 
		 
			 
			
			
			nee joh, dat zie ik net op dat filmpje dat NMNS plaatstquote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:55 schreef Mylene het volgende:
[..]
Joh, dat je dat allemaal nog weet.
 
											 
			 
			
			
			Inderdaad, t'is net een dorpquote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:55 schreef Noelle06 het volgende:
[..]
De stukjes vallen op z'n plek idd. en al die geruchten die eraan vooraf gegaan zijn
Het Gooi is klein dan
 
			 
			
			
			Okayquote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:57 schreef Marrije het volgende:
[..]
nee joh, dat zie ik net op dat filmpje dat NMNS plaatst
 .
 .
											 
			 
			
			
			Keihard zoals jij het noemt is ze waarschijnlijk geworden nadat ze met huub heeft samengeleefd met al die rondvliegende telefoonsquote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:52 schreef littlemamita het volgende:
[..]
Is ook GEEN bewijs wat je nu zegt, dat huub idd haar geslagen of mishandeld zou hebben!
In de kooi was het een watje, gelijk janken in de kooi om een scheet, maar dit verhaal kon mevrouw vertellen met een stale blik in dr ogen! Dus was dat ook spel? De tranen in de kooi, of dit verhaal?
Dit is een keiharde tante, die is gekwetst en wil uit boosheid niet dat baby papa nog ziet!
Of iets in die buurt!
 
											 
			 
			
			
			Het is ook en dorp maar een super leuk dorpquote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:57 schreef Bunker-Renate het volgende:
[..]
Inderdaad, t'is net een dorp
 
											 
			 
			
			
			En het hele Bramverhaal op NowLive, niet te vergeten. Het begon daar al een beetje te stinken.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:31 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Soms voelt 't gewoon wel lekker om gelijk te krijgen
[..]
 
			 
			
			
			Claire trekt altijd zo'n ontevreden bek.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:53 schreef Bunker-Renate het volgende:
[..] Ik vond haar toen niet overkomen als iemand die lekker in haar vel zat
 
			 
			
			
			ja vervelend voor jou dat je zoiets hebt meegemaakt!quote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:54 schreef sandra17 het volgende:
[..]
Dat schreef ik net al. Huiselijk geweld is heel moeilijk te bewijzen. Dus als er niet genoeg bewijs is wil het nog niet zeggen dat het niet gebeurd is. Zelf meegemaakt namelijk.
 
			 
			
			
			waarom dan soury? ik bedoel daar niks kwaads meequote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:47 schreef Soury het volgende:
[..]
Was eigenlijk een beetje fan van je maar als je zogaat posten mag je wegblijven
 
			 
			
			
			Dat verhaal is waarheid uit betrouwbare bron.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:58 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
En het hele Bramverhaal op NowLive, niet te vergeten. Het begon daar al een beetje te stinken.
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:36 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
H U U B S O P P E R A L E R T
 
											 
			 
			
			
			Daar kwam idd een minder welriekende geur van verrotting vandaanquote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:58 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
En het hele Bramverhaal op NowLive, niet te vergeten. Het begon daar al een beetje te stinken.
 
											 
			 
			
			
			We zijn al aardig op weg.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:39 schreef littlemamita het volgende:
Tegenwoordig is het met huiselijk geweld zo dat de dader weg moet en niet het slachtoffer!!
Dus Claire had gewoon in Hilversum bij haar zaak kunnen blijven, broer Bram zoekt ook al een woning in Hilversum, dus was er versterking voor als ex vervelend zou komen doen!
]
Ik geloof namelijk niet, zeker niet als je je zo laat sturen door ouders en huubjes, dat je niet gelijk alles naar buiten gooit, maar schijnheilig zieltjes gaat proberen te winnen over de rug van je eigen kindje!
En zo weer zielig in de spotlight probeerd te komen, alleen maar omdat je pissed bent dat Huubje een nieuw poesje heeft! (mijn mening)
Maar ook in dit verhaal geld:
VROEG of LAAT komt alles uit.....!
 
			 
			
			
			Nou dan is het gegooi van telefoons toch ergens goed voor geweest!quote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:57 schreef sandra17 het volgende:
[..]
Keihard zoals jij het noemt is ze waarschijnlijk geworden nadat ze met huub heeft samengeleefd met al die rondvliegende telefoons
 
											 
			 
			
			
			Daar heeft mamita waarschijnlijk ook wel een printscreen vanquote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:59 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Bewijs lijkt mij wel te vinden, een paar defecte mobieltjes en wat ingetrapte dichte deuren met voetafdruk van maatje 40 "will do"
Kudt, waar zijn nu toch die smsjes van Bram
 
											 
			 
			
			
			Laat ik mij verder niet over uit. Maar jij praat hier of het allemaal claire is en haar familie natuurlijk, maar huubje is heilig.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:59 schreef littlemamita het volgende:
[..]
ja vervelend voor jou dat je zoiets hebt meegemaakt!
heb je wel aangfite gedaan dan?
en heeft die Loser wel zijn verdiende loon gehad?
Maar ga niet jou ervaring vergelijken met deze, want elk verhaal is anders, en sommige zijn waar, en sommige zijn verzonnen zoete wraak!
Een vriendin van me werkt in een blijfhuis en er zitten ook weleens valse aangiften bij....!
 jij weet ook niet of het wel of niet gebeurd is maar je doet of je het wel weet. Als je familie bent van huub? snap ik dat je het voor hem opneemt maar dan kan zelfs jij het niet weten want dan nog weet je niet hoe het eraan toegegaan is binnen de vier muren.
 jij weet ook niet of het wel of niet gebeurd is maar je doet of je het wel weet. Als je familie bent van huub? snap ik dat je het voor hem opneemt maar dan kan zelfs jij het niet weten want dan nog weet je niet hoe het eraan toegegaan is binnen de vier muren.
											 
			 
			
			
			 
  
  
			 
			
			
			Ik gun je met veel plezier een half jaartje met Huubquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 00:02 schreef littlemamita het volgende:
[..]
Nou dan is het gegooi van telefoons toch ergens goed voor geweest!
van een naief huilend type meisje in een harde vrouw!
dat heeft ie dan goed gedaan!
 
											 
			 
			
			
			Ze huilde in de kooi omdat het net gebeurd was. Is wel een verschil.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:52 schreef littlemamita het volgende:
[..]
Is ook GEEN bewijs wat je nu zegt, dat huub idd haar geslagen of mishandeld zou hebben!
In de kooi was het een watje, gelijk janken in de kooi om een scheet, maar dit verhaal kon mevrouw vertellen met een stale blik in dr ogen! Dus was dat ook spel? De tranen in de kooi, of dit verhaal?
Dit is een keiharde tante, die is gekwetst en wil uit boosheid niet dat baby papa nog ziet!
Of iets in die buurt!
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Huub heeft na de kooi met meerdere mensen bonje gehad, hij heeft zelfs een agent vermanend toegesproken (dan zeg ik het netjes, voor de veranderingquote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:53 schreef sunny16947 het volgende:
Ik heb maar 1 keer een blauw oog gezien en dat was Huub's oog. Ik zou me ook niet laten kicken en zeker niet door een vrouw
 )
 )
											 
			 
			
			
			En velen vonden haar zo'n gezellig en vrolijk. Ik snap er niets meer van.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:58 schreef Marrije het volgende:
[..]
Claire trekt altijd zo'n ontevreden bek.
 
			 
			
			
			Dat waren geen mooie beeldenquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 00:09 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Huub heeft na de kooi met meerdere mensen bonje gehad, hij heeft zelfs een agent vermanend toegesproken (dan zeg ik het netjes, voor de verandering)
 
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |