Thanksquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 23:14 schreef AMDB het volgende:
[..]
Ja. Even op LiveNation of Eventim kijken voor het nummer.
Om hier nog wat verder op in te haken: Behalve dat je "Band On The Run" wel echt moet kennen omdat hij er veel van live speelt, is z'n meest recente solo-album (onder de vlag van The Fireman) "Electric Arguments" ook een must. Maar ik geloof dat je die al kentquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 21:06 schreef AMDB het volgende:
Wie kan mij zeggen welke McCartney albums ik zeker moet luisteren? Als ik zo'n discography zie dan ga ik al zweten bij het idee dat allemaal te moeten luisterenEn daarbij is de helft live, unplugged, greatest hits, biggest hits, sexiest tits of welke reden je ook maar kan bedenken om een cd uit te brengen.
Zoiets maakt mij echt niet uit, desnoods slaap ik op het stationquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 23:28 schreef HV het volgende:
Ik wil ookdenk niet dat ik nu nog iemand kan overhalen om mee te gaan trouwens. Eh ja kom er net achter
. Zit alleen met de terugreis, met de trein wordt dat 'm (net) niet denk ik...maar denk dat ik wel iemand zover kan krijgen om me op te halen
.
Best jammer, speelde 'ie wel in de Wings-jaren (wel logisch)quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 23:36 schreef Aisumasen het volgende:
Reken er niet op, da's een wereldwijde nummer 1-hit, één van de bestverkopende singles uit de 70's, dus...die speelt hij nooit.
Ik zit de hele tijd te denken dat jij je sig telkens verandert, maar dat is dus gewoon een scriptquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 23:37 schreef Ruud het volgende:
[..]
Zoiets maakt mij echt niet uit, desnoods slaap ik op het station
Hostel?quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 23:28 schreef HV het volgende:
Ik wil ookdenk niet dat ik nu nog iemand kan overhalen om mee te gaan trouwens. Eh ja kom er net achter
. Zit alleen met de terugreis, met de trein wordt dat 'm (net) niet denk ik...maar denk dat ik wel iemand zover kan krijgen om me op te halen
.
Avatar bedoel je? Inderdaad een script jaquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 23:40 schreef blckbb het volgende:
[..]
Ik zit de hele tijd te denken dat jij je sig telkens verandert, maar dat is dus gewoon een script![]()
Zo denk ik er in dit geval ook over (nou ja ik was dan niet van plan om op het station te slapen, maar gewoon in een hotel/bed & breakfast ofzoquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 23:37 schreef Ruud het volgende:
[..]
Zoiets maakt mij echt niet uit, desnoods slaap ik op het station
oh oepsquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 23:47 schreef Ruud het volgende:
[..]
Avatar bedoel je? Inderdaad een script ja
Ik denk dat het te maken heeft met dat hij deze songs niet compleet vind zonder Linda. "Silly Love Songs" is trouwens paar jaar terug gesampled voor "Come Rain, Come Shine" van Jenn Cuneta, later nog eens uit de biobak gehaald voor Tata Young, wie kent 'er niet. Tevens de enige sample waar McCartney officieel toestemming voor heeft gegeven om te gebruiken. En dat tel ik "Inside Thing (Let 'Em In)" van Lulu niet mee, want daar zingt-ie zelf op meequote:Op vrijdag 23 oktober 2009 23:39 schreef blckbb het volgende:
[..]
Best jammer, speelde 'ie wel in de Wings-jaren (wel logisch)
Ik zit al de hele dag met dat lied in mn hoofd dus vandaar dat ik vind dat hij 'm móet spelen.
Ach, dromen dromen dromen, ze heten zo met een redenquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 00:22 schreef Aisumasen het volgende:
Hehe. Maar ik ben wel erg benieuwd naar de 'nieuwe' nummers in de set. Nu hoop ik niet dat hij juist de nummers die hij speciaal voor Amerika heeft toegevoegd overslaat... Hell, I want it all
.
Gerucht is dat er (net als in Keulen) alleen zitplaatsen zijn, ook op het veld.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 09:19 schreef Honky het volgende:
klopt dat je bij Gelredome niet op het veld kan staan?
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 09:17 schreef webfreak het volgende:
OOOH YEAH!
Jajaja, het is duur, maar fuck it: ik zit 3e rij in Keulen. De hotseats dus
Wat zijn dan de beste plaatsen in Gelredome? Prijs is minder belangrijk nu. Zag al wel dat je via de travel pckages kan boeken maar dan krijg je een standaard "Floor Standing" plek.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 09:20 schreef webfreak het volgende:
[..]
Gerucht is dat er (net als in Keulen) alleen zitplaatsen zijn, ook op het veld.
Is wel beetje ouwelullerig, maar so be it.
Ja.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 09:24 schreef TheGrandWazoo het volgende:
[..]
Je hebt dezelfde tickethaalster als ik he...
Die stoelen gaan zo aan de kantquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 09:20 schreef webfreak het volgende:
[..]
Gerucht is dat er (net als in Keulen) alleen zitplaatsen zijn, ook op het veld.
Is wel beetje ouwelullerig, maar so be it.
Maar de maximum prijzen zijn toch ¤79? Wel een heel verschil met Keulen, hopelijk kiezen niet een hoop Duitser er voor om dan maar naar Arnhem te gaan en de kaarten voor onze neus weg te kapenquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 09:20 schreef webfreak het volgende:
[..]
Gerucht is dat er (net als in Keulen) alleen zitplaatsen zijn, ook op het veld.
Is wel beetje ouwelullerig, maar so be it.
But you better hurry 'cause it's going fastquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 09:31 schreef AMDB het volgende:
Als er in het Gelredome ook alleen maar zitplaatsen zijn ga ik niet denk ik.
Tis idd duur, maar lijkt me zeker waar voor je geldquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 09:17 schreef webfreak het volgende:
OOOH YEAH!
Jajaja, het is duur, maar fuck it: ik zit 3e rij in Keulen. De hotseats dus
Om het nog wat smeuïger te maken:quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 09:36 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Tis idd duur, maar lijkt me zeker waar voor je geld
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 09:37 schreef webfreak het volgende:
[..]
Om het nog wat smeuïger te maken:
We zitten in het middelste vak.
Dacht 't wel. Ik geloof niet dat ik ooit zulke goeie plaatsen heb gehad bij een concert.quote:
SATISFACTION!quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 09:40 schreef webfreak het volgende:
[..]
Dacht 't wel. Ik geloof niet dat ik ooit zulke goeie plaatsen heb gehad bij een concert.
Dat wordt verzoekjes roepen
En gezien de prijzen ga ik daar ook vanuitquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 09:41 schreef Aisumasen het volgende:
Zou niet weten waarom Gelredome geen staanplaatsen zou hebben. Zeker niet omdat op de pagina van die belachelijke VIP-arrangementen explicitiet staat: "One premium seat located in Rows 3-5 (Note: For Arnhem & Dublin, early entry GA or premium tribune seat)", waar je kunt uit opmaken dat Arnhem en Dublin de enige optredens zijn met 'general admission'.
Die zit weer wat verder van hierquote:
Ik ga 't er gewoon op gokkenquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 09:46 schreef blckbb het volgende:
[..]
Die zit weer wat verder van hier
Heeft bovendien geen verstand van om zelf kaartjes online te kopen
Hier ook.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 09:50 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Haha hier ook, tegen beter weten in
Voor het duurste pakket staat dan weer: "One premium seat located in Row 2 (Note: For Dublin, early entry GA or premium tribune seat)", waaruit je kunt opmaken dat er 2 gereserveerde rijen zijn. Bij de andere pakketten wordt gesproken over een premium tribune seat.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 09:46 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
En gezien de prijzen ga ik daar ook vanuit
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |