid van 300.000 km/sec. In één seconde legt het licht dus 300.000 kilometer af. Reken zelf maar uit hoe ver dat is in een jaar. EXTREEM ver dus !!

Een amerikaanse sateliet/telescoop ( HUBBLE telescoop) heeft zover in kunnen zoomen, dat er een duidelijker beeld ontstaat van wat een ster nu werkelijk is.

Zelf op te zoeken op google. HUBBLE foto's, en dan de afbeeldingen

http://z-e-r-o.up.seesaa.(...)Black_point_edit.jpg

Maar ... Zijn ze slimmer dan ons volk dan zullen zij ons eerder hebben gevonden, dan wij hun.
Wat ik zelf denk dat ook al zo is!

Aleen de overheid van heel de wereld houd het stil om geen paniek te veroorzaken!
Het lijkt me handiger als je eens het verschil opzoekt tussen een zonnestelsel en een sterrenstelsel.
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
  maandag 26 oktober 2009 @ 14:23:35 #27
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_74077384
ach er zal vast wel iets leven op een andere planeet, ik vermoed alleen wel dat het dan geen hoogwaardig intelligent leven betreft wat door de ruimte heenreist... en wellicht ook wel maar dat ze net als ons niet zo ver komen nog
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  † In Memoriam † maandag 26 oktober 2009 @ 14:34:22 #28
127870 Ratelslangetje
Lady
pi_74077749
quote:
Op maandag 26 oktober 2009 14:23 schreef MikeyMo het volgende:
ach er zal vast wel iets leven op een andere planeet, ik vermoed alleen wel dat het dan geen hoogwaardig intelligent leven betreft wat door de ruimte heenreist... en wellicht ook wel maar dat ze net als ons niet zo ver komen nog
Tenzij ze gebruik maken van wormgaten.
Giftig, Fel
Agressief en
Razendsnel
  maandag 26 oktober 2009 @ 15:07:09 #29
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_74078738
oh ja, de wormgaten, hoe kon ik die vergeten
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  maandag 26 oktober 2009 @ 15:26:55 #30
271205 Dj_unkie
Industrialized
pi_74079385
quote:
Op maandag 26 oktober 2009 15:07 schreef MikeyMo het volgende:
oh ja, de wormgaten, hoe kon ik die vergeten
het sarcasme druipt ervanaf...

Voor we het weten krijgen we een Men In Black kantoor...
Stand for something or fall for anything
pi_74079806
quote:
Op maandag 26 oktober 2009 13:53 schreef Boris_Karloff het volgende:

[..]

Het lijkt me handiger als je eens het verschil opzoekt tussen een zonnestelsel en een sterrenstelsel.
Op die foto zijn maar een paar sterren te zien de rest zijn daadwerkelijk sterrenstelsels:

Alleen denkt TS dat elke ster aan de hemel een sterrenstelsel is en dit is niet zo. Die sterrenstelsels kun je met het blote oog niet zien. Daar is een apparaat zoals de Hubble telescoop voor nodig die een dusdanige hoeveelheid licht kan opvangen om ze op de gevoelige plaat vast te leggen en dan nog moet hij 300 keer belichten voordat ze er op staan.
quote:
The Hubble Deep Field (HDF) is an image of a small region in the constellation Ursa Major, constructed from a series of observations by the Hubble Space Telescope. It covers an area 2.5 arcminutes across, two parts in a million of the whole sky, which is equivalent in angular size to a 65 mm tennis ball at a distance of 100 metres. The image was assembled from 342 separate exposures taken with the Space Telescope's Wide Field and Planetary Camera 2 over ten consecutive days between December 18 and December 28, 1995.
Bron: http://en.wikipedia.org/wiki/Hubble_deep_field

Heb wel eens cijfers gehoord van 1000 sterren per zandkorrel op aarde, bijna niet te bevatten.

Dat er buitenaards leven bestaat twijfel ik vrijwel niet aan maar dat ze hier zijn geweest of nog steeds hierheen komen is wel een erg grote 'leap of faith' aangezien er geen bewijs voor is.
De banaan is krom.
pi_74080098
quote:
Op maandag 26 oktober 2009 15:39 schreef MoonCore het volgende:

[..]

Op die foto zijn maar een paar sterren te zien de rest zijn daadwerkelijk sterrenstelsels:

Alleen denkt TS dat elke ster aan de hemel een sterrenstelsel is en dit is niet zo. Die sterrenstelsels kun je met het blote oog niet zien. Daar is een apparaat zoals de Hubble telescoop voor nodig die een dusdanige hoeveelheid licht kan opvangen om ze op de gevoelige plaat vast te leggen en dan nog moet hij 300 keer belichten voordat ze er op staan.
[..]

Bron: http://en.wikipedia.org/wiki/Hubble_deep_field

Heb wel eens cijfers gehoord van 1000 sterren per zandkorrel op aarde, bijna niet te bevatten.

Dat er buitenaards leven bestaat twijfel ik vrijwel niet aan maar dat ze hier zijn geweest of nog steeds hierheen komen is wel een erg grote 'leap of faith' aangezien er geen bewijs voor is.
Mja, goed punt dat laatste... Zelfs als je "alternatieve" technologie in de lucht in werking ziet... is het maar de vraag of het daadwerkelijk buitenaards is, of "gewoon" een black project van een of ander leger.

[ Bericht 0% gewijzigd door Salvad0R op 26-10-2009 15:54:25 ]
pi_74080876
quote:
Op maandag 26 oktober 2009 15:39 schreef MoonCore het volgende:
Alleen denkt TS dat elke ster aan de hemel een sterrenstelsel is en dit is niet zo. Die sterrenstelsels kun je met het blote oog niet zien. Daar is een apparaat zoals de Hubble telescoop voor nodig die een dusdanige hoeveelheid licht kan opvangen om ze op de gevoelige plaat vast te leggen en dan nog moet hij 300 keer belichten voordat ze er op staan.
[..]
Daar ging het mij ook meer om. Elke ster die wij met het blote oog zien is vrijwel zeker een zonnestelsel uit ons sterrenstelsel. Er zijn volgens mij maar een paar sterrenstelsels (buiten het onze) met het blote oog zichtbaar.
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
  maandag 26 oktober 2009 @ 16:14:08 #34
153506 Captain_Fabulous
Nog steeds CyclingGirl fan
pi_74081065
tvp voor thuis
Metalman. Maar ook ESF fan. Solo vakantiefietser met tentje. Dichter.
26-10 Attila/Eskimo Callboy (Amsterdam), 21-11 The Algorithm (Haarlem)
pi_74084060
Waar Hubble een foto's heb gemaakt, is sterrenstelsel al vele jaren oud.

Eigenlijk zitten wij nu geschiedenis van heelal bekijken.

Ik geloof dat Buitenaards een schip heeft die sneller dan licht kan.
Met wormgat gaat het natuurlijk nog sneller.

Trouwens wij dachten toen dat geluidssnelheid niet door kon breken. En ze hebben er maar 50 jaar over gedaan om door breken.
Luchtvaart is nu 100 jaar oud.


Ruimte vaart is nu pas 50 jaar oud.. nog 10 tot 30 jaar, zullen er nog leuke bij komen
Al die ontdekkingsreizen door mensen, ze hebben nooit tegenhouden door domheid van mensen
pi_74089550
Er is een grotere kans dat er intelligent buitenaards leven bestaat, dan dat dat niet het geval is. Dit komt mede doordat het heelal zo groot is, en wij hier dus nog maar een erg klein deel van bezocht hebben.
As your walls tumble down, they crack into a smile, and the illumination of self shines through.
  dinsdag 27 oktober 2009 @ 00:50:23 #37
94451 SillyWalks
Ministry of Silly Walks
pi_74099238
quote:
Op maandag 26 oktober 2009 05:42 schreef Zunnyzero het volgende:
Als je naar de sterren kijkt, dan kijk je eigenlijk naar een ander sterrenstelsel. Maar omdat ze zo gigantisch ver weg zijn zien ze eruit als puntjes licht in de lucht.

"Almost all of the sky objects visible to the naked eye are stars that reside in our galaxy. In fact the bulk of those you can see are relatively nearby, within a few thousand light-years."

"Clear and dark skies reveal a handful of nearby galaxies, but each is on the fringe of naked-eye visibility. The most obvious and celebrated is the Andromeda Galaxy, which is the closest large galaxy to the Milky Way.
At 2.5 million light-years away, Andromeda is markedly more distant than all visible stars."

http://www.space.com/scie(...)om_earth_031229.html
Minister: lt's not particularly silly, is it? I mean, the right leg isn't silly at all and the left leg merely does a forward aerial half turn every alternate step.
Mr Pudey: Yes, but I think that with Government backing I could make it very silly.
pi_74101624
En aangezien ons zonnestelsel zich compleet in een uithoek van het heelal begeeft en zich met duizelingwekkende vaart van de rest van de sterren af beweegt, zullen in de verre toekomst helemaal geen sterren meer zichtbaar zijn aan onze nachthemel!
pi_74101870
quote:
Spuit 11 Kom je nooit in TRU ofzo
The Rated-R Era ... A Decade of Decadence
Mr. Prolapse 2009
  dinsdag 27 oktober 2009 @ 09:23:32 #41
153506 Captain_Fabulous
Nog steeds CyclingGirl fan
pi_74102016
[quote]Op dinsdag 27 oktober 2009 09:03 schreef ToT het volgende:
zich met duizelingwekkende vaart van de rest van de sterren af beweegt
Duizelingwekkend? Als het zo snel bewoog dat ik als kind nog wel allemaal sterren zag, maar bij m'n pensioen niet meer, zou dat woord op zijn plek zijn. Het gaat mischien wel snel in km/uur...maar dat is niet een goede maar hierin.
Metalman. Maar ook ESF fan. Solo vakantiefietser met tentje. Dichter.
26-10 Attila/Eskimo Callboy (Amsterdam), 21-11 The Algorithm (Haarlem)
pi_74102125
De snelheid is gewoon snel, maar een mensenleven stelt in het kosmisch geheel gewoon geen fuck voor, en ik had het ook over de VERRE toekomst he!
pi_74102228
Lichtjaren klinkt ook zo nietig, en dat is het voor het universum zelf weliswaar, maar in een mensenleven is dat een onvoorstelbare afstand
The Rated-R Era ... A Decade of Decadence
Mr. Prolapse 2009
pi_74102422
TVP.
  dinsdag 27 oktober 2009 @ 09:52:13 #45
268009 Hoofdrubbel
Pleiaden Empire
pi_74102636
Nu ik. Reptilians leven allang onder ons alleen zijn die zodanig vermengt met het menselijk ras dat er van echte reptilians geen sprake meer kan zijn. Daarom heeft de moderne mens weinig haar groei en lijken we eigenlijk meer op aliens dan op diersoorten die hier op aarde leven. God schiep de mens naar zijn evenbeeld. Aan me hoela. Zij hebben gewoon geprobeerd sex te hebben met de toenmalige aardbewoners. Lukte niet dus hebben ze gekloond en met hun eigen DNA vermengt. (Lukte wel alleen was maar eenmalig dus geluks factor.) Dat ging goed tot dat er 3000 mensen waren en toen kwam de zonde val. Die zonde val is gewoon degeneratie van DNA strengen dus de mensen kregen nakomelingen met de eigenschappen van de oerbewoners. (Meer haar groei korter en uiteindelijk minder slim.) Dat is die zonde val. Val van beschavingen is gewoon niet dat er rampen zijn gebeurd maar de mens dommer werdt. De aliens zagen dit als mislukt en vertrokken weer maar wel gadeslagend om te kijken hoe we ons verdwer ontwikkelen. Toen zij zagen dat we mekaar de hersenpan inslaan voor niks hebben de aliens besloten om hun heil maar ergens anders te zoeken. Maar ze komen zeker terug en dat zal niet vriendelijk aan toe gaan. Allereerst gaan de slechterikken eruit en de zwakkeren. Alleen de slimme en sterke mensen blijven over. (Staat in de bijbel de uitverkorenen zullen de aarde beerven) Die gaan dan samen op met de aliens en kruizen elkaar en kom een nieuwe soort. (Trancedens) Ja als dit de waarheid is ga ik vanaf nu meteen over op het universistisch geloof en zal zeker de NWO gaan promoten. Niet op Fok maar op andere site's. (Moet wel leuk blijven.) Er is wel degelijk leven op andere planeten alleen is de vraag of er wel veel intelegente leven is. Boven dien kijken we terug in de tijd. Dichtbij valt nog te overzien maar stel dat er leven wordt ontdekt op een planeet die 25.000 lichtjaar van ons vandaan is en zij leven in onze huidige technologische tijdperk. Dan zijn zij gerekend op onze tijd stip en plaats wel even 25.000 jaar verder. Of het zin heeft om nog kontakt te maken betwijfel ik en misschien zijn ze zo verstandig om zelf afzijdig te houden bang dat de mensen hun weleens konden afslachten. (Oei oei zij hebben de wapens nog niet ontdekt en blijken heel extreem lief te zijn dus geweldloos.)
De mens regeert de wereld niet om een ander tevreden te stellen maar om zichzelf tevreden te stellen.
pi_74102964
quote:
Op dinsdag 27 oktober 2009 09:52 schreef Hoofdrubbel het volgende:
maar de mens dommer werdt.
intelegente
Godver. Doe je dit expres of wat.

Leuk verhaal verder hoor. Compleet uit het niks gegrepen, maar wel leuk.
pi_74104966
quote:
Op dinsdag 27 oktober 2009 09:52 schreef Hoofdrubbel het volgende:
Nu ik. Reptilians leven allang onder ons alleen zijn die zodanig vermengt met het menselijk ras dat er van echte reptilians geen sprake meer kan zijn. Daarom heeft de moderne mens weinig haar groei en lijken we eigenlijk meer op aliens dan op diersoorten die hier op aarde leven. God schiep de mens naar zijn evenbeeld. Aan me hoela. Zij hebben gewoon geprobeerd sex te hebben met de toenmalige aardbewoners. Lukte niet dus hebben ze gekloond en met hun eigen DNA vermengt. (Lukte wel alleen was maar eenmalig dus geluks factor.) Dat ging goed tot dat er 3000 mensen waren en toen kwam de zonde val. Die zonde val is gewoon degeneratie van DNA strengen dus de mensen kregen nakomelingen met de eigenschappen van de oerbewoners. (Meer haar groei korter en uiteindelijk minder slim.) Dat is die zonde val. Val van beschavingen is gewoon niet dat er rampen zijn gebeurd maar de mens dommer werdt. De aliens zagen dit als mislukt en vertrokken weer maar wel gadeslagend om te kijken hoe we ons verdwer ontwikkelen. Toen zij zagen dat we mekaar de hersenpan inslaan voor niks hebben de aliens besloten om hun heil maar ergens anders te zoeken. Maar ze komen zeker terug en dat zal niet vriendelijk aan toe gaan. Allereerst gaan de slechterikken eruit en de zwakkeren. Alleen de slimme en sterke mensen blijven over. (Staat in de bijbel de uitverkorenen zullen de aarde beerven) Die gaan dan samen op met de aliens en kruizen elkaar en kom een nieuwe soort. (Trancedens) Ja als dit de waarheid is ga ik vanaf nu meteen over op het universistisch geloof en zal zeker de NWO gaan promoten. Niet op Fok maar op andere site's. (Moet wel leuk blijven.) Er is wel degelijk leven op andere planeten alleen is de vraag of er wel veel intelegente leven is. Boven dien kijken we terug in de tijd. Dichtbij valt nog te overzien maar stel dat er leven wordt ontdekt op een planeet die 25.000 lichtjaar van ons vandaan is en zij leven in onze huidige technologische tijdperk. Dan zijn zij gerekend op onze tijd stip en plaats wel even 25.000 jaar verder. Of het zin heeft om nog kontakt te maken betwijfel ik en misschien zijn ze zo verstandig om zelf afzijdig te houden bang dat de mensen hun weleens konden afslachten. (Oei oei zij hebben de wapens nog niet ontdekt en blijken heel extreem lief te zijn dus geweldloos.)
Held
Nee, zeg jij maar niets, ga jij maar slapen
pi_74106757
waarom zo veel geld investeren in zo iets doms. wat zal het uitmakken als er nog alliens zijn.

er zijn 2 theorien.

1. ze zijn slimmer dan ons dus vinden ze ons eerst.
2. ze zijn dom dus hebben weer niks aan dus waarom zoeken.

kijk zo simpel is het. geen miljarden investeren in allemaal dure apparatuur om buitenaards leven te zoeken. ze vinden ons anders wel eerst dus waarom hun zoeken!?
pi_74107168
quote:
Op dinsdag 27 oktober 2009 12:11 schreef mckok1 het volgende:
2. ze zijn dom dus hebben weer niks aan
Kan je deze conclusie nader uitleggen?
  † In Memoriam † dinsdag 27 oktober 2009 @ 12:36:44 #50
127870 Ratelslangetje
Lady
pi_74107442
quote:
Op dinsdag 27 oktober 2009 09:52 schreef Hoofdrubbel het volgende:
Nu ik. Reptilians leven allang onder ons alleen zijn die zodanig vermengt met het menselijk ras dat er van echte reptilians geen sprake meer kan zijn. Daarom heeft de moderne mens weinig haar groei en lijken we eigenlijk meer op aliens dan op diersoorten die hier op aarde leven. God schiep de mens naar zijn evenbeeld. Aan me hoela. Zij hebben gewoon geprobeerd sex te hebben met de toenmalige aardbewoners. Lukte niet dus hebben ze gekloond en met hun eigen DNA vermengt. (Lukte wel alleen was maar eenmalig dus geluks factor.) Dat ging goed tot dat er 3000 mensen waren en toen kwam de zonde val. Die zonde val is gewoon degeneratie van DNA strengen dus de mensen kregen nakomelingen met de eigenschappen van de oerbewoners. (Meer haar groei korter en uiteindelijk minder slim.) Dat is die zonde val. Val van beschavingen is gewoon niet dat er rampen zijn gebeurd maar de mens dommer werdt. De aliens zagen dit als mislukt en vertrokken weer maar wel gadeslagend om te kijken hoe we ons verdwer ontwikkelen. Toen zij zagen dat we mekaar de hersenpan inslaan voor niks hebben de aliens besloten om hun heil maar ergens anders te zoeken. Maar ze komen zeker terug en dat zal niet vriendelijk aan toe gaan. Allereerst gaan de slechterikken eruit en de zwakkeren. Alleen de slimme en sterke mensen blijven over. (Staat in de bijbel de uitverkorenen zullen de aarde beerven) Die gaan dan samen op met de aliens en kruizen elkaar en kom een nieuwe soort. (Trancedens) Ja als dit de waarheid is ga ik vanaf nu meteen over op het universistisch geloof en zal zeker de NWO gaan promoten. Niet op Fok maar op andere site's. (Moet wel leuk blijven.) Er is wel degelijk leven op andere planeten alleen is de vraag of er wel veel intelegente leven is. Boven dien kijken we terug in de tijd. Dichtbij valt nog te overzien maar stel dat er leven wordt ontdekt op een planeet die 25.000 lichtjaar van ons vandaan is en zij leven in onze huidige technologische tijdperk. Dan zijn zij gerekend op onze tijd stip en plaats wel even 25.000 jaar verder. Of het zin heeft om nog kontakt te maken betwijfel ik en misschien zijn ze zo verstandig om zelf afzijdig te houden bang dat de mensen hun weleens konden afslachten. (Oei oei zij hebben de wapens nog niet ontdekt en blijken heel extreem lief te zijn dus geweldloos.)
Hmmm, interessant.
Waar haal jij die 'wijsheid' vandaan? Oftewel wat is jouw bron?
Giftig, Fel
Agressief en
Razendsnel
  woensdag 28 oktober 2009 @ 09:32:29 #51
268009 Hoofdrubbel
Pleiaden Empire
pi_74139634
quote:
Op dinsdag 27 oktober 2009 12:36 schreef Ratelslangetje het volgende:

[..]

Hmmm, interessant.
Waar haal jij die 'wijsheid' vandaan? Oftewel wat is jouw bron?
Ga kijken op http://Atlantis-Orion.hyves.nl en kijk alle filmpjes daar. Daarna ga je de link pagina's bezoeken. Echt ik was wel onder de indruk maar de laatste site van hun is echt de klapper. Verders hebben zij een boodschap voor de mensheid. Verdere bronnen zijn van Daniken en door de tekst te bestuderen en wat logisch denk werk kom je al een heel eind. Bovendien zijn er gaten in de evolutie leer die nooit echt verklaart zijn. Zo kan je ook het bestaan van verdwenen beschavingen onderzoeken. Trouwens wat en waarom hadden de grieken nooit iets met hun kennis gedaan? Zij wisten al over het bestaan van atomen en molekulen. Zelfs computer hadden ze al in hun woorden schat.
De mens regeert de wereld niet om een ander tevreden te stellen maar om zichzelf tevreden te stellen.
  woensdag 28 oktober 2009 @ 09:34:43 #52
268009 Hoofdrubbel
Pleiaden Empire
pi_74139696
quote:
Op dinsdag 27 oktober 2009 10:05 schreef InternetNinja het volgende:

[..]

Godver. Doe je dit expres of wat.

Leuk verhaal verder hoor. Compleet uit het niks gegrepen, maar wel leuk.
Het verhaal is leuk maar zou toch maar even gaan onderzoeken want wie zeg dat we geen bezoekers uit de ruimte hebben gehad?
De mens regeert de wereld niet om een ander tevreden te stellen maar om zichzelf tevreden te stellen.
pi_74139955
quote:
Op woensdag 28 oktober 2009 09:34 schreef Hoofdrubbel het volgende:

[..]

Het verhaal is leuk maar zou toch maar even gaan onderzoeken want wie zeg dat we geen bezoekers uit de ruimte hebben gehad?
Ja daag. Wie zegt dat ik geen drol ben van de roze eenhoorn? Wanargumentatie. Jij maakt de claim, jij mag die claim onderbouwen.

Bovendien, 'bezoekers uit de ruimte' is een totaal andere claim dan "Reptilians leven allang onder ons blabla bla".

Misschien is dit iets voor jou.
pi_74139983
InternetNinja, je bent in BNW waar dit soort theorieën gewoon normaal zijn. Deal with it of hou je in
The Rated-R Era ... A Decade of Decadence
Mr. Prolapse 2009
pi_74140111
quote:
Op woensdag 28 oktober 2009 09:45 schreef Dragorius het volgende:
InternetNinja, je bent in BNW waar dit soort theorieën gewoon normaal zijn. Deal with it of hou je in
Ik mag toch zeker wel vragen naar onderbouwingen van theoriën?
pi_74140146
Het gaat om de toon
The Rated-R Era ... A Decade of Decadence
Mr. Prolapse 2009
pi_74140199
quote:
Op woensdag 28 oktober 2009 09:53 schreef Dragorius het volgende:
Het gaat om de toon
Hmpf vooruit. Maar iets met actie-reactie.
pi_74140260
Is dit het District 9 fantopic?
Daar zit je dan.
  woensdag 28 oktober 2009 @ 10:00:32 #59
268009 Hoofdrubbel
Pleiaden Empire
pi_74140342
quote:
Op woensdag 28 oktober 2009 09:51 schreef InternetNinja het volgende:

[..]

Ik mag toch zeker wel vragen naar onderbouwingen van theoriën?
Een onderbouwing is dat er in de prehistorie dingen zijn gebeurt die tot op de dag van vandaag nog niet verklaard zijn. (Ik bedoel nu even niet de piramidebouw maar volksverhalen en vertellingen. Toen al werd er gesproken over mensjes die vreemd uitzagen en met helmen op.) Grotten van Frankrijk waar de oermensen cosmonauten hebben getekend. Ook bij de oudere beschavingen doen dit soort verhalen de ronde. De bijbel mag wat mij betreft geheel opnieuw onzerzocht worden want er staan verklaringen in die beter passen in onze tijd dan in hun tijd. Ander voorbeeld de Grieken. Zij wisten over het bestaan van atomen. Niemand doet echt moeite om dit te onderzoeken. Een ander vraag waar zijn de blauwe mensen gebleven het vierde hoofdras? (Hebben blanke, Chinese en negroide ras maar de blauwe ras waar zijn die?
De mens regeert de wereld niet om een ander tevreden te stellen maar om zichzelf tevreden te stellen.
pi_74140579
quote:
Op woensdag 28 oktober 2009 10:00 schreef Hoofdrubbel het volgende:

[..]

Een onderbouwing is dat er in de prehistorie dingen zijn gebeurt die tot op de dag van vandaag nog niet verklaard zijn. (Ik bedoel nu even niet de piramidebouw maar volksverhalen en vertellingen. Toen al werd er gesproken over mensjes die vreemd uitzagen en met helmen op.) Grotten van Frankrijk waar de oermensen cosmonauten hebben getekend. Ook bij de oudere beschavingen doen dit soort verhalen de ronde. De bijbel mag wat mij betreft geheel opnieuw onzerzocht worden want er staan verklaringen in die beter passen in onze tijd dan in hun tijd. Ander voorbeeld de Grieken. Zij wisten over het bestaan van atomen. Niemand doet echt moeite om dit te onderzoeken. Een ander vraag waar zijn de blauwe mensen gebleven het vierde hoofdras? (Hebben blanke, Chinese en negroide ras maar de blauwe ras waar zijn die?
Ik heb over zulks inderdaad wat boeken gelezen. Deze bijvoorbeeld.
Ik heb met eigen ogen dit gezien in Egypte. Ik vraag me alleen af of dit er niet later in is geslepen, maar goed.
Dit is overigens niet het enige. Ik weet dat er meer van zulke aanwijzingen zijn.

Over de Grieken: weten en speculeren zijn twee aparte kennis-niveaus hè.

Het gaat mij in jouw verhaal ook niet zozeer over buitenaards bezoek in het algemeen, maar jouw Reptilian-claim in het bijzonder.

PS
Het blauwe ras? Daar heb ik werkelijk nog nooit van gehoord.

Edit:
Trouwens, dat iets nog niet verklaard is wil geen drol zeggen. In het verleden waren er 10x meer dingen niet verklaard, die nu gemakkelijk wel verklaard zijn.
Over 3000 jaar zien misschien totaal andere rassen een uitgestorven planeet maar vinden ze wel strips. Strips als Donald Duck. Voor hun niet te verklaren... Sprookjes zijn dat nu eenmaal niet, daarom zijn het sprookjes. En zeker van oude vertellingen is het vaak niet te bepalen of degenen die het vertelden als waarheid beschouwden of als sprookje.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')