Ik zou het omdraaien: juist omdat wij geen feiten weten speculeren we er flink op losquote:Op donderdag 22 oktober 2009 22:59 schreef mazaru het volgende:
Als Huub Claire geslagen heeft, dan is het een lul. En als Claire onzin uit loopt te kramen om Huub zwart te maken, dan is het een trut.
Meer valt er niet over te zeggen, want wij weten geen feiten.
Tja, daar heb je gelijk in. Het blijft natuurlijk Fokquote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:00 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ik zou het omdraaien: juist omdat wij geen feiten weten speculeren we er flink op los
quote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:01 schreef PC eend het volgende:
OK iedereen die hier blijft posten alsof ze persoonlijk betrokken zijn die flikker ik van mijn hyves
Heeft ze dat gezegd?quote:Op donderdag 22 oktober 2009 22:26 schreef mootie het volgende:
[..]
Wat overigens enorm stom en zwak is, en dan nog blaten dat het zo slecht is dat Sophie dit later terug kan zien.
Trust me..moeders kunnen bitches zijn..Vrolijk aan de buitenkant maar ondertussen..quote:Op donderdag 22 oktober 2009 21:56 schreef Noelle06 het volgende:
Natuurljk heb Huub net zoveel recht en om zijn dochter te zien.
Als ik als moeder weet dat de vader van me kinderen agressief is, krabbel ik wel even achter me oren om me kinderen naar hun vader te laten gaan.
Maar we kennen wel een paar feitenquote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:00 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ik zou het omdraaien: juist omdat wij geen feiten weten speculeren we er flink op los
Ja hoor, van de voorpagina van de Party zou Sophie later nog last krijgen, dat interview vindt ze straks enig waarschijnlijk.quote:
Alcoholistische vaders zijn ook geen pretje hoorquote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:03 schreef Mooiiiiiii het volgende:
[..]
Trust me..moeders kunnen bitches zijn..Vrolijk aan de buitenkant maar ondertussen..
Ooh maar de party zegt zoveelquote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:04 schreef mootie het volgende:
[..]
Ja hoor, van de voorpagina van de Party zou Sophie later nog last krijgen, dat interview vindt ze straks enig waarschijnlijk.
Geen hyvesquote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:01 schreef PC eend het volgende:
OK iedereen die hier blijft posten alsof ze persoonlijk betrokken zijn die flikker ik van mijn hyves
Rancuneuze moeders doen ook weinig goedquote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:05 schreef PC eend het volgende:
[..]
Alcoholistische vaders zijn ook geen pretje hoor
Wij zijn van een uitstervend soort. Er zijn er niet veel die Hyvesloos zijnquote:
En dat vond meneertje vrij vaak, want hij speelde na zijn wangedrag altijd de onnozelaar, zodat altijd degenen die hem op zijn daden aanspraken altijd de gebeten hond waren.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 21:31 schreef sunny16947 het volgende:
[..]
Helemaal met je eens. Ik pijnig mijn hersens af in hoeverre de familie van Claire hierin betrokken is. Zoals ik Huub meen te kennen, wordt hij vooral (verbaal) agressief als hij vindt dat hij onheus wordt behandeld en bij voorbaat al veroordeeld.
quote:En de familie van Claire was van begin afaan nu niet bepaald onbevooroordeeld. Claire was wel heel erg geneigd om de kant van de familie en zeker die van haar moeder te kiezen.
.quote:Ik denk dat dit dus bij voorbaat al gedoemd was te mislukken
.quote:En dom als Huub zich zo heeft laten provoceren en agressief te worden. Keur dat zeker niet goed. Maar zou toch wel willen weten wat de aanleiding en achtergronden zijn voordat ik ook maar een oordeel of beschuldiging uitspreek
Ja, als de vrouw het waagt er iets van te zeggen als manlief weer straalbezopen en doorgesnoven thuiskomt na vreemdgaan. Maar ja, dan vraagt ze er ook om.. Hoe durft ze...quote:Een echte mishandelaar doet dat als de soep niet de juiste kleur heeft te warm of te koud is etc. die heeft altijd wel een reden.
Nee, het komt er op neer dat Huub en Brian er van beschuldigd worden. In Nederland ben je pas schuldig als een rechter dat heeft uitgesproken.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:08 schreef maril het volgende:
T komt er dus op neer dat zowel Huub als Brain losse handjes hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |